Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY

Autor Téma: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY  (Přečteno 15260 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Olina+Aiken

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 44
  • Souhlasu: 3
NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« kdy: Listopad 12, 2007, 11:31:03 »
ahoj vsem, jak 2nohym, tak 4nohym trekarům,
tentokrate mam pro Vas smutnou zpravu - v sobotu mi navzdcky usnul muj nejvernejsi kamarad, "psycholog", tahoun, partak a mazlicek haskous starous Aiken.  Kdyz odchazel byl ve svem oblibenem prostredi a s nami a jako pozdrav nam vsem poslal bohatou snehovou nadilku (miloval snehovou perinu :-)).
Je mi jasne, ze on bude navzdycky ten nej . . .  a taky jsem pochopila, ze jakmile si jednou domu 4nozce privedete, tak pak uz bez nej neumite ani zit. Proto Vas vsechny prosim, kdybyste vedeli o nekom, kdo ma ve svych vrzich rezava stenatka (husky nebo alaskan), prosim, dejte mi vedet.
Preji Vam krasnou zimu a doufam, ze se zase potkame na nejakem tom slapani
Olina

Milena

  • Host
Re: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #1 kdy: Duben 10, 2008, 23:28:13 »
   Dnes ráno opustil naši smečku starý dobrý kamarád, profesor a filosof, čaučák Čája. Nebyl se mnou na žádném dogtreku, ale i tak jsme spolu slezli spousty kopců, zažili hodně úžasného a vděčím mu za řadu krásných let a za mnohé, co mě o psech naučil. Věřím, že tam, kde je teď, se vždycky najde někdo, kdo ho pohladí a podrbe za uchem. Dobří lidé a psi určitě mají nebe společné- jaké jiné by taky mělo smysl....

Dana Háková

  • Host
Re: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #2 kdy: Duben 22, 2008, 14:26:01 »
Ahojky lidičky,byla jsem na svém prvním haf-treku.Byl to pro mě úžasný zážitek.Potkala jsem mnoho a mnoho super lidí a těm bych chtěla poděkovat za motivaci ,rady,povzbuzování,srandu a dalších X věcí.Díky tak skvělým lidem pro mě nebylo těch 90km zas tak hrozných  ;) .
Po totálním vyčerpání při příchodu do cíle jsem se zařekla,že už nikdy žádnej trek, ale už jen kůli tý partě skvělých lidí půjdu velice ráda znova.S velkou radostí zase všechny uvidím.
Všem Vám ještě jednou moc děkuji. Dana a Honey  ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #3 kdy: Červen 06, 2008, 10:13:52 »
Dnes ráno jsem našla dědka Kima mrtvýho. Ležel smotanej do klubíčka, usnul a už se neprobudil. Bylo mu 12 let...


« Poslední změna: Červen 06, 2008, 10:18:33 od LenkaB »

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #4 kdy: Červen 07, 2008, 08:54:43 »
Lenko, moc je mi vás i Kima líto, vím jak jsi ho měla ráda.
Vojta s bertou
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Lenka a Ginni

  • Host
Re: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #5 kdy: Červen 07, 2008, 10:55:27 »
Lenko to je mi líto... Ach jo.

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #6 kdy: Červen 07, 2008, 12:10:09 »
Lenko,

Kim měl tu nejkrásnější smrt, jakou můžem svým psům přát! Ten se má...taky bych chtěla jednou takhle umřít. Dvanáct let je nádhernej věk, měl taky svoje odpracováno. Kime, obří malamute, užívej věčných lovišť...

Molískovic

  • Host
Re: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #7 kdy: Červen 20, 2008, 15:11:32 »
Leni teď to čtu, tak Kimeček už není. Pro mně to byl král všech mamutů.  Smrt měl krásnou, můžem mu všichni závidět, přesně tak to má být...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #8 kdy: Červen 20, 2008, 19:59:01 »
Díky všem. Už na starý kolena blbnu, dnes jsem nachystala o misku víc a pak jsem nad ní bečela jak želva :'(

Molískovic

  • Host
Re: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #9 kdy: Červen 20, 2008, 21:51:19 »
LenkaB: vůbec se ti nedivím... Já Kimečka obrečela taky dneska, přitom to je pro mně "cizí" pes. Kdyby tu ty psiska mohly být s náma po celej život........ :'(

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #10 kdy: Duben 14, 2011, 19:33:57 »
První je jen jeden......



Dusty
20.4.1993 - 14. 4. 2011

Mrňous se mnou nikdy na žádným treku nebyl, ale pár z vás ho znalo z vyprávění....
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #11 kdy: Duben 14, 2011, 20:42:47 »
 :'( :'( :'( :'( :'( :'( je mi to moc líto - ale jak Tě znám s Tebou si užil krásný psí život.........

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #12 kdy: Duben 15, 2011, 08:36:52 »
 :( to je mi líto. Věk měl teda úctyhodnej!

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re:NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #13 kdy: Září 02, 2011, 05:25:26 »
Včera večer jsem musela nechat uspat svoji skvělou parťačku a nejlepší kamarádku šeltičku Terrinku... Párkrát s námi ťapala trek, ale znát ji bude hlavně agiliťácká část dogtrekařů. Celý život bojovala na parkuru, s misečkou plnou dobrotek, s balonkama... Bohužel svůj nejdůležitější běh v životě prohrála :( Po Terrince zůstalo prázdné místo v pelíšku, které už nikdo nikdy nenahradí, protože byla jedinečná...

Terrinko, díky za ty krásné roky, co jsme spolu strávily... Tolik zážitků někteří neprožijí za celý život... Měj se tam za duhovým mostem fajn a snad se zase co nejdříve shledáme...

Offline Wami

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 21
  • Souhlasu: 0
  • skorovlci a psočert
Re:NIC NENI FOREVER ..... JEN VZPOMINKY
« Odpověď #14 kdy: Červen 21, 2012, 12:15:15 »
i když už treky nějakou dobu nechodím, věřím, že nějací dogtrekaři, co nás znávali, si vzpomenou...
Dnes odešel na svůj poslední Velký trek jeden z těch, co se jim říká Pan Pes... Bylo mu 14,5...


 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: