Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nováček s Cácorkou a pár dotazů

Autor Téma: Nováček s Cácorkou a pár dotazů  (Přečteno 42456 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #30 kdy: Březen 21, 2012, 22:05:03 »
Lelinka, trochu silná slova na někoho, kdo tu má jen 9 příspěvků ...

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #31 kdy: Březen 21, 2012, 22:08:57 »
Venca je taková huba nevymáchaná, viď Venoušku :D
Sám za sebe, mám odchozeno cca 70 treků, nikdy jsem psovi jonťák nedával, když vidím že má dost, dám podle potřeby pauzu, ikdyž pes rve jako šílenej, tak když zastavím a shodím batoh, tak pochopí, že je pauza a dáchne si.
Toto vše je pouze hledání imaginárních problémů. Zdravému psu stačí na pití voda a nezdravý pes nemá na treku co dělat.
Jonťáků si užívá pouze páníček  :)


Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #32 kdy: Březen 22, 2012, 07:32:54 »

 
Citace
... ale naštěstí se tvými příspěvky spíš bavím :-)
no k tomu taky měli sloužit  :D
Zbožňuju tyhle mladý "jitky" co si myslí, že sežraly šalamounovu ho.no...ze všeho maj ultra problém, přípravy, jak kdyby odlítaly na druhej konec světa s expedicí NASA, supr psa jakýho ještě nikdo nikdy neviděl a o jehož "nasazení" se nám ani nezdá... přesně jak psala Jana&... ;)...( a pak se nakonec ani nikam nevypravěj,)
Pořád jsi ještě neodpověděla na 1. jednoduchou otázku, kde se v  ženě (expertce) bere potřeba dát si "fakanovskej" nick ?

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #33 kdy: Březen 22, 2012, 08:28:18 »
Kde se v  ženě (SUPERexpertce) bere potřeba dát si "fakanovskej" nick ?  :D  ;)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #34 kdy: Březen 22, 2012, 08:35:32 »
Uroven komunikace je jedna vec,ale neni to dlouho co jsem sama mela milion dotazu, obtezovala s nima na SZ paní Ježkovou a ta mě nabadala, abych se ptala verejne, že me tu nikdo nesežere. Byla jsem moc rada za ty vsechny podnety co mi tady lidi dali, ono když clovek zna jen vandry,kde se to zapichne treba ve 3 odpol a zbytek se krafe u ohne, dalsi den popoleze par km zas nekam kde je zdroj vody, tak dt je uplne neco jinyho, treba piti psu co muzou chodit na volno a jdem okolo reky cely den vubec neresim.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #35 kdy: Březen 22, 2012, 08:41:07 »
myslim, ze nejlepsi pro lelinku je se prijet podivat a zucastnit se - az lelinka pozna DTare, myslim, ze zmeni slovnik a bude "v klidu" :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Majka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 1
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #36 kdy: Březen 22, 2012, 08:42:47 »
Šárko, děkuji.
Moje čuba taky chodí v 90 % na volno, když jsem jí dala poprvé postroj a připla vodítko, tak se odmítala pohnout, lehala si a snažila se všemožně si to něco ze zad sundat ...  :D
Na výšlapech si taky pije ze studánek, potůčků ( byt teda pak má měkčí výstupy ) a vodu jí dávám až někde táboříme , nebo v hospodě.
Člověk neví, tápe a tak se snaží nabrat informace kde se dá a třeba se i ptá blbě . Pročetla jsem zdejší forum a dost se dozvěděla. Ale stejně přijdu na milion věcí, až na trase .
Už se na to těším, jak budu bloudit někde po trase  ;D

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #37 kdy: Březen 22, 2012, 08:43:53 »
myslim, ze nejlepsi pro lelinku je se prijet podivat a zucastnit se - az lelinka pozna DTare, myslim, ze zmeni slovnik a bude "v klidu" :)

njn kulturní šok to se tak stává ;-p
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #38 kdy: Březen 22, 2012, 09:02:34 »
Pak je ale jedna vec, treba ja vim ze jsou lidi co za den boty nesudnaji ani jednou, ja sundavam boty kde to jen jde,meju si je v potucku,(ale to je moje takova uchylka, nonstopaci vedi) menim ponozky, mazu( ted uz jen nohy) a co sedi me, tobe vubec vyhovovat nemusi, na noc se prevlekam, atd.. Kazdy ma i svuj osobity styl chuze, ja zatim co jsem nekoho predesla, tak to vzdycky mel pauzu, myslim že co do průmerne rychlosti jsem nejpomalesji trekar. Takze smele vyraz a niceho se neboj

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #39 kdy: Březen 22, 2012, 09:09:03 »
Lelinko doporučuju přijet, zažít a rozhodnout se. Věřím, že se ti to bude líbit tak jako nám před lety :).
Nemusíš se bát že tě ukousnem nebo budeme koukat skrz prsty :). Lidé rozumu mdlého (žádného) se na trekách naštěstí nevyzkytují a když tak leda v první hospodě. To se radši baví obtěžováním a napadáním ostatních zde na fóru (že Venco :)) jinak by pravděpodobně ani nedošli ani v limitu.
Já s Janou jsme měli štěstí že hned na prvním našem treku (mid :) Chřiby ) jsme narazili na super lidi.
Myslím že je na každém jak zapadne.

Takže dogtrekkingu zdar.

Honza
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #40 kdy: Březen 22, 2012, 11:02:33 »
má prostě a jednoduše svalové křeče , zvláště po značné "tahačské aktivitě" nebo i po honu ...

zažila jsem u známé MOK, kdy po cca 15ti km tahu ten sval s křečí nakynul ... pokud k tomu už dojde, tak pomáhá rozmasírování a odpočinek. a asi bych preventivně dávala elektrolyty, pokud víš, že ty problémy má.

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #41 kdy: Březen 22, 2012, 12:50:49 »
lelinko, nerozčiluj se  ;) a Venco, ty zvedni zadek, udělej ze sebe "mladou Jitku" a koukej někam dorazit, ať tě lelinka může poznat a nemusí ti spílat do imbecilů (imbecil poradcoval chov SH, možná, že i něco o psech ví... ;D) 8) možná byste si o těch elektrolytech i normálně pokecali  a netrpěli oboustranými kulturními šoky ;) 

Offline Jitka+Koudy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 1
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #42 kdy: Březen 22, 2012, 14:03:20 »
Já jsem taky Jitka,ale stará  ;D lidi nehádejte se o pi*ovinách, venku je tak krásně, tak radši šup se psama do přírody   8) a bez ionťáku :)


Offline miška+Beny

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 32
  • Souhlasu: 3
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #43 kdy: Březen 22, 2012, 14:27:57 »
Ako všetci píšu je to o tom skúsiť. Beník požil ionťák raz (minulý rok na Stezce) a o pol kilometra z neho vyletelo všetko  ;D..ale po záťaži, prečo nie - ak sa podá správny tak neuškodí a ešte si majiteľ hovorí ako svojmu psovi pomohol 8)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:Nováček s Cácorkou a pár dotazů
« Odpověď #44 kdy: Březen 22, 2012, 15:19:04 »
Jo Venco, nedělej čurinku a koukej zvedat kotvy, mám pocit, že se z tebe stává pouze dogtrekař teoretik :D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: