Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Krušnohorský dogtrekking 2012

Autor Téma: Krušnohorský dogtrekking 2012  (Přečteno 24115 krát)

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #15 kdy: Duben 22, 2012, 10:44:10 »
Zdravím všechny trekaře!
(už zase ze zaměstnání, kam jsem se před případnými reklamacemi musel uchýlit)

Chtěl bych vám všem poděkovat za schovívavost a pokoru, se kterou jste spořádali všechny moje palačinkové výtvory včetně těch, kterými jsem se vás snažil trochu "přiotrávit". :-) Marně! :-(

Mezi prvními "pokusy o otravu" byl Roman Habásko, který si přál palačinku s banánem, nutelou a šlehačkou. Ale nějaký šotek mi místo banánu podstrčil do palačinky krásně libový párek. :-o Roman sice něco brumlal o tom, že nemám skladovat banány vedle uzeného, ale vše s úsměvem spořádal a určitě ve zdraví přežil. :-)

Horší to bylo s L'BaHu, která se slovy: "Moravče, ty prase, příště mi tam nedávej tu šlehačku! Jinak je palačinka s párkem moc dobrá." :-) Prsten setřela šlehačku do trávy a vesele spořádala palačinku na slano - s párkem. :-)

Šotek kromě hory marmelády, nutely, broskví a banánů skrmil taky všech dvacet párků! :-x Mezi posledními "otrávenými" byla Dinulka (krásná psí slečna), která hubu nezavřela, dokud v kuchyni voněl poslední párek. Moc jí chutnalo. :-) Nešidí jí snad Gwen? :-x

Taky jsme rozdali dvacet kokotyčinek, jako bonus při zodpovězení soutěžních otázek (např. Jaké je tvoje startovní číslo? nebo Kolik měří nejvyšší hora Krušných hor?) Lucka měla tyčinku v cíli ještě celou - nenakousanou a komentovala to slovy: "Trek byl moc krátký, tak jsem jí nepoužila." :-)

Mějte se krásně!
Podrbejte svoje chlupáče!

A zase se přijďte za deště schovat pod plachtu na palačinkouvou kontrolu do Krušek!

Honza (bez Grini)

Offline Faboš

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 50
  • Souhlasu: 7
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #16 kdy: Duben 22, 2012, 11:36:49 »
Pro Šárku M: Omlouvám se ohledně jmen psů ve zprávičkách z místa konání, ale byli jsme tady na 150 účastníků čtyři.
Jinak je již po vyhlášení a všichni se rozjíždějí do svých domovů.
Tak ahoj příští rok na 10. ročníku KHDT v Jirkově.

sarka m

  • Host
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #17 kdy: Duben 22, 2012, 12:38:57 »
Netreba se omouvat, nemyslela jsem to nijak zle. To jen cista zavist tem co tam byli..

Roman H

  • Host
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #18 kdy: Duben 22, 2012, 17:55:03 »
Jedna zkušenost po Krušnohoráku, který byl super a moc děkuji za tento ročník. Došel jsem ho v kuse, bez bivaku a vcelku na pohodu za dvacet hodin.
 Takže k příhodě :)
 Dnes jsem byl nakupovat v OBI, požádal jsem obsluhu o pomoc při naložení dvaceti desek střešní krytiny Onduline a deseti pytlů cementu. Pán na mě chvilku nechápavě koukal a pak se mnou šel k regálu. Cestou si všiml že se nějak špatně pohybuji a hned se začal omlouvat že s pomocí tak otálel. Nevšiml si prý že jsem hendikepovaný a ptal se zda jsem po obrně nebo po mrtvičce. Zůstal jsem na něj koukat, usmál jsem se a odpověděl jsem že nikoli po obrně, ale po dogtreku. On jen odpověděl že tuto nemoc nezná a vše mi naložil, odvezl k autu a do něj opět naložil. Platit jsem už zvládl sám.  :D

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #19 kdy: Duben 22, 2012, 18:22:51 »
Romane, tak v tom případě by pořadatelé měli mít připraveno toto spolu k itineráři:


Sarka M

  • Host
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #20 kdy: Duben 22, 2012, 18:24:27 »
A já futr premejslela, čí chuzi mi pripominá manželova chuze dva mesice od nehody.  >:D.

Offline LiENKA

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 2
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #21 kdy: Duben 22, 2012, 18:37:39 »
Krasny dogtrekk :) hned by som sa tam vratila.. ani domov sa mi nechcelo ist, bohuzial som ani na vyhlasenie nemohla ostat.. ale podobne ako Roman sme aj my vyzerali rano.. do Mekacu s Hanzom sme sli jak dve krivajuce socky  ;D

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #22 kdy: Duben 22, 2012, 19:18:52 »
Naprosto úžasné, dokonalé a skvělé. Nádherná trať s parádními výhledy, kouzelná romantika Krušných hor a Labských pískovců, bezchybné počasí. Perfektně zorganizováno, žádné kufrování. A velká poklona personálu chaty Pod císařem, který s námi vydržel v dobré náladě  do brzkých raních hodin a posléze naopak od brzkých raních hodin :) Třešnička na dortu nedělní procházka do skal, kde jsme jen koukali a nechápali tu nádheru. Díky všem super lidičkám za parádní atmosféru.
Laťka nasazena straaašně vysoko :) :) :)
Anďo, Zuzko, Faboši a ostatní, díky, díky za neopakovatelný zážitek :) A samozřejmě Aničce za pohodovou společnost na trati :)

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #23 kdy: Duben 22, 2012, 20:39:30 »
Krásná příroda, trať, občerstvovna v kempu, díky pořadatelům za skvělý zážitek  ;D Jen doufám, že se mé nohy rozchodí a já se zítra doplazím do práce  :P Fotky od bágla jsou tady: http://momonka1.rajce.idnes.cz/Krusnohorsky_dogtrekking-Ostrov_u_Tise/

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #24 kdy: Duben 22, 2012, 20:43:34 »
Fotky z trasy http://www.zufrikteam.cz/foto/index.php?/category/71 a trochu těch slibovaných Labských pískovců, které byly v podnázvu, ale trasa vedla trochu jinudy... http://www.zufrikteam.cz/foto/index.php?/category/70
   *   www.probarf.cz

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #25 kdy: Duben 22, 2012, 21:22:47 »
No paráda, hned bych taky vyrazil. Ale moje beruška má měsíc do porodu, takže když to půjde dobře začnem letos tak asi Šeráčkem  :D

Radka a Brzánecká smečka

  • Host
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #26 kdy: Duben 22, 2012, 21:53:07 »
Moc děkujeme za krásnou trať,skvělou organizaci,super palačinky Honzy,který nás navíc svým přístřeškem zachránil před lijákem a kroupama - to si to někdo umí načasovat  ;) :D Zázemí i personál kempu na jedničku.Jedním slovem prostě paráda!!! A díky našemu hlemýždímu tempu ani nohy nebolí :-)
Fotky od Jindrákovic smečky už také na rajčeti :-)

http://awista.rajce.net/Krusnohorak_2012

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #27 kdy: Duben 22, 2012, 22:25:54 »
Omluva Honzíkovi s palačinkami a s přístřeším, že jsem na něj v děkovačce zapomněl.
Honzíku díky, díky a máš u mě párek :)

Offline Jitka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 0
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #28 kdy: Duben 22, 2012, 22:42:48 »
Začnu sbírat vaše odkazy na fotky a dávat je pod pokličku, ať to máme všechno pod jednou střechou  ^-^
A na viděnou příští rok na jubilejním 10. ročníku ;) 
http://www.dogtrekking.estranky.cz/clanky/devaty-rocnik-kd-2012/fotogalerie-ucastniku.html

Offline JanaMaFík

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 13
  • Souhlasu: 0
Re:Krušnohorský dogtrekking 2012
« Odpověď #29 kdy: Duben 22, 2012, 23:32:18 »
 Přidávám ještě další divácké fotky v doplněném albu  http://janamafik.rajce.idnes.cz/Krusky_2012_-_Ostrov_u_Tise/. Díky za prima víkend  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: