Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MIDy

Autor Téma: MIDy  (Přečteno 71009 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

alfi.pav

  • Host
Re:MIDy
« Odpověď #135 kdy: Červenec 15, 2012, 19:38:09 »
Ahoj,
po dlouhe dobe prispivam a zaroven zalibne posilhavam po letosnim midu na stezce vlka.
Procetla jsem diskuzi a tady se porad resi, jestli clovek ujde long nebo ne, ale nevidela jsem skoro zadnou zminku o tom, kdyz ma omezeni pes.
Moje smecka se rozrostla o jednu turbo bojovou krysu, ale jeji zakladajici psi clen je bohuzel po uraze do konce zivota omezeny na 1,5 plice. Navzdory vsemu trenovani nezvlada udychat delsi trasy a jeste aby nedejboze svitilo slunko, to se pak rychle prehriva. Chut hybat se ma, cily je az az, fyzicka by taky byla, ale kdyz ho vidite, jak lapa po dechu na 30km, tak o longu proste u nas uz nejde ani snit, to by bylo o jeho zivot  :o...
Tim chci rict, ze ne vsichni midari nutne chodi mid jen kvuli svym vlastnim fyzickym popr. casovym omezenim, ale ze problem muze byt zakopany i nekde jinde ::)

Pavla + Jack + Fifi

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: