Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Termínový kalendář

Autor Téma: Termínový kalendář  (Přečteno 158220 krát)

0 uživatelů a 5 Hostů prohlíží toto téma.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #60 kdy: Prosinec 15, 2009, 19:07:43 »
To Oldo určitě do prácce nebudeš muset ;D Nojo, bude to o nervy, kor když od ledna nastupuju do nový práce a nebudu si moct moc vyskakovat ;D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #61 kdy: Prosinec 15, 2009, 19:15:57 »
JJ, přemejšlím, že bych šéfovi donelsa rovnou rozpis na celej rok O:-).....by mě asi zabil ???

Já to tak dělám každej rok hned v lednu, aspoň má čas se do prvního treku z toho šoku vzpamatovat  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #62 kdy: Prosinec 15, 2009, 19:48:25 »
já už mám dovolenou nahlášenou  ;)

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #63 kdy: Prosinec 16, 2009, 10:45:09 »
Když se sešli pořadatelé na schůzce, řešili kromě termínového kalendáře i další věci? Na nástěnce jsem hledal zápis ze schůzky, ale Zlý Admin asi odpočívá a nedal jej tam...nebo blbě hledám?
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #64 kdy: Prosinec 16, 2009, 11:01:36 »
Hustý to je, hlavně ty 3 treky týden po sobě :o

Loni takto byli Podbořany, Orava (a Dachstein), Hanácká štreka...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #65 kdy: Prosinec 16, 2009, 11:02:35 »
Když se sešli pořadatelé na schůzce, řešili kromě termínového kalendáře i další věci? Na nástěnce jsem hledal zápis ze schůzky, ale Zlý Admin asi odpočívá a nedal jej tam...nebo blbě hledám?

Řešily se tam termíny, a hromada dalších věcí... Hlavně pivo a vepřo-knedlo-zelo :)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #66 kdy: Prosinec 16, 2009, 11:06:15 »
Když se sešli pořadatelé na schůzce, řešili kromě termínového kalendáře i další věci? Na nástěnce jsem hledal zápis ze schůzky, ale Zlý Admin asi odpočívá a nedal jej tam...nebo blbě hledám?

Zlej admin by rád odpočíval, bohužel spíš nestíhá...

Na schůzce se řešily i jiné věci než kalendář, ale nic zásadního co by se nějak dotýkalo účastníků, žádné změny v pravidlech, spíš se jednalo o výměnu zkušeností mezi pořadateli a jiné "interní" věci.

Zápis bude, ale ještě chvilku strpení, ale o nic nepřicházíte... :-)

Tak všem přeji klidné a pohodové vánoce!

tombru

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #67 kdy: Prosinec 16, 2009, 12:38:21 »
Tak vidíš Vojto, ten hloupý bodovací systém nám zůstane, takže nemusíme nikam spěchat a můžeme chodit vesele pro zábavu dále.  ;)  ;D
Olda a bílá princezna Enngi

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #68 kdy: Prosinec 16, 2009, 13:03:22 »
Tak vidíš Vojto, ten hloupý bodovací systém nám zůstane, takže nemusíme nikam spěchat a můžeme chodit vesele pro zábavu dále.  ;)  ;D

Tento system si principialne navrhli a prosadili sami ucastnici v roce 2006 - viz http://www.dogtrekking.info/pripominky_tvdt_2006_2007.htm

Od te doby proti tomuto pokud vim nikdo vyrazne neprotestoval, ani nenavrhoval, teda krome snad Romana Balaze, ktery by menil pravidla kazdy rok podle sve potreby.
Letos neprisla ani jedna pripominka v tomto duchu, takze se jaksi predpoklada, ze vetsine lidi to bud vyhovuje, nebo je to jedno.

Jooo stat se mistrem holt neni tak jednoduche....  O:-) >:D

Zlej admin

tombru

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #69 kdy: Prosinec 16, 2009, 13:49:00 »
Ale je to jednoduché  :), stačí v 7mi  nebo i méně závodech běžet jak B....,nebo b..... a pak už se o nic nestaráš  :), protože čím více chodíš, tím jsi více trestaný ;). Já kdyby jsem jeden závod vynechal, vzdal, nebo se zrušil, tak jsem o 4 místa výše. Ale protože jsem jako jediný  ze "starších" šel, ušel a došel vše, tak jsem byl " zkasírován " a " zhozen" dolů  ;) ;D.
Ale to je jedno, mám ze všech treků hezké památné videa, chodím pro zábavu a jsem rád, že jsem šel vše.
Snad se mi to podaří i letos.  :)
A body ? Ty at si rozdělí běžci. ;D ;)
Olda a bílá princezna Enngi

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #70 kdy: Prosinec 16, 2009, 13:59:38 »
ehm, to jsem nějak nepobrala - pokud bys nějaký závod vynechal, bude se ti stále započítávat 7 (vloni, letos jestli dobře počítám, tak 9), takže nechápu jak by ses mohl posunout výš  :o
Tím že jdeš více závodů jen zvedáš šanci že někde získáš víc bodů - počítá se vždy 7 nejlépe bodovaných.

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #71 kdy: Prosinec 16, 2009, 14:07:44 »
Já teda běhám po lese až Kukačky lítaj ;D ;D  :-X
Mě osobně se stalo, že jsem dostala moooc pěkný body za chůzi  ;D ;D, takže to není o běhání.
A taky moc nerozumím tomu posunutí  :D :D  ::)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #72 kdy: Prosinec 16, 2009, 18:30:10 »
Hustý to je, hlavně ty 3 treky týden po sobě :o

Loni takto byli Podbořany, Orava (a Dachstein), Hanácká štreka...

No jo, ale jelikož jsem chtěla jet akorát na Oravu, tak mě to tolik neštvalo. ;D
Letos Středohoří, Osoblaha a Vysočina bude těžké dilema :o

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #73 kdy: Prosinec 16, 2009, 18:42:30 »
Jééé zmínka o mě  O:-).
To potěší.....
Jak si to uděláte tak to máte.
Nemáte lepší se už na to měření časů,bodů a celého bodování seriálu vydlábnout.Vždyť to moc vlastně nikoho tady co znám nezajímá.Užívejte si se psi výletu v hezké přírodě a je klid.Vždyť už všichni co tady běhali na kvalitní výsledky raději utekli  >:D.

Jsem rád že už to tady nemusím řešit a že jsme vytvořili vlastní asociaci Dogtrekkingu a Horského běhání.

Neberte to jako zase nějakou provokaci.Po tom co jsme se rozdělili je klid jak u vás na infu tak u nás na Tour a tak to má být.
Každý chceme něco od tohoto sportu jiného a toto je cesta vpřed pro všechny.
Příští rok si zaběhneme s Adi společně opět nějaký váš LONG tak se už těšíme.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Termínový kalendář
« Odpověď #74 kdy: Prosinec 16, 2009, 19:40:35 »
Hustý to je, hlavně ty 3 treky týden po sobě :o

Loni takto byli Podbořany, Orava (a Dachstein), Hanácká štreka...

No jo, ale jelikož jsem chtěla jet akorát na Oravu, tak mě to tolik neštvalo. ;D
Letos Středohoří, Osoblaha a Vysočina bude těžké dilema :o
Já bohužel škrtla Osoblahu, pro mě dost daleko, jinak bych dle zdravotních možností chtěla jít vše - Chřiby první long a pak se uvidí dle zdraví long či mid :P Strašně se těším na Oravu v únoru při očkování načipuju psa :'( a v červnu huráááá

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: