Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Postroj

Autor Téma: Postroj  (Přečteno 88117 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #45 kdy: Duben 07, 2008, 15:04:30 »
Marusko, tak to ja diky tomu, ze mam psy na quardech, neresim vyvlikani z postroje, ale uz jsem zvazoval, ze jim koupim sledovy a to pak radeji nedomyslim co se bude dit. Oblict se do toho se jim nechce, ale jakmile vyjdeme ze dveri tak rvou jak pitomci, do kufru uz je nakladam obleceny a pricvakany na snuru s tim, ze konec s tlumicem a karabinou pridelavam na oko pod kufrem, takze na me lidi co jedou za mnou koukaj co mi to trci z kufru... Ale jinak to resit neslo, pac kdyz jsem je tam nakladal s celejma snurama, tak je pri tom vyskakovani z auta pochytat a rozmotat atd...sila, nehlede na to, ze mi nekolikrat priskripli v kufru kus snury, takze vytahnout klice, otevrit auto, kufr, rychle chytat snuru... desny...

Maruska

  • Host
Re: Postroj
« Odpověď #46 kdy: Duben 07, 2008, 15:19:48 »
Jo, to s tou vypouštěčkou je asi jediný možný řešení. Jen budu muset vymyslet, kam to upnout, protože mám dojem, že zadní kolo by po takovém zatížení už asi nebylo kulaté  ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Postroj
« Odpověď #47 kdy: Duben 07, 2008, 16:20:51 »
Lukáši chceš se nasrat? Kámoš vozil v kufru kombíka 8 alaskošů...otevřel auto, volal jednotlivé psy a zapřahal...pohoda, klídeček...ale neptej se mě jak je to naučil, to nevím a nechápu >:D

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #48 kdy: Duben 07, 2008, 16:42:36 »
Lenko, uz to, ze narval do kombika 8 psu je dost nadlidsky vykon. Ja jsem to teda taky zkousel mit je v kufru navolno, ono by to jakstaks slo, teda tak, ze Jazz je navolno a Vinc je pripnutej, jenze tam kde jezdim ja, respektive kde parkuju, si hravaj maly skautici a vetsinou tam jsem v dobe, kdy si pro ne jezdej rodicove a tak pobihajici urvanej pitbull nebudi trovna dobrej dojem :) Staci jen, ze kdyz prijedu na parkoviste, rve mi cely auto a kdyz je pustim, tak jsou schopny se dorvat, jak jsou nateseny. Zkousel jsem nahubky, pamlsky, rvani... nic nezabira, tak jen koulim ocima a snazim se co nejdriv vypalit... Myslim, ze nekde na fotkach mas Jazz jak blbne v Kostelci na startu, tak kdyz si k tomu domyslis jeste jedno sileny psisko, je to radost pohledet :)

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #49 kdy: Duben 07, 2008, 16:46:03 »
Nechci se chlubit, ale kdo ma ke kolobezce se dvema psama jeste dalsi dva helfry???  >:D
http://pitbulllove.rajce.idnes.cz/Sirius_Canicross_2007/#P9010584.JPG

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Postroj
« Odpověď #50 kdy: Duben 07, 2008, 20:21:57 »
hele vole, baHUlíková,  >:D   to je nějaká diskuze pro ty co nezvládaj 2 malý pomalý činaný pejsky... :-X :D ;)
PS. udělej jim EXTRA rubriku... Ď  :)
Nechci se chlubit, ale kdo ma ke kolobezce se dvema psama jeste dalsi dva helfry???  >:D
http://pitbulllove.rajce.idnes.cz/Sirius_Canicross_2007/#P9010584.JPG
a co třeba to zkusit tak, aby ti pesy měli z toho radost... O0 :D ;)
ne že bych byl nějak z kovboje "navětvi" , ale vozil jich v "ještěrce" 6 na volno....a v poho... ;)
Esli vono to nebude tou KASTRACÍ, že jsou tak trochu PAKA
« Poslední změna: Duben 07, 2008, 20:24:09 od vencan+2 »

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #51 kdy: Duben 07, 2008, 20:47:57 »
Jooo Venco,bejt ja tak chytrej jak ty, to by byl zivot  >:D Ale voni jsou jinac uplne v poho, jak vybehnou nic je nezajima, i kdyz jsem radsi opatrnej. Mezi sebou se to normalne nerube, kdyz tak je to hra, zadna arena... Mno a co se kastrace tyce, nechci to rozpitvavat, ale ja kastrolovanej nejsem, ze bych je dik tomu zpakal, Vinc taky ne, Jazz jo, mozna teda hecuje Vince, co ja vim? A ze by z toho nemeli radost, ze tahnou, se mi nezda, to by snad radsi vubec nebehali ne?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Postroj
« Odpověď #52 kdy: Duben 07, 2008, 20:54:13 »
Citace
hele vole, baHUlíková,     to je nějaká diskuze pro ty co nezvládaj 2 malý pomalý činaný pejsky...  
PS. udělej jim EXTRA rubriku... Ď  

Tady dělá rubriky Tombru, pláčeš na špatný hrudní košík.

Lukáši, když se vyhodí zadní sedačky, tak nacpeš do kombíka psů a psů. Ale nesmí se vzájemně vraždit, to je pak trochu chybka ;)

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #53 kdy: Duben 07, 2008, 21:01:26 »
Tak to jooo, bez sedacek a vrazednych sklonu by to opravdu mohlo jit, jen bych se bal, ze mi nekterej z nich bude kecat do rizeni.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Postroj
« Odpověď #54 kdy: Duben 07, 2008, 21:12:55 »
Tak musí být mříž aby nechtěli řídit ;D

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Postroj
« Odpověď #55 kdy: Duben 07, 2008, 21:17:56 »
No dvouma helframa ke dvoum psům jsi se chlubil ty....ne já ;) a to ,že ti pes tu "čubinku" (bejvalou)   občas sejme jsem viděl na vlastní oči (a je to tím..... :'( ), ale každý svého štěstí strůjcem...tož dobrooou ;)
PS. dost dobře řídí GP (např Dinulka)

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Postroj
« Odpověď #56 kdy: Duben 07, 2008, 21:22:49 »
Jooo Venco,bejt ja tak chytrej jak ty, to by byl zivot  
to by bylo fajn , ale to by jsi jich mohl zapřahat i víc  ;D ;)
(třeba i 3) :-X :P ;)

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #57 kdy: Duben 07, 2008, 21:30:01 »
Citace
Tak musí být mříž aby nechtěli řídit Grin
Treba by jim to slo lip nez me  ;D

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #58 kdy: Duben 07, 2008, 21:36:20 »
Citace
a to ,že ti pes tu "čubinku" (bejvalou)   občas sejme jsem viděl na vlastní oči
Teda tak ted nevim Venco, kde jsi to videl......... :-\, ale kdyz uz se maji sejmout, tak to vzdycky vyprovokuje ona a to mnohdy dost nevybirave.
Ja jsem tim chtel hlavne poukazat na to, ze kdyz uz mam psy v postroji, tak jsou tak nateseny, az to hezky neni...

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #59 kdy: Duben 07, 2008, 21:38:40 »
to by bylo fajn , ale to by jsi jich mohl zapřahat i víc  ;D ;)
(třeba i 3) :-X :P ;)
Tak to asi nebude tak zle: http://pitbulllove.rajce.idnes.cz/Brnda_15_10_06/#PICT0003.JPG

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: