Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Spánek

Autor Téma: Spánek  (Přečteno 9108 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Maggie a Keissy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Souhlasu: 0
  • I cesta je cíl
Spánek
« kdy: Duben 03, 2012, 21:08:53 »
Jak dlouho tak vůbec spíte jestli tedy vůbec vás spánek přemůže? Neumím si totiž představit že půjdu 24hod. v kuse + nějaké menší přestávky bez spánku :) Nebo kdy je nejlepší "zalehnout" a chvilku si pospat? :)

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:Spánek
« Odpověď #1 kdy: Duben 03, 2012, 21:12:47 »
Maggie, fakt je nutné na všechno zakládat nové vlákno? Nešlo by se trefit do stávajícího? První trek jdi tak, jak ti to bude vyhovovat a neřeš to tolik, nakonec dojít jde i v neděli ráno. Každý jsme stejně jiný, tak univerzální rada neexistuje.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:Spánek
« Odpověď #2 kdy: Duben 03, 2012, 22:53:22 »
Ze čtvrtka na pátek spím tak dvě hodiny, bo se tak do půl čtvrtý povídá a čtou se knihy a po šesté se vtává. Na trase samotné je to různé, většinou tak od 11 do 7-8, ale občas i od devíti do devíti :) No a ze soboty na neděli se čtou knihy také dosti dlouho a spí se krapet déle, dejme tomu do devíti :)

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Spánek
« Odpověď #3 kdy: Duben 03, 2012, 23:49:39 »
Kliiid, někdo to má nastavené tak, že vydrží jít nonstop a ještě mu to vyhovuje, někdo zase rád zalehne - kam padneš,tam padneš ;) osobně dávám přednost aspoň 4 hodinám spánku, jinak usínám za pochodu - kolem půlnoci to zabalím a po 4. či 5. ráno vstávám. ...a někdy taky po té deváté  >:D

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:Spánek
« Odpověď #4 kdy: Duben 04, 2012, 15:14:49 »
A bivak někdy na 25 a někdy na 60km :D


Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re:Spánek
« Odpověď #5 kdy: Duben 05, 2012, 07:59:42 »
pádný důvod k bivaku bývá, že si prostě v noci usteleš , když ztratíš značku, ráno je pak obvykle pár m od tebe a divíš se jak to, že jsi ji v noci neviděl/a  ;)
a raní courání rosou bývá nejkrásnější a většinou od těch 5hod do 9(než narazíš na nějaký krám, kde mají i knihy  ;) ) ujdeš i tolik km, že výrazně zkrátíš ztrátu získanou studiem v knihovnách předešlého dne... :D


Erája1

  • Host
Re:Spánek
« Odpověď #6 kdy: Duben 05, 2012, 08:04:14 »
A nebo budeš jako já, která usíná za chlze, jakmile se sešeří. Jsem jak slepice :-[. Nejhorší je, že i když je ještě normálně odpoledne světlo, tak když zajdu do lesa, cca kolem páté, tak to na mě padne taky :'(. No ale díky spolušlapači jsem většinou schopná "jít" ještě nějakou tu hodinku.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Spánek
« Odpověď #7 kdy: Duben 05, 2012, 16:11:53 »
Já usínám v 10 večer. Nezáleží na tom, jestli ležím, jdu, nebo čtu knihu. Jak padne desátá, spím....  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Spánek
« Odpověď #8 kdy: Duben 06, 2012, 09:11:13 »
Já usínám v 10 večer. Nezáleží na tom, jestli ležím, jdu, nebo čtu knihu. Jak padne desátá, spím....  >:D

Potvrzuju, pokud v 10 náhodou nespí, je tak protivná, že je lépe ji zastlat. >:D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Spánek
« Odpověď #9 kdy: Duben 06, 2012, 15:47:32 »
Já usínám v 10 večer. Nezáleží na tom, jestli ležím, jdu, nebo čtu knihu. Jak padne desátá, spím....  >:D

Potvrzuju, pokud v 10 náhodou nespí, je tak protivná, že je lépe ji zastlat. >:D

Nemáš mě budit, když spím, tak spím  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Michala

  • Host
Re:Spánek
« Odpověď #10 kdy: Duben 06, 2012, 22:36:01 »
No a někdy ti spadne třeba čelovka do kaluže, takže musíš jít spat tak jak tak, protože vidíš h----o.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:Spánek
« Odpověď #11 kdy: Duben 06, 2012, 22:37:48 »
No a někdy ti spadne třeba čelovka do kaluže, takže musíš jít spat tak jak tak, protože vidíš h----o.
Tak to jsi dobrá, alespoň do něj nešlápneš  O:-) já obvykle pak vidím tmu

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: