Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování 2012

Autor Téma: Poděkování 2012  (Přečteno 11261 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Annazia

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #15 kdy: Duben 09, 2012, 19:58:35 »
I já se přidávám se svými díky. Prima trať, super grilování, pořadatelé ochotní... DÍKY!

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #16 kdy: Duben 10, 2012, 07:27:00 »
Za me take velke diky. Prijemna, rovna trat temer bez asfaltu, pocasi vydarene, atd... Zkratka vse super! :)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #17 kdy: Duben 10, 2012, 10:05:02 »
Dobra organizace akce, trat znacena dokonale precizne, teren prijemny vc. vyhledu (i cementarna mela sve kouzlo na koukani), kantyna bohata s prijemnou obsluhou (timto na dalku zdravim Petru Slabou, ktera mela sluzbu v kuchyni) ... proste ikdyz jsem mohl jit jen mid, byl jsem spokojeny. Dekuji!
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Jana & Carmen

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Souhlasu: 7
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #18 kdy: Duben 10, 2012, 10:32:32 »
My jsme se bohužel do Šlapanic nakonec nevydaly, protože strakatý zvíře dostalo ve čtvrtek žihadlo (jaká banalia, že?), anafylaktický šok a hurá na veterinu a napíchat kortikoidy :(... Poděkování ale vzkazuju od známých, které jsem na trek zlanařila a vraceli se moc spokojení ;).
Zachraň se, kdo můžeš! Pronásleduje nás civilizace!!

Offline pawLINka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 20
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #19 kdy: Duben 10, 2012, 12:32:18 »
Taky se přidávám s poděkováním. Byl to můj první trek a nad své očekávání jsem ho fakt ušla. :D A dokonce nonstop. :D

Musím pochválit kantýnu a jejich dobrý svařáček. :)

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #20 kdy: Duben 10, 2012, 14:27:06 »
Po roce 2007 jsem nevěřila, že Šlapanice můžou být bez asfaltu a 30°C vedra. Klobouk dolů před pořadateli, tohle se vám fakt moc povedlo a musela to být neuvěřitelná makačka. Chtěla jsem s tím už seknout, ale díky vám mě to zase začalo po těch letech bavit   :-* Díky  ;)

Ondra+Aggis

  • Host
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #21 kdy: Duben 20, 2012, 16:46:57 »
Ahojda, nevite kdo by neco vedel o vecech co se našli an cvičáku po odjezdu účastníků, asi jsem tam někde zasel nožík a čelovku, ale nevím.... kdyžtak mejl kratky.ondrej zavináč gmail.com dík moc :-)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: