Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dogtrekkový tábor

Autor Téma: Dogtrekkový tábor  (Přečteno 5792 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Dogtrekkový tábor
« kdy: Leden 06, 2012, 13:38:26 »
Loni mě napadla myšlenka dogtrekkového tábora, někteří si možná vzpomenou, probírali jsme to na Lvech. Trochu problém je, že Stonožka (to je ten fajný kemp kde bývají Lefi ) bude celé prázdniny obsazen  :-\ . Takže na výběr jsou tři možnosti - a) tábor udělat ještě v červnu na Stonožce, b) tábor udělat v srpnu u nás doma - kuchyň a koupelnu dám k dispozici, spát se dá buď ve stanech na zahradě, nebo na půdě. Nebo na seníku kdo chce mít romantiku, ale kdo tam bude kouřit (cigarety) toho zmlátím  ::) c) finančně náročnější varianta - v sprnu na chatě Relaxe v Suché Rudné - www.paramon.cz . Náplní bude samozřejmě trekování (trasy nachystám), čtení a návštěva knihoven, dále koupání, sběr hub a jiných lesních plodin, případně povalování se. Kdo má zájem můžete se, prosím, vyjádřit kterou variantu mám chystat? Buď tady, nebo ve zprávách na FB, nebo kdekoliv jinde kde mě chytnete.

Jo a na Silvestrovský trek mám taky nápad, ale ještě ho musím doladit  :-[

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:Dogtrekkový tábor
« Odpověď #1 kdy: Leden 09, 2012, 16:46:08 »
Nebylo by to špatné, jen hlasuju za lokalitu kde je míň luk a víc lesa (nabízené varianty ke Stonožce neznám), od Stonožky po pláních s málem stínu bylo v horku celkem drsné. Pak otázka termínu, aby se to pokud možno nekrylo s nějakým trekem (nejen ČR). A poslední zákeřná otázka - neprolili vám tam asfaltem už úplně všechny cesty?
To je panečku seznam, co?  >:D

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Dogtrekkový tábor
« Odpověď #2 kdy: Leden 09, 2012, 19:52:19 »
čau Marti
ad 1. na Relaxe je lesa víc, je to cca 8 km od Pradědu (tvrdí mapy teda, když to jdu pěšky nahoru přijde mi to mnohem víc, asi tak 80 :D )
ad 2. to je jasný, vlezla bych se někam mezi treky. O prázdninách jich naštěstí tak moc není.
ad 3. došli jim prachy. Naštěstí :p . Teď jsme se kvůli Lefům natáhli hodně do Polska a tam je to mnohem lepší. Hned za hranicí je jakýsi "park krajobrazowy" a tam asfalt díkybohu nemají :-)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: