Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 NO x ND hledá akutně domov

Autor Téma: NO x ND hledá akutně domov  (Přečteno 3410 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Katkak

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 3
NO x ND hledá akutně domov
« kdy: Květen 13, 2012, 19:37:19 »
Přeposílám od známé:
Urgentní!!!! Hledám rychle a akutně alespoň dočasný domov pro Barona - kříženec NO x ND, je mu něco málo přes rok, je to krásný velký černý pes, přátelské povahy ke psům (někdy až moc, chce za nima, jen co je vidí) i k lidem. Očkovaný, odčervený, čipovaný. Maminka majitelky je ochotná v dočasném domově zaplatit veškeré náklady, dokud se nenajde nový domov. Pokud se nikdo nenajde do zítra, poputuje Baron zpět do útulku :( Umí vcelku obstojně chodit na vodítku s haltie ohlávkou, umí sedni a lehni, zvládá se zastavit před silnicí, učíme se pozice k noze a ke mně a chodit u nohy. Pes je to fakt miliónový!!!! Jeho osud je takový, že si ho před dvěma měsícema vzala slečna a její spolubydlící spolu z útulku z Maršovic. Po měsíci mě kontaktovala majitelky maminka a začali sme s Baronem cvičit, najednou se majitelky spolubadlící odstěhovala a slečně už na něj neměla tolik čas. Baron ho potřebuje hodně, na proběhnutí i na cvičení, ale učí se neskutečně rychle a je moc šikovný!!! V pátek večer Baron "vyjel" po člověku, byla tma, malý prostor, člověk si vedle něj nadhodil batoh, on se ho lekl. Nic se nestalo, jen se ho od té doby bojí majitelka!!! Stačilo by pár večerů potrénovat v rušném prostředí a problém by byl pryč! Jinak je to fakt zlatíčko... Prosím pokud byste o někom věděli, kdo by si ho mohl vzít aspoň dočasně do péče - jak jsem psala - náklady jsou hrazené, s cvičením klidně ráda pomůžu a maminka majitelky, která se z toho složila, páč si ho zamilovala, ale sama ho mít nemůže u sebe, by klidně pomáhala s venčením.




Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:NO x ND hledá akutně domov
« Odpověď #1 kdy: Květen 13, 2012, 20:37:05 »
Ve kterém městě je teď?  Je kastrovaný?
« Poslední změna: Květen 13, 2012, 20:39:30 od MartinaM »

Offline Katkak

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 3
Re:NO x ND hledá akutně domov
« Odpověď #2 kdy: Květen 13, 2012, 20:41:28 »
Jo, pardon  :). Je z Prahy a kastrovaný neni

Rassík

  • Host
Re:NO x ND hledá akutně domov
« Odpověď #3 kdy: Květen 30, 2012, 09:53:56 »
ahoj, strašně se omlouvám, ale nemůžu přijít na svoje heslo, a nevím, jestli jde založit nová diskuze v tomhletom fóru...navíc chvátám, chvátám a nestíhám, a tak to hodim sem, večer, až přijedu z práce, tak to zkusím napravit, prozatím to nechám zde, anebo kdyby byl někdo tak hodný a utvořil téhle čubísce nový vlákno...
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3205933907104.2123644.1228856201&type=1

momentálně ji odvezli do Maršovickýho útulku, maji tři týdny na to, aby se našel původní majitel, pak ji začnou nabízet k adopci... jedu na jednookého, pokud byste o ní měl někdo zájem, dovezu ji tam.
byla by perfektní na toulky přírodou, pro aktivního člověka. umí být rychlá a mrštná, ale přitom to není žádný blázen, je klidná, v pohodě...lehounce bojácná, nechce nastupovat do auta, ale jak už tam je, cestuje bez problémů. měla jsem ji na dnešek doma v bytě, vůbec nic neničí, neleze na postel, na gauč, nehysterčí, pokud je nechaná o samotě (jenom, když jsem se vrátila, tak se ke mě přimkla a celá se chvěla), ale nevyje a neštěká. na péči je taky v pohodě, tahala jsem z ní asi 50 klíšťat, držela, vůbec s sebou neházela...
já už mám dva psy, pokud by to šlo, rozhodně byhc si ji nechala, ale prozatím to není možný..proto to dávám sem, protože vím, že s někým odsud by se měla určitě jako v ráji.
je to pravděpodobně kříženec NO a APBT, cca 60 cm, zhruba rok stará...
díky za pochopení... a za případnou pomoc

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: