Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nej trek 2011 :)

Anketa

Tak lidičkové, a kdeže se nám letos nejvíce líbilo? Můžeme dát dva hlasy :)

Šlapanice
Krušnohorský
Jednooký vlk
Zde jsou lvi
Stopou strejdy Šeráka
Stezkou vlka
Krkonošská tlapka
Ota Pavel
Fryšták

Autor Téma: Nej trek 2011 :)  (Přečteno 7247 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Nej trek 2011 :)
« kdy: Říjen 14, 2011, 21:18:00 »
U mě letos vyhrává Stezka vlka o chlup před Krkonošemi. Kdybych měl započítat i SK treky tak asi Brezno, nebo Orava. Díky všem organizátorům, letošní sezona byla jedinečná a každá akce měla své kouzlo.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:Nej trek 2011 :)
« Odpověď #1 kdy: Říjen 14, 2011, 21:46:59 »
Mě to připadá, jako kdybych měla svým dětem řict, koho mád více ráda. Každy je jiny a jina osobnost( jak ty deti tak ty treky) Letos jsem byla jen na 3 a všechny byly super.

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Nej trek 2011 :)
« Odpověď #2 kdy: Říjen 15, 2011, 00:32:23 »
hehe to je jak v tom vtípku kde se konkubíny ptají, kterou má šéfík nejraději, tak si je postupne jednu po druhé zavolal každé dal modrý kamínek, a pak jednou prohlásil všechny vás mám rád, ale nejraději mám tu které jsem dal modrý kamínek a byl klid ;-p

nicméně letos to vyhrály krkonoše, takové kopečky jsem potkal fakt poprvé au au au ;-p ješte teď mně bolí sebevědomí že jsem to musel odpískat na MID njn málo natrénováno ale zase na druhou stranu alespon jsem vylezl s psiskem na sněžku takže to nebylo tak zlé. Jeden bodík z úkolů splněn ;-p
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline miška+Beny

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 32
  • Souhlasu: 3
Re:Nej trek 2011 :)
« Odpověď #3 kdy: Říjen 15, 2011, 08:44:24 »
Nemôžem veľmi hodnotiť, išla som len Jednookého, Stezku a Fryšták.. Jednooký bol prvý LONG pre nás, takže prekrásne spomienky, Stezka jednoznačne no.1 - kopce, príroda, rebríky, voda, kontroly a vlastne aj počasie, aké sa mi na horách už dávno nepodarilo vychytať. Beníkovi sa zase najviac páčil Fryšták, lebo bolo mokro, zima a pršalo a to mu vyhovovalo najviac.
Ale keďže ja mám dva hlasy a Benďo len jeden :P vyhráva Stezka. Ale tesne :)

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re:Nej trek 2011 :)
« Odpověď #4 kdy: Říjen 16, 2011, 00:37:28 »
hm, trochu težké hodnotit...
no nejvic mi zůstly v podvědomí "extrémy" z druhé půlky seriálu... Šerák, Stezka...
No vyhrává asi Šerák... krásné horské bystřiny na cestě, spoustu tůněk a mokré trávy na rochnění, a pak i sluníčko...
MOC nás to oba bavilo
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Nej trek 2011 :)
« Odpověď #5 kdy: Říjen 16, 2011, 10:12:23 »
Šerák byl nádherný, nemůžu se rozhodnout který dát jako druhý.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Nej trek 2011 :)
« Odpověď #6 kdy: Říjen 16, 2011, 10:16:47 »
Za mě Šerák jednoznačně vede...v těsném závěsu Krkonoše, Otík  a Jednookej, hodím si korunou komu z nich dát hlas.


Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Nej trek 2011 :)
« Odpověď #7 kdy: Říjen 16, 2011, 11:03:51 »
Zase hlas sám sobě? ;D ;D ;D

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Nej trek 2011 :)
« Odpověď #8 kdy: Říjen 17, 2011, 13:22:34 »
Nevííím. Asi Polsko ;D To v nabídce není, všechny kterých jsme se zúčastnily byly super, tak dle přírody těžce volím mezi Stezkou a Krkonošema. Bíglová coby teplomilné hovado hlasuje pro Stezku, tak za tým dávám 1. Stezku a 2. Krkonoše ;)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Nej trek 2011 :)
« Odpověď #9 kdy: Říjen 18, 2011, 19:06:51 »
Tak za mě letos Šerák a Krušky.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Jarča

  • Host
Re:Nej trek 2011 :)
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 26, 2011, 22:46:30 »
za mě teda 1. Krušky, jelikož to byl náš první trek vůbec..ještě teď cítím bolavé celé tělo, ale dušička byla šťastná..2. Ota, jelikož to byl druhý a zatím poslední..uvidíme kam se dostanem příští rok :-D už teď se těšíme...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: