Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 pivovarské kvasnice

Autor Téma: pivovarské kvasnice  (Přečteno 7537 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
pivovarské kvasnice
« kdy: Květen 24, 2012, 09:37:10 »
Prodám pivovarské kvasnice - máme doma 5kg, stačí nám 3, takže o 2 kg se podělím. jsou odsud: www.pivovarske-kvasnice.cz
cena za 1 kg byla 80kč

můžu dovézt, rozvážit do menších balíčků.
Dáváme je psům jako doplněk Béčka a odpuzovač hmyzáků a klíčťat - psy by jim měli smrdět.

Bára Boudová

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #1 kdy: Květen 24, 2012, 09:42:47 »
měli a nebo to fakt funguje ?
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #2 kdy: Květen 24, 2012, 10:41:40 »
mají je týden, zatím na ně nic neleze. Nápad je od Míši Baumrukové a peti Dvořáka, ti měli kvasnice na tatance.
přečti si na stránkách, co o tom píšou.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #3 kdy: Květen 24, 2012, 11:33:04 »
Můj nápad to nebyl, já donedávna neměl tušení. Takže veškeré zásluhy patří Míše...

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #4 kdy: Květen 24, 2012, 12:41:10 »
já bych si vzala 1/2kg na jednookým, nevím jestli jedeš do Osoblahy... ? pokud teda ještě zbylo.

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #5 kdy: Květen 24, 2012, 12:43:43 »
byl by nějak odkaz na stránky ? nebo jak řešíte dávkování ?
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #6 kdy: Květen 24, 2012, 13:31:30 »
odkaz přesně nevím, na netu se dá najít ale obecny info. Já dávám kvasnice spíš jako doplněk - pamlsek, nedávám to denně ani v nějakým razantním množstí,  nicméně vitamín B v těle odpuzuje klíštata i u lidí, ale asi to neznamená, že se nikdy žádný nepřisaje, ale může to snížit riziko že vlezou... já třeba s klíšťatama nemám problémy a cca 10let sem žádný neměla, a pravidelně beru b+hořčík... ale je fakt ze venku jsem jen víkendy + dovolená, ne běžně i v pracovních dnech... takze to vliv mozna ma a mozna nema... :)

edit: zrovna vo tom psali na novinkach v tydnu :)
« Poslední změna: Květen 24, 2012, 13:34:53 od Mawenzi »

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #7 kdy: Květen 24, 2012, 13:48:11 »
Peťo (Blažek), odkaz je hned v prvním příspěvku  :'(
tak znova: www.pivovarske-kvasnice.cz
 ^-^
Mawenzi: jedeme na jednookého, levy nevyšli, takže na vysočinu to vzít můžu

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #8 kdy: Květen 24, 2012, 13:55:49 »
njn jsem slepej, já ty čtvrtky prostě nedávám  O:-) O:-) O:-)
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #9 kdy: Květen 24, 2012, 15:08:07 »
Boudicka: jj, ja si nebyla jista jak to s tela lefama je. Tak ja se k tomu pul kilu prihlasim az se budu hlasit o suseny maso:) Dekuju

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #10 kdy: Květen 24, 2012, 15:54:59 »
A my klíďo to druhý kilčo berem :) Pokud bude zájemce, tak se samozřejmě můžem podělit, pokud ne, rádi to sežereme sami :)
Ono mimo klíšťat to má působit i proti žraní hoven, ale podle naší psí debilky fakt jenom má.
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #11 kdy: Květen 24, 2012, 21:46:03 »
kvasnice prodány, Mavenzi, Psymorf a Pačesovic, vyzvedněte si je u nás na jednookém  ;)

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #12 kdy: Květen 24, 2012, 22:59:18 »
Dávám pivovarské kvasnice už asi dva roky, co mi psy baští syrové maso. Občas nějaký ten klíšťák je, ale to je i při všech obojcích a sprejích taky. Takže za mně, jednoznačně to funguje, jen mě nikdy nenapadlo objednat si je velkém a kupuju je pěkně v lékarně, když mají akci 200 + 50ks zdarma, tak si říkám jak je to výhodné  ;D ;D

Erája1

  • Host
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #13 kdy: Květen 25, 2012, 07:59:55 »
pangamin - nebo levnější pivovarské kvasnice už dávám pár let a bez problémů funguje na klíšťata. Ale jsou i další "hmyzáci" na které to bohužel nefunguje - jako třeba jedny z nejběžnějších: blechy. Ale ty jsem příůpadně řešila difusilem nebo apralitem a pod. Ale bacha u citlivějších psů - nechte udělat po čase koprolku. Podávání kvasnic může způsobit přemnožení kvasinek ve střevě.

noris z prace

  • Host
Re:pivovarské kvasnice
« Odpověď #14 kdy: Květen 25, 2012, 11:49:29 »
I nam kvasnice na klistata vicemene zabiraji. 100% to neni, ale to nejsou ani slavne obojky apod. A vzhledem k tomu, ze je to levne, zadna chemie a psiskum ohromne chutnaji, nemenila bych :-) Ale jak jiz bylo receno - na blechy to nefunguje, ty se musi resit razantneji (vlastni zkusennost :-(

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: