Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 svítící obojek

Autor Téma: svítící obojek  (Přečteno 21606 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Karel

  • Host
Re:svítící obojek
« Odpověď #15 kdy: Listopad 23, 2012, 12:53:39 »
Tak už mi přišel objednaný obojek. Je super. Jinak s tou blikačkou jsem to taky zkoušel ,ale na našim malém jezevčikovi to vypadalo dost divně, ruzně to poskakovalo a navíc přítelkyně se s tím chodit styděla :-(

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:svítící obojek
« Odpověď #16 kdy: Listopad 27, 2012, 12:53:42 »
Teď maji v Rossmanu svítící obojky za hubičku - Malý - do 40 cm a velký do 50 cm... za ten velký jsem dala 129,- :-) Neříkám, že je to to nej na trhu, ale na případný zimní venčení  by to mohlo stačit

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:svítící obojek
« Odpověď #17 kdy: Listopad 27, 2012, 13:03:23 »
tak ... jsem ho vybalila :-D a září a svítí a šajní jako o žovot a dokonce jsou v něm už baterky!!! že já jsem nevzala hned tři do zásoby :-D
« Poslední změna: Listopad 27, 2012, 13:07:03 od TerCedrici »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:svítící obojek
« Odpověď #18 kdy: Listopad 27, 2012, 13:06:15 »
Chudák Karel a spol si tu dělají reklamu a vy jim to vždyckly zkazíte ;D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:svítící obojek
« Odpověď #19 kdy: Listopad 27, 2012, 13:32:49 »
no joo, to jsem celá já, jak mám z něčeho radost, tak o tom melu a melu ;D  a píšu a píšu 8)

EeeRass

  • Host
Re:svítící obojek
« Odpověď #20 kdy: Únor 12, 2013, 19:30:06 »
taky hodně chodíme po tmě, používám čelovku, kupovala jsem takový ty za 40 kaček od ninjů( je ale potřeba koupit takový ty menší, protože čím větší čelovka, tím větší riziko, že to o něco omlátí), ale on jak se hodně oklepává a po nasazení jí drbe, tak s tim docela mlátí a uvolňuje tim uvnitř baterky, takže to občas nesvítí.
zkusila jsem koupit od Energizeru čelovku za dvěstěpade, a zatím super. je malinká, ale šajnuje psovi pod nohy tak, že ho vidim i na několik desítek metrů ze všech stran. a hlavně-držíííí :) mělí jí normálně ve sportu.

Ivapes

  • Host
Re:svítící obojek
« Odpověď #21 kdy: Říjen 06, 2014, 11:57:13 »

Gabriiella

  • Host
Re:svítící obojek
« Odpověď #22 kdy: Prosinec 07, 2018, 11:26:50 »
Kupovala jsem svítící obojek tady https://www.elektro-obojky.cz/svitici-obojky/ za tu cenu je super a i přes dlouhé chlupy svítí ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: