Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 kára

Autor Téma: kára  (Přečteno 11373 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline karel+poník

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 36
  • Souhlasu: 2
kára
« kdy: Listopad 13, 2007, 18:49:40 »
ahojda kamarádi
tak je to konečně tady a máme doma káru :D
ale co dál????? :o
každá rada dobrá ,tak honem sem s nima.
zatim dík a mějte se všichni fajn
poník+karel

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: kára
« Odpověď #1 kdy: Listopad 13, 2007, 19:23:17 »
tož Karle  ;), zapřáhni a jeď (ať je tak 40kg   ;D na psa a začni cca15 - 20 min stačí v klusu  O0 ALE POCTIVĚ nepomahat!!!! a né po tvrdým...) :D ;D ;)pak odměnit a snaž se aby je to BAVILO  ;D O0 ;) když tak Marci může z kraje dělat " vodiče" jet před nima na kole, aby pochopili co se od nich vůbec chce... ??? ;) (když jsou to ti poníci... :D)

karel

  • Host
Re: kára
« Odpověď #2 kdy: Listopad 13, 2007, 19:55:34 »
děkuji venoušku
 s tim kolem to ale moc nepude  :(
když jsme v sobotu poprvé zapřáhly tak to kolo nějak nestíhalo teda spíš ten kdo na něm jel vždycky celé spřežení čekalo na toho cyklobrzdu  ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: kára
« Odpověď #3 kdy: Listopad 14, 2007, 06:10:30 »
Tak to je v pytli, už tak mě deptá, když mě na závodech předbíhají canicrosaři, teď mě budou ještě  předjíždět fousky, poníci a bůhví jaká havěť.  :-X Já se na to vy...! :'(
 ;D ;D ;D

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: kára
« Odpověď #4 kdy: Listopad 14, 2007, 07:09:55 »
No tak to jsi šťastnej člověk  :P, jen až budete jezdit dýlejác, tak je nezapomeň napojit tak 1,5 hoďky před... :D ;) ať nevymetaj louže... a s kolika jezdíš?  ;) jo a jezdi POTICHU, nehulákej  :-X atd. tak se vždycky pozná žačátečník (některejm to zůstává na furt ... ;D asi si přijdou víc IN ,  ;D , ale vono je to naopak... ;) )

Marcela

  • Host
Re: kára
« Odpověď #5 kdy: Listopad 14, 2007, 09:29:43 »
Ha ha, prej nehulákej:-) Karel řval pomaluuuuuuuu, že to bylo slyšet na celé okolí. Pak raději jednoho pesna vypřáhnul:-)))

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: kára
« Odpověď #6 kdy: Listopad 14, 2007, 12:34:49 »
Tak halt musí zvýšit zátěž...

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: kára
« Odpověď #7 kdy: Listopad 14, 2007, 12:47:44 »
karle vybav marcelu foťákem a dej nějakou fotečku na rajče ať lenka vidí jak se mašíruje :-X :P

karel+pony

  • Host
Re: kára
« Odpověď #8 kdy: Listopad 14, 2007, 21:25:58 »
ahojda leni nic se neboj ,kdyžjsem si přečet co všechno je potřeba k závodum tak je jistý že budem jezdit jen pro radost kolem kladna. ;)
venoušku máme jenom tři a je pravda že o dalšim rozrůstání smečky nemůže být řeč  :o ikdyž bych ještě jednoho do zápřahu potřeboval  ;) děkuji za radu mně hlavu dubovou by to s tou vodou ani nenapadlo.
s tim křičenim má marcelka trošku pravdu,ale jinak jsem strachy potichu jako pěna  :D radu se zátěží si beru k srdci (zejtra si dám dva knedle navíc  :D )
mařenko foto v žádném případě stačí že ze mně maj standu kladenští domorodci a bezdomovci  :D
jinak jsem se rozhod že se aspoň podívám jak to valej profíci a jedu se podívat v NE na žebrák
fuj to je ale dlouhý tak pa jdu si nechat zdát jak jezdim s větrem o závod   :)
poník+ karel

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: kára
« Odpověď #9 kdy: Listopad 15, 2007, 02:22:44 »
Citace
kdyžjsem si přečet co všechno je potřeba k závodum tak je jistý že budem jezdit jen pro radost kolem kladna
Jak co všechno potřeba? Káru co brzdí (nebo se aspoň tak tváří :-X ) a na hlavu kokos, a psy co nebudou při předjíždění dělat binec (což u poníků asi nehrozí) jinak nepotřebuješ nic. ;)

karel+pony

  • Host
Re: kára
« Odpověď #10 kdy: Listopad 15, 2007, 12:19:10 »
tak to jsem špatně pochopyl
když jsem pročítal řády tak jsem se zděsyl (přihlášky do klubu,pasy psů,registrace týmů atd.)  :o

karel

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: kára
« Odpověď #11 kdy: Listopad 15, 2007, 12:25:44 »
Řády si přečti, abys věděl, kterak se správně chovati na trati  ;) a jinak se na administrativu vykašli (zatím), na kárový závody s výjimkou MR žádnou licenci ani nic jinýho nepotřebuješ. A kdyby tě to chytlo (jako že jak tě znám jsi pro každou špatnost ;) ), tak se přihlásíš někam do klubu a vyplníš si testík jako v autoškole a je to.
Přemnožená bude mít s fouskama premiéru za týden na Hradci, nechceš to taky risknout?

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: kára
« Odpověď #12 kdy: Listopad 15, 2007, 12:30:19 »
Karle pojeď na Hradec bude sranda to je závod pro začínající poníkaře jak seš ty uplně stvořenej ;D
pionýři vpřed!!! >:D ;D :P

karel+pony

  • Host
Re: kára
« Odpověď #13 kdy: Listopad 15, 2007, 12:47:19 »
hradec je bohužel špatnej termín  :( jdeme čundram středohoří  :)
ale pokud nic nepotřebuju na závody pojedu a to se těšte  :D
ještě jedna podstatná věc koukal jsem na foto a byly tam i kupíráci to fakt nevadí? protože kdyby jo mám jen dva tahouny
karel

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: kára
« Odpověď #14 kdy: Listopad 15, 2007, 12:52:38 »
Kupíráci vadí, i když běhá jeden dobrman, má údajně potvrzení, že ze zdravotních důvodů a někteří pořadatelé to tolerují. Záleží na pořadateli, zavolej si a domluv se, jak se budeš přihlašovat

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: