Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 pes a ohňostroj

Autor Téma: pes a ohňostroj  (Přečteno 15089 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:pes a ohňostroj
« Odpověď #15 kdy: Prosinec 28, 2011, 11:59:24 »
Jinak u nás na vesnici střílí petardama celoročně (apoň jednou týdně), chudák pes.... :'(

Včera mi řikala švagrová, že "provozovat" ohňostroj (petardy, rachejtle...) je zakázáno, krom jednoho dne v roce a tím je Silvetr. Je to i zakázané prodávat jindy než před jednatřicátým prosincem. Nehledala sjem oficiální prohlášení. Nevíte o tom někdo něco?

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re:pes a ohňostroj
« Odpověď #16 kdy: Prosinec 28, 2011, 13:05:20 »
O tom jsem nikdy neslysela, ale asi tezko. To by se spis meli eliminovat prodej zabavne pyrotechniky.
Zrovna vcera jsem poslouchala moc pekne povidani, tyka se vicemene i nami probiranemu tematu, kdyby mel nekdo zajem: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2518162


Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:pes a ohňostroj
« Odpověď #17 kdy: Leden 02, 2012, 15:14:44 »
letosni Silvestr byl asi nejhorsi, co jsem zazil s Brixolinou. Nepomohlo nic,  ani pokus o presvedceni, ze se vubec nic nedeje, ani zalezeni do kouta. Letos se davila, snazila se zvracet, klepala se, pohybovala se jak pomatena, nereagovala na nic. Bylo to zoufale a pritom letosni rachot zdaleka nebyl tak strasny. Ze by v 7 letech to vnimala intenzivneji jak driv? No kazdopadne pristi rok to budu muset udelat jinak. :(
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re:pes a ohňostroj
« Odpověď #18 kdy: Únor 16, 2012, 08:40:27 »
Musím říct, že jsme si také Nový rok užili, a vzhledem k tomu, že jsme slavili Čínský nový rok, tak jsme měli bouchání petard po celý týden a pěkně od rána do večera.
A aby toho nebylo málo, tak se tu vlastně bouchá každý den, co kdyby tu bylo moc ticho?  ;)

Kukačka vždy řve jak blázen a čeká, že s ní vyletím ven a budu na někoho halekat - proč bouchá v jednu odpoledne, když to stejně není vidět  ;D. Ale naštěstí z toho nemá žádnou psychickou újmu, asi.  :o

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:pes a ohňostroj
« Odpověď #19 kdy: Únor 16, 2012, 09:36:47 »
Musím říct, že jsme si také Nový rok užili, a vzhledem k tomu, že jsme slavili Čínský nový rok, tak jsme měli bouchání petard po celý týden a pěkně od rána do večera.
A aby toho nebylo málo, tak se tu vlastně bouchá každý den, co kdyby tu bylo moc ticho?  ;)

Od té doby, co miluju Jackieho Chana, mé srdce plesá při slovech typu Čínský nový rok...a od roku 2013 ho slavim taky!  :D ;D Nemáš nějaký fotky?  >:D


Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re:pes a ohňostroj
« Odpověď #20 kdy: Únor 16, 2012, 14:18:04 »
Hele, my jsme tady oslavili s cizincema v baru ten náš nový rok - a žádná petarda se nekonala, jen já jsem lítala venku s prskavkama a panákem v ruce. Nakonec jsem upadla 2x do křoví, což jsem zjistila na fotkách, které byly poťouchle pořízeny. - Čínský nový rok jsme slavili jednoduše - Tomáš prací a já angínou  :o
U nás ve městě se stejně nic moc nedělo, protože většina lidí je přistěhovaných a na svátky odjeli do rodných končin  :)

Ale posílám fotku novoročního přáníčka v marketu  ;)

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:pes a ohňostroj
« Odpověď #21 kdy: Únor 16, 2012, 19:37:38 »
Jé, to je hezký! :-* ;) Já taky běhala o českého Silvestra s prskavkama ???
Tak ať ten rok Draka přežijete nejen ve zdraví, ale hlavně i v naprosté pohodě a s přehledem ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: