Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Web dogtreku

Autor Téma: Web dogtreku  (Přečteno 27627 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline kavej

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 12
  • Souhlasu: 4
Web dogtreku
« kdy: Leden 01, 2012, 17:29:53 »
Novoroční dáreček :):
www.krajinoukeltu.huu.cz

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:Web dogtreku
« Odpověď #1 kdy: Leden 01, 2012, 23:50:42 »
Joj, long = 120km a "možnost zkrácení na 102"? To bude panečku premiéra  >:D
Katko díky moc, už se těšíme.


Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Web dogtreku
« Odpověď #2 kdy: Leden 02, 2012, 08:21:27 »
120 km / 50 hod (konec 6.5. v 9 hod)...tak bohužel, zřejmě nic pro šneky >:(

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Web dogtreku
« Odpověď #3 kdy: Leden 02, 2012, 09:10:40 »
Když se šla 125km na Šeráku, bylo to o den prodloužené, to už bylo pro nás šneky reálné.... Nestačila by ta normální stovka, aby neodpadla půlka startovního pole? Jen tak k zamyšlení, když jdu svým tempem do půlnoci a zabivakuju na 5 hodin, musela bych mít tou dobou odejito cca 60, lépe 70 km, aby mi pak zbývalo do cíle jen něco okolo 50ti, protože vyrážet na sobotní etapu s vědomím, že mě ještě víc jak půlka čeká u mě vyvolává dost děsivý pocit  ::) a dát do půlnoci 70km je nejen pro mě dost nereálný, běhat se mi nechce. Kačko, vzpomeň, jak jsme se na Zvánovicích plácali na tom 40.km ;D

SarkaM

  • Host
Re:Web dogtreku
« Odpověď #4 kdy: Leden 02, 2012, 10:29:35 »
To zvládneš-- Jednookej byl kolik? 105? A o půlnoci jsme byli v cíli..Takže navic tak 3 hodinky( i s blouděním a připadnou pauzičkou) a máme to.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Web dogtreku
« Odpověď #5 kdy: Leden 02, 2012, 10:50:05 »
Zvládnu, ale mohlo by mě to os.at se takhle honit ::)
Co to takhle udělat na 80 km a těch 40 km a další pamětihodnosti či přírodní krásy si nechat na příští ročník? Proč vystřílet všechny patrony naráz?

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re:Web dogtreku
« Odpověď #6 kdy: Leden 02, 2012, 13:51:32 »
Když se šla 125km na Šeráku, bylo to o den prodloužené, to už bylo pro nás šneky reálné....
no pokud si dobře vzpomínám, tak jsme to tenkrát s Poníkem dali asi za 56 h a to jsme ještě v 15:00(v den startu)  :D  byli v knihovně cca 7 km od startu... (takže to vychází cca 118km/48 hod) čili pokud nechtěj, či nemůžou posunout hod. cíle, tož udělejte volný start v Pá od 00:00 a mohlo by to vyjít i šnekům  :D  ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Web dogtreku
« Odpověď #7 kdy: Leden 02, 2012, 14:08:35 »
No spíš to celé posunout, start v sobotu, v úterý je svátek. Když na to budou 3 dny, pak těch 120 km půjdu ráda :)

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Web dogtreku
« Odpověď #8 kdy: Leden 02, 2012, 14:35:43 »
To VencaN - já vím, vždyť jsme pak s Poníkem a Máńou ještě v sobotu dopoledne seděli před knihovnou a čekali na 11. až "děsně ochotná" paní otevře a dá něco k obědu  >:D A ano, uznávám, že oba bivaky jsem zahájila již v 8 večer. Takže by to možná po přemožení lenosti šlo stihnout v limitu, ale na 2 bivaky by to bylo pohodovější  ;)

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re:Web dogtreku
« Odpověď #9 kdy: Leden 02, 2012, 15:47:25 »
S opravdovou radostí se takového závodu zúčastním  :)  :)  :) aneb extrémnímu vytrvalostnímu sportu zdar.

Honza
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline kavej

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 12
  • Souhlasu: 4
Re:Web dogtreku
« Odpověď #10 kdy: Leden 02, 2012, 16:43:25 »
Proberem to s trasovacim tymem (Lucka a Petr) a dame vcas event. upravu do propozic i sem. Co jsme trasu probirali, tak bude asi lepsi nezkracovat (preci vas nepripravime o nejhezci zakouti  ;) ), je zde take jiste omezeni v mnozstvi asfaltu, kteremu se chcem co nejvic vyhnout, s tim, ze trasa by nemela byt narocna na prevyseni, takze to ted vidim spis ze se domluvime na nejake casove uprave (starty pro zajemce uz ve Ct po prezentaci nebo prodlouzeni pro vsechny do Ne odpo), abychom byli atraktivni i pro sneky, dvoubivakace a bludne holandany :).
Neni clovek ten, co by se zavdecil vsem :), ale zkusime se domluvit, tak vydrzte a diky moc za pripominky, klidne piste i dalsi, je dobre mit nejakou zpetnou vazbu. 14.1. by melo probehnout prvni "ostre" trasovani, tak i pak zase budem vedet vic. Kacka
P.S. ten 40. moc dobre pamatuju, i jak to druhy den bolelo  ;D "kterej blazen by to zkousel vickrat"  - mate vsichni muj obdiv

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Web dogtreku
« Odpověď #11 kdy: Leden 02, 2012, 16:53:43 »
Spíš než noční start bych to fakt posunula do toho svátku, je jedno jestli si lidi vezmou dovolenou na pátek nebo na pondělí. Startovat v noci je na prd, neznám to tam, tak chci něco vidět. To si můžu zhasnout v obýváku a chodit dokola. ;D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Web dogtreku
« Odpověď #12 kdy: Leden 02, 2012, 17:14:03 »
Taky hlasuju pro prodloužení časového limitu, ideálně s využitím státního svátku v úterý. Jasně, ono se to dá jít na jeden bivak, dá se to jít i bez bivaku, ale 120 na dva bivaky si rozhodně užiju víc, než 120 na jeden bivak. Navíc jsem se namlsala ve fotogalerii a bylo by škoda tak krásnou krajinou prosvištět v noci. (To už bych mohla rovnou chodit u Ježků v obýváku  >:D)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:Web dogtreku
« Odpověď #13 kdy: Leden 02, 2012, 17:25:08 »
To o těch šnekach- je jestě rozdíl v tom, když strávíte značnou dobu v čítárně a pak ženete, ale jsou tu ještě šneci typu já ( ale asi jediná) kdo jednak potřebuje načerpat v nějake té knihovničce a mezi nima neni schopen rychlejší chůze jak 4 km v hod, a to si ještě fandím.Takže bych taky stála o prodlouženi limitu.

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re:Web dogtreku
« Odpověď #14 kdy: Leden 02, 2012, 19:01:24 »
... Co jsme trasu probirali, tak bude asi lepsi nezkracovat (preci vas nepripravime o nejhezci zakouti ...
No jo, ale abysme z nich taky stihli něco mít. Stodvaceti kilometrů se nebojim, ale profrčet je jenom tak, abych je spolykal, se mi nechce. Rád se cestou trochu porozhlídnu.
Zbyněk + Ārya

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: