Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Fotky 2012

Autor Téma: Fotky 2012  (Přečteno 48244 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re:Fotky 2012
« Odpověď #45 kdy: Duben 17, 2012, 14:36:44 »
Tak ale fungují všechny protesty - není v moci pořadatele, aby lítal po lese a kontrolovat, zda se jde po dvou, zda je pes na vodítku atd... prostě jestli se ti něco nelíbí, podej protest (a zaplať ho - alespoň v agility to tak funguje) a pak se budou tvým protestem zabývat.

Offline RobJoy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 2
Re:Fotky 2012
« Odpověď #46 kdy: Duben 17, 2012, 14:48:13 »
Tak ale fungují všechny protesty - není v moci pořadatele, aby lítal po lese a kontrolovat, zda se jde po dvou, zda je pes na vodítku atd... prostě jestli se ti něco nelíbí, podej protest (a zaplať ho - alespoň v agility to tak funguje) a pak se budou tvým protestem zabývat.
To chápu, a pravidla protestů znám. Zrovna tohle není případ kdy by musel pořadatel lítat po lese, už podle fotek ze startu (fotky hříšníka), nebo na trati (podle fotky pořadatelů).
AM s PP a pracovní třídou TD, zkouškami ZZO, ZOP a ZVP1 (za 3:15hod) - http://robjoy.wz.cz/Htm/home.html

Offline RobJoy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 2
Re:Fotky 2012
« Odpověď #47 kdy: Duben 17, 2012, 14:49:26 »
Robe, myslim si, ze tim chtela Boudnicka rict, ze je potreba i protestovat podle pravidel, tedy ihned, ne az po uzaverce akce
Je mi to jasné, neprotestuji, také nemám zrovna čistý štít (očkovák) ze Šlapanic. Jen mě teď zarazila reakce pořadatelů.

AM s PP a pracovní třídou TD, zkouškami ZZO, ZOP a ZVP1 (za 3:15hod) - http://robjoy.wz.cz/Htm/home.html

Offline RobJoy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 2
Re:Fotky 2012
« Odpověď #48 kdy: Duben 17, 2012, 14:56:14 »
Jinak upozornění pro ty co sem vkládají fotky a odkazy na fotky: Když na nich porušujete pravidla, nevkládejte je, protože ne všichni jsou benevolentní a děláte tím vrásky pořadatelům  8)
AM s PP a pracovní třídou TD, zkouškami ZZO, ZOP a ZVP1 (za 3:15hod) - http://robjoy.wz.cz/Htm/home.html

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Fotky 2012
« Odpověď #49 kdy: Duben 17, 2012, 15:48:13 »
pro zjevný stav pod vlivem omamných látek během akce

tak to je v p***i dobrá půlka startovního pole  >:D


Tak, tak. A kdo na*ere Gwen, tomu Gwen v Photoshopu vygumuje vodítko a přimaluje pívo a bude mít po ....  :-X
 >:D >:D >:D

Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Fotky 2012
« Odpověď #50 kdy: Duben 17, 2012, 18:01:08 »
[

Tak, tak. A kdo na*ere Gwen, tomu Gwen v Photoshopu vygumuje vodítko a přimaluje pívo a bude mít po ....  :-X
 >:D >:D >:D


Hm...a jak naserete mě, tak odcvaknu karabinu Viktorii Královské...a jste v pr... jelikož už nebude mít co na volno pouštět >:D


Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re:Fotky 2012
« Odpověď #51 kdy: Duben 17, 2012, 19:44:27 »
bágl může být k klidu - neb bágla na volno pustiti znamená 4 hod. až 2 dny ho neviděti  :P


Offline Chodske straže gen. Draže

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Souhlasu: 2
Re:Fotky 2012
« Odpověď #52 kdy: Duben 17, 2012, 19:44:27 »
Přeji dobrý podvečer! Jak staré přísloví říká "Vše špatné, pro něco dobré!", takže jsem si díky nastalé diskuzi mohl konečně v plné míře uvědomit, ne to jak jsem během posledních DT porušoval pravidlo (lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem o tom nevěděl), ale HLAVNĚ, a to opravdu považuji za klíčové, ohrozil pořadatele, což mi je upřímně líto a za což se jim, pokud to vůbec jde, omlouvám. Mým stylem není ohražovat se a hledat výmluvy prostřednictvím všech možných přestupků ostatních či argumentovat "prošlou" možností postihu. Valnou část oprávněné kritiky tedy přijímám a uznávám své přestoupení. Jelikož osobní zodpovědnost ctím a vyvozením důsledků se nevyhýbám, tak jsem s připojenou omluvou požádal organizátory o dodatečnou DISKVALIFIKACI. V tomto kontextu jsem z důvodu, abych dále neohrožoval zejména budoucí činnost pořadatelů, požádal webmastera dogtrekkingového fóra i o vymazání mého příspěvku, což ale žel nevím, zda-li je technicky proveditelné. Zároveň akceptuji a jsem srozuměn i s tou skutečností, že se nemohu oficiálně zúčastňovat Mistrovství České republiky v dogtrekkingu. Ještě jednou se tímto pořadatelům omlouvám, doufaje, že jim následně kvůli mému přístupu v rozporu s pravidly nevzniknou žádné následné potíže. Četnyčtí braši Ravnogorac René a Divočáci!

Pavla a Dita

  • Host
Re:Fotky 2012
« Odpověď #53 kdy: Duben 17, 2012, 20:14:01 »
Renku snad to neznamená že už tě na treku nepotkáme? Tebe potkáváme rádi ale doufám, že v životě nepotkám
tažné monstříky!!! Přijde mi že slečna/paní Důležitá si jen léčí nějaký mindrák. Jde jeden trek za uherák a hned dělá zlou krev. Pavla Hellebrandová

Pavla a Dita

  • Host
Re:Fotky 2012
« Odpověď #54 kdy: Duben 17, 2012, 20:28:54 »
Ještě dodám. Pravidla dodržuju a respektuju, třeba povinnou výbavu máme na rozdávání, ale tenhle styl né že bych udávala, ale hlásit se to musí se mi prostě nelíbí. Pavla Hellebrandová

Jarka

  • Host
Re:Fotky 2012
« Odpověď #55 kdy: Duben 17, 2012, 20:31:12 »
no jo, tažní münstíci alias Lelinka... tu aby to neštvalo, když svoje psi na volno pustit nemůže :D

Offline tažní münstíci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Souhlasu: 5
Re:Fotky 2012
« Odpověď #56 kdy: Duben 17, 2012, 20:46:44 »
paní důležitá si svoje münstíky pouští tak, aby respektovala pravidla oficiálních akcí. To je zajímavé jak ty mé psy i mě znáte, že všechno tak víte  ;D přitom kdyby jste mě potkali, tak mi to do očí nikdo z vás neřekne!


Blanka

  • Host
Re:Fotky 2012
« Odpověď #57 kdy: Duben 17, 2012, 20:57:17 »
Aha, to jsou ti  .... já mám ale ohaře, kteří neumí vykonávat průměrnou zátěž ...

bobo

  • Host
Re:Fotky 2012
« Odpověď #58 kdy: Duben 17, 2012, 21:06:15 »
Á Lelinka, už jsem doma O:-)

Blanka

  • Host
Re:Fotky 2012
« Odpověď #59 kdy: Duben 17, 2012, 21:08:14 »
Jo a taky dodám, že pravidla plně respektuji (asi až na ty omamné látky), ať se to týká vodění na vodítku, nebo povinné výbavy. Souhlasím zcela s komentáři Boudičky.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: