Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Fotky 2011

Autor Téma: Fotky 2011  (Přečteno 9672 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Fotky 2011
« kdy: Říjen 09, 2011, 21:00:57 »
Z trasy toho mám díky dešti žalostně málo  :-[ tak aspoň vyhlášení  ;) Dogtrekking mne sice jako Slávka neuzdravil, ale přežila jsem to i s bacilama  >:D >:D

http://www.zufrikteam.cz/foto/index.php?/category/53
   *   www.probarf.cz

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re:Fotky 2011
« Odpověď #1 kdy: Říjen 09, 2011, 22:14:47 »
Díky Broňo a tvůj teame. Vše super, počasí taky. Vody jsme měli minimum (teda alespoň my, co jsme vyráželi až s obědem v pátek na trať). SUPER ZÁVĚR SEZÓNY
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Maya

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 62
  • Souhlasu: 2
Re:Fotky 2011
« Odpověď #2 kdy: Říjen 10, 2011, 11:48:23 »
Tak tady jsou moje fotky: salámová žranice, melounová žranice a vyhlášení :D
http://mayapaya.rajce.idnes.cz/Frystak_2011/
Taky se přidávám s poděkováním Broňovi a spol. za krásný poslední trek sezóny- my, co jsme vyráželi brzo, jsme měli vody naopak ažaž >:D ale holt říjen, žádný léto.. Bylo to super, díky!!!   

Offline Renča

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 1
Re:Fotky 2011
« Odpověď #3 kdy: Říjen 10, 2011, 12:06:01 »
Díky pořadatelům za skvělý trek. Sice jsem velkou část trasy propajdala a počasí nám moc nepřálo, ale stejně to bylo úžasné a mám plno krásných zážitků. Už se těším na příští sezónu. Něco málo z fotek zde http://zrzeckaa.rajce.idnes.cz/Frystacky_DT_2011/

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re:Fotky 2011
« Odpověď #4 kdy: Říjen 10, 2011, 13:18:27 »
Fryšták jako obvykle nezklamal, už jen zátěžový test ve čtvrtek stál za to a někteří z nás si ho budou dlouho pamatovat.. ;D Počasí na trati bylo téměř ideální (přebytečná voda vytekla ven nohavicema a rukávama  a domů jsem si jako vzpomínku přinesl nějaké to kilo jílu), príma parta a kontroly pokud možno na kopci, abychom je dobře našli  :D.  Broňo a týme, díky!

Aničko Žufriková, můžeš mi prosím poslat naši fotku z vyhlášení? Předem dík (janseda@mybox.cz).


Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re:Fotky 2011
« Odpověď #5 kdy: Říjen 10, 2011, 18:09:51 »
Taky děkujem za krásný závod, trasa byla opravdu brutálně nádherná. :)
http://www.stream.cz/uservideo/619099-frystak-2011
Olda
Olda a bílá princezna Enngi

Offline LilaPL

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re:Fotky 2011
« Odpověď #6 kdy: Říjen 10, 2011, 18:33:58 »
Mašer, super film! :-D

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re:Fotky 2011
« Odpověď #7 kdy: Říjen 10, 2011, 19:38:56 »
Fryšták jako obvykle nezklamal, už jen zátěžový test ve čtvrtek stál za to a někteří z nás si ho budou dlouho pamatovat.. ;D Počasí na trati bylo téměř ideální (přebytečná voda vytekla ven nohavicema a rukávama  a domů jsem si jako vzpomínku přinesl nějaké to kilo jílu), príma parta a kontroly pokud možno na kopci, abychom je dobře našli  :D.  Broňo a týme, díky!

Aničko Žufriková, můžeš mi prosím poslat naši fotku z vyhlášení? Předem dík (janseda@mybox.cz).
Nahrávám, posílám  ;)
   *   www.probarf.cz

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Fotky 2011
« Odpověď #8 kdy: Říjen 17, 2011, 08:01:23 »
Připojuju se k poděkování za fajn oficiální závěr sezony, trek to byl pohodový se super zázemím!

Offline filmz

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 1
Re:Fotky 2011
« Odpověď #9 kdy: Říjen 17, 2011, 11:57:28 »
Také bych chtěla poděkovat za super akci. Počasí si s námi trochu pohrálo, ale zvládli jsme to a kupodivu jsem se ani nenachladila, takže pohoda :) Na náš první Fryšták budu určitě ráda vzpomínat, hlavně na tu bahnitou cestu, ta fakt stála za to :D a na sobotní večer u kytary ;)
MonikaZ a beauceronka Arka z Lesovny "Darra"

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re:Fotky 2011
« Odpověď #10 kdy: Říjen 17, 2011, 17:02:12 »
Moc VŠEM díky za povedený trek.
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Blanka

  • Host
Re:Fotky 2011
« Odpověď #11 kdy: Říjen 21, 2011, 13:33:53 »
Taky díky za skvělou trasu, krásnou a přátelskou atmosféru, byl to můj první trek, ale už se těšíme na další. Prosím, kdo máte fotky pište odkazy. Díky Blanka

Offline Brona

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 46
  • Souhlasu: 0
  • pište na e-mail
Re:Fotky 2011
« Odpověď #12 kdy: Říjen 24, 2011, 11:14:22 »
Zatím dík moc za fotky všem co je poslali . jestli někdo máte ještě tak se nám ozvěte dík brona a team pořadatelú

Blanka

  • Host
Re:Fotky 2011
« Odpověď #13 kdy: Listopad 29, 2011, 13:25:59 »
Chtěla jsem poprosit dva sympatické pány (jeden z nich měl hnědého labradora), kteří se mnou šli kousek trasy a fotili mě u druhé kontroly na tom velkém kopci... jestli by mi nemohli poslat fotky... :-) třeba na mail: bibi.16@seznam.cz
díky mooooc Blanka

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:Fotky 2011
« Odpověď #14 kdy: Leden 09, 2012, 19:58:19 »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: