Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Časopisy a články o Dogtrekkingu.

Autor Téma: Časopisy a články o Dogtrekkingu.  (Přečteno 31469 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Časopisy a články o Dogtrekkingu.
« kdy: Listopad 10, 2007, 16:18:48 »
 Tři článečky o dogtrecích jsou v novém časopise PSÍ SPORTY 06/2007.
tombru

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Časopisy
« Odpověď #1 kdy: Listopad 10, 2007, 20:11:23 »
JJ, hlavně jsem zvědavej jak budete na schůzce pořadatelů řešit "příliš volný přístup některých jedinců" ;)
(pionýrů), jen k tomu - beru si na to dovolenou, platím startovný( ze svého,) ne od sponzora(neprodávám tam boty, ani želé hady  ;D)..a jestli zmeškám , či nezmeškám start, je asi čistě moje záležitost... , nebo ne? >:( O:-) :D ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Časopisy
« Odpověď #2 kdy: Listopad 11, 2007, 10:53:23 »
A tos ještě neabsolvoval přednášku na téma "alkohol - metla dogtrekkingu"  :-X

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: Časopisy
« Odpověď #3 kdy: Listopad 11, 2007, 17:33:43 »
já sem náhodou přednášku už absolvoval a byla velmi poučná :o ??? ::) a pak sme si na to aj připili ;D ;)

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Časopisy
« Odpověď #4 kdy: Listopad 11, 2007, 20:09:23 »
JJ, hlavně jsem zvědavej jak budete na schůzce pořadatelů řešit "příliš volný přístup některých jedinců" ;)
(pionýrů), jen k tomu - beru si na to dovolenou, platím startovný( ze svého,) ne od sponzora(neprodávám tam boty, ani želé hady  ;D)..a jestli zmeškám , či nezmeškám start, je asi čistě moje záležitost... , nebo ne? >:( O:-) :D ;)

Můj osobní všeobecný názor:
Myslím, že není nutné až tak něco oficiálně řešit.
Pokud pro pořadatele "pozdní start" číní problémy - třeba i proto že na tyto účastníky musí kontrola v první části trati čekat o několik hodin déle než by bylo nutné a chybí pak jinde, může přece provést diskvalifikaci těch co se nedostaví v nějakém limitu na start a ti se pak pohybují po trati mimo závod, tedy jako na soukromé vycházce. Tedy kontroly a cíl na ně nemusí čekat atd... Že zaplatili startovné je jejich problém, ať už ho získali jakkoli  O:-)

Alkohol - "podávaný v malých dávkách, neškodí v jakémkoli množství" ovšem pokud někdo ty malé dávky přežene a bude ohrožovat pod "vlivem" sebe, svého psa, své okolí, nebo bude porušovat pravidla konání, tak zase může být diskvalifikován a je to.

Tak i tak je to v pravomocech a možnostech pořadatelů, takže myslím že se to nějak speciálně řešit nemusí.

Pokud se bude diskuze ohledně tohoto tématu dále rozvíjet, dovolil bych si ji přemístit do sekce pravidla dogtrekkingu, jen by to chtělo nějaký úvod, aby i ti co neví "vo co go" z toho nebyli zmatení.

Jdu pro lopatu na zdolávání toho bílého... Dnešní první saňová projížďka se protáhla o tři hodiny a hodinu vykopávání auta protože během té doby napadlo dalších 30cm sněhu. 
tombru

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Časopisy
« Odpověď #5 kdy: Listopad 11, 2007, 20:27:12 »
Tombru, naprostý souhlas!  ;)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Časopisy
« Odpověď #6 kdy: Listopad 11, 2007, 20:43:41 »
Pravdu díš, zlý admine  ;)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Časopisy
« Odpověď #7 kdy: Listopad 28, 2007, 16:51:29 »
V čísle 12 PPČ je článek o Oderáku od Jardy Berana. :)

Offline Libor

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re: Časopisy
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 06, 2007, 00:42:41 »
Vím, že to již není moc aktuální, tak jen upřesnění. V časopisu Pes přítel člověka v říjnovém čísle vyšel článek o Fryštáku od Jardy Berana. Je zde napsáno, že jsem dostal cenu fair play, což je pravda. Ovšem píše se zde, že si můj Deny poranil tlapku, což už pravda není, byl pouze zničený z horka a ani druhý den brzy ráno už nechtěl jít, tak jsem chtěl skončit, abych ho netrápil. Nebydlím blízko Fryštáku (jak je napsáno :) ), ale manželka má rodiče ve Zlíně a zrovna tam byla. Navrhla mi, že odveze Denyho a přiveze mi Rikiho - voříška svých rodičů, abych si mohl závod dojít. Takže jsem si nenechal dovézt svého druhého malamuta, jak je zde napsáno, toho bohužel nemám :( . Takže z Vizovic jsem šel s 13tikilovým voříškem a dělal jsem si legraci, že se mi zcvrknul pes  ;D
Do budovy, kde se hlásili ti co dorazili, se nesmělo se psem, tak jsem tam skutečnost o výměně psa Broňovi nahlásil.
O nic nejde, jen jsme se pobavili nad tímto článkem a od té doby říkáme Rikimu fryštácký malamut :D Tak jen nevěřte všemu, co je psáno  :)
« Poslední změna: Prosinec 06, 2007, 00:44:13 od Libor »
Libor & Deny

Jarda Beran

  • Host
Re: Časopisy
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 07, 2007, 15:07:25 »
Odpověď Liborovi.
Omlouvám se za nepřesné informace :(. Sbíral jsem podklady od pořadatelů, možná, že byly zkreslené, možná, že jsem něco špatně pochopil. Myslím však, že cena byla udělena správně, že si ji zasloužíš. Snad jsem nikomu neublížil, to bych nerad. Píšu články o dogtrekku proto, aby se o nás vědělo a snažím se vždy, aby to nebyly bludy. Bohužel, někdy se vloudí chybička. Takže ještě jednou - omluva.  :)A pozdravuj oba pejsky, jsou to borci! O:-)

Offline Libor

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re: Časopisy
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 10, 2007, 21:10:02 »
Odpověď Jardovi Beranovi: Jak jsem psal, tak vůbec o nic nejde, bereme to s humorem  ^-^
Libor & Deny

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Časopisy a články o Dogtrekkingu.
« Odpověď #11 kdy: Leden 08, 2008, 21:52:41 »
Dnes jsem narazil ve stánku na časopis,který jsem ještě neviděl:Psí kusy,ale spěchal jsem a tak jsem si ho neprohlídnul.Zná tento časopis  někdo?
Jinak Lucii Hübnerové vyšel článek  v psích sportech 1/08 kde přináší rozhovor s vítězi seriálu MČR.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Časopisy a články o Dogtrekkingu.
« Odpověď #12 kdy: Leden 09, 2008, 14:58:59 »
Tak už jsem tento časopis prolistoval.Stojí 35,- a zdá se mi celkem dobrý.Je tam povídaní o Bíglech a super fotka na schodišti.Kdo holduje tomuto plemenu mrkněte se .Ta fotka je super.
Je to v tom časopise taková všehochuť.
Zdá se mě že těch časopisů o psech je už moc.A když se přidaji různe info na internetu tak je to takový guláš a všehochuť.

Mě osobně by se líbilo kdyby vychazel specializovanější web časopis na internetu kde by bylo jen o Dogtrekkingu a hlavně podrobné info jak se připravovat,vhodné vybavení něco hlavně kolem tréninku a výživy,protože toto tu stále chybí.A představovat různe profili účastníků jak se připravují kde trénují a tak trochu nakouknou každému trochu do kuchyně.Myslím že toto zajímá hodně lidí a bylo by to i poučné.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Časopisy a články o Dogtrekkingu.
« Odpověď #13 kdy: Březen 04, 2008, 10:24:54 »
Dnes úterý 4.3. od 21 hod na ČT1 bude Ruda Desenský jako host v pořadu Karla Šípa, tak koukejte.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: Časopisy a články o Dogtrekkingu.
« Odpověď #14 kdy: Březen 04, 2008, 10:53:10 »
Vojto, pořad začíná už v 20:30...ale nevím, možná bude Ruda až v druhé půlce, každopádně to raději nahraju celé

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: