Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Postroj

Autor Téma: Postroj  (Přečteno 85331 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Postroj
« kdy: Listopad 26, 2007, 19:42:23 »
Ahoj všichni zkušení, potřebovala bych radu, jaký postroj pro mou polobulici Aranku, aby si neodřela pod předníma packama. Už sem koupila celopolstrovaný, s tím že kolem hrudníku to má docela dost daleko od předních noh, ale i tak to má odřené ... nějaký typ co by jí mohlo sednout a nedřelo?
Nebo nevíte o možnosti kde různé tažné postroje vyzkoušet (v Brně)?
Díky moc  ;)

Milena

  • Host
Re: Postroj
« Odpověď #1 kdy: Listopad 27, 2007, 12:12:49 »
Zkus se podívat na www.manmat.cz na MERHI, je to na individuální sporty a prodávají to v různých velikostech dle obvodu krku. Používám to na ovčáka (běhání, dogtreky) a je to skvělé, jen takový široký chomout, takže ho nemá co dřít. Milena

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #2 kdy: Listopad 27, 2007, 13:49:52 »
Jj na ten jsem koukala, ale příjde mi, že to nemůže na psovi držet  ;D ale chce to vyzkoušet ... díky

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Postroj
« Odpověď #3 kdy: Listopad 27, 2007, 16:17:44 »
Monča na nich chodí treky i jezdí a vypadá to, že to sedí. Jestli se tady objeví třeba poreferuje.

« Poslední změna: Listopad 27, 2007, 16:22:07 od LenkaB »

Offline ještěrky

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 87
  • Souhlasu: 6
Re: Postroj
« Odpověď #4 kdy: Listopad 27, 2007, 19:58:14 »
Ahoj. Náš Benoušek je taky hladkostsťák odírací a s výběrem postroje experimentujeme pořád. Postroj Merhi od Manmatu máme doma ve skříni a nepoužíváme ho vůbec. Po dogtreku měl Ben zarudlou kůži pod krkem aj na břiše, na kolobce se zase stáčel do strany, přišel nám jak korzet. Kdybys chtěla, půjčíme ti ho na zkoušku, jsme z Brna. Na treky nosíme postroj typu guard, ze všech stran obšitý a vyměkčený flísem.  Na sprinty máme od Dáši Nešněrové takový nový postroj na ohaře, Ruda mu přezdívá "vasil" podle tvaru postroje na hrudi, ale taky už jsem ho musela v několika místech obšít flísem. Koukni na ZERODC.CZ , nebo ti ho taky můžeme předvést, šije ho aj pejskům přesně na míru. Obecně si myslím, že je nejlepší pro takovýhle citlivky nechat ušít postroj na míru a dobře vyměkčený ze všech stran.Tak přeju hodně štěstí při výběru, případně šikovný ruce.
Lucka a Teryk

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #5 kdy: Listopad 27, 2007, 20:49:15 »
Právě ten co máme je typ guard, podšitej úplně všude, ale jen zespod, ale ona má odřený spíš nohy z vnitřní strany, než hrudník, takže asi potřebuje přešít flísem i zvenku.
Ten Merhi ráda vyzkouším. Ale důvěru ve mě nebudí no. To spíš takový ty dlouhý přes celý záda jak má manmat třeba ten "postroj LIGHT WEIGHT" ... no uvidíme ... každopádně díky moc

Offline přemnožená

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #6 kdy: Listopad 28, 2007, 09:32:43 »
Já jsem na postroji MERHI odchodila celou letošní trekovou sezonu, jezdíme v něm jak na kolobce, káře i na saních. Holkám drží ani se nehne a nikde jim nepřekáží já jsem s ním naprosto spokojená
Monča

Offline Sioux

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #7 kdy: Listopad 28, 2007, 09:59:36 »
Zkus postroj od firmy ZERO ušijí na míru ,jsou měkké specialně na hladkosrsté psy používám je na všecno ..trek,kolo,lyže nesmeká se neotáčí .

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Postroj
« Odpověď #8 kdy: Listopad 28, 2007, 16:34:52 »
Já jsem na postroji MERHI odchodila celou letošní trekovou sezonu, jezdíme v něm jak na kolobce, káře i na saních. Holkám drží ani se nehne a nikde jim nepřekáží já jsem s ním naprosto spokojená

No já jsme si to myslela, že vám pasuje, protože kdyby fouskám odřel jenom jedinej chloupek, tak jsi postroj roztrhala, spálila, popel zakopala a výrobce zatkla >:D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Postroj
« Odpověď #9 kdy: Listopad 28, 2007, 19:21:48 »
No já jsme si to myslela, že vám pasuje, protože kdyby fouskám odřel jenom jedinej chloupek, tak jsi postroj roztrhala, spálila, popel zakopala a výrobce zatkla >:D

To by si Jarda Soumar snad ani nezasloužil...  ::)  ...už proto, že šije super botičky i pro pidi pejsky  O:-)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline přemnožená

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #10 kdy: Listopad 29, 2007, 11:45:18 »
Kristýno jestli chceš tak já ti mohu ten menší postroj MERHI půjčit, aby si si ho vyzkoušela a pak uvidíš. A jinak dámy mě jen tak nerozhodíte já si užívám sněhu na Šumavě
Monča

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Postroj
« Odpověď #11 kdy: Listopad 29, 2007, 17:05:23 »
Citace
A jinak dámy mě jen tak nerozhodíte já si užívám sněhu na Šumavě

Přemnožená nenasírej pracující lid, nebo vezmem saně a přijedem na víkend >:D

Offline Jarda a velššpringři

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 04, 2007, 00:45:50 »
S MERHI jsem taky spokojenej, pro mé velššpringry je to pohodička, nosíme to už od Fryštáku, denně s tím běháme, mohu jedině doporučit, stejně jako Monča. Kromě toho je to slušivé, tady u nás v Praze musí člověk i pes koukat, aby vypadal. To není jako někde v Horní Dolní.
Jinak Vás všechny zdravím, už jsem prohlídnul nový Dogtrekovník, vypadá to lákavě. Sice jsem si už říkal, že s šedesátkou na krku bych to mohl pozorovat jen z povzdálí, ale to se nedá, jak k tomu člověk jednou čuchne...
Jarda a velššpringři

Offline Jarda a velššpringři

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re: Postroj
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 04, 2007, 00:49:53 »
S MERHI jsem taky spokojenej, pro mé velššpringry je to pohodička, nosíme to už od Fryštáku, denně s tím běháme, mohu jedině doporučit, stejně jako Monča. Kromě toho je to slušivé, tady u nás v Praze musí člověk i pes koukat, aby vypadal. To není jako někde v Horní Dolní  :D
Jinak Vás všechny zdravím, už jsem prohlídnul nový Dogtrekovník, vypadá to lákavě. Sice jsem si už říkal, že s šedesátkou na krku bych to mohl pozorovat jen z povzdálí, ale to se nedá, jak k tomu člověk jednou čuchne...
Jarda a velššpringři

Maruska

  • Host
Re: Postroj
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 04, 2007, 08:55:20 »
U postroje merhi mám tu zkušenost, že když pes opravdu táhne, tak se škrtí. Jinak mám bohužel stejnej problém - můj pes má odřeniny jak na hrudníku, tak na zadku, a to už jsem toho vyzkoušela hodně. Zkoušela jsem snad všechny výrobce (Manmat, Zero, Polar, AB sport), zkoušela jsem různé materiály a pořád to dopadá stejně. Já už jsem to vzdala a už se jen snažím následně ošetřovat ty odřeniny, aby to psa co nejméně trápilo.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: