Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Oblečky pro psy

Autor Téma: Oblečky pro psy  (Přečteno 25117 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline evik

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 38
  • Souhlasu: 0
Oblečky pro psy
« kdy: Říjen 28, 2007, 12:21:17 »
Ahoj, používáte v zimních měsících pro krátkosrsté psy nějaké oblečky? Můžete doporučit značku? Koukala jsem na manmaťácký, ale zdá se mi pro pohyb moc teplý. Na jiný kvalitní se mi zatím nepodařilo narazit, jen od fy Lynes, ale mají jen malé velikosti. Máte někdo nějaký tip?
Eva & smečka

vasilek

  • Host
Re: Oblečky pro psy
« Odpověď #1 kdy: Říjen 28, 2007, 16:17:38 »
nazdarek.ja mam taky od manmatu a je paradni.muzu jen doporucit pac sem lepsi nenasel ;)

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Oblečky pro psy
« Odpověď #2 kdy: Říjen 28, 2007, 18:59:50 »
Oblečky pro psy vyrábí i firma ZeroDC, která šije i na míru.

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Oblečky pro psy
« Odpověď #3 kdy: Říjen 29, 2007, 08:25:03 »
jestli ti příliš nejde o cenu tak mrkni na www.ruffwear.cz

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Oblečky pro psy
« Odpověď #4 kdy: Říjen 29, 2007, 08:43:56 »
Pokud je pes v pohybu tak ani byťák obleček nepotřebuje, no a pokud má někde čekat, je manmat skvělej - můj postelový bígl v něm bez problémů vydrží i celý den na sněhovém coursingu (=dlouhé čekání na dva běhy)

Offline ještěrky

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 87
  • Souhlasu: 6
Re: Oblečky pro psy
« Odpověď #5 kdy: Říjen 29, 2007, 08:54:16 »
Ahoj.Máme hladkosrstýho pointra a s oblibou klepe kosu třeba i v létě navečer. Nosíme mu deku na bivak, když se hýbe, tak ji nepotřebuje ani v zimě. Už vloni jsme sháněli deku od Manmatu, protože se nám líbila a taky nám jí všichni doporučovali. Ale sehnali jsme jenom od AB sportu - ta je taková slabší vícevrstevná šusťáková. Stála 450,-. Letos jsme koupili od Manmatu, ta je mnohem lépe propracovaná, zabírá větší plochu těla, je teplejší a líp sedí. Na závodech stála 550,- a dá se objednat i poštou a dojde ti docela rychle(www.manmat.cz).Ještě lépe propracované dečky mají chrti, těm musí dečka poctivě krýt i stehna, ale s tím nemám zkušenosti.
Lucka a Teryk

Offline evik

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 38
  • Souhlasu: 0
Re: Oblečky pro psy
« Odpověď #6 kdy: Říjen 29, 2007, 19:33:37 »
jestli ti příliš nejde o cenu tak mrkni na www.ruffwear.cz
No tak tenhle je fakt luxusní, líbí se mi, že na rozdíl od Manmatu má krytý hrudník, ale teda ta cena!!! z té jsem ještě teď v šoku...
Eva & smečka

Offline evik

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 38
  • Souhlasu: 0
Re: Oblečky pro psy
« Odpověď #7 kdy: Říjen 29, 2007, 19:35:32 »
Pokud je pes v pohybu tak ani byťák obleček nepotřebuje, no a pokud má někde čekat, je manmat skvělej - můj postelový bígl v něm bez problémů vydrží i celý den na sněhovém coursingu (=dlouhé čekání na dva běhy)
Pokud lítá nebo jde o normál procházku, tak to neřeším, ale my jsme choďáci, těch 40 km jdeme celý den a to mám bez oblečku docela obavu.
Eva & smečka

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Oblečky pro psy
« Odpověď #8 kdy: Říjen 30, 2007, 08:25:35 »
tak ten obleček kup a vem ho sebou do batohu - a když uvidíš že je mu zima tak mu ho dej, ale myslím že nebude.

Verča a gordonky

  • Host
Re: Oblečky pro psy
« Odpověď #9 kdy: Listopad 08, 2007, 09:44:34 »
Co třeba tento:
http://www.hafani.cz/t-coat-nizza-40cm/d-87244/
Mě každým dnem mají dojít poštou, tak pak dám vědět, jak jsem s nimi spokojená

Eva

  • Host
Re: Oblečky pro psy
« Odpověď #10 kdy: Listopad 12, 2007, 21:49:14 »
to jsem já evik, nejde mi přihlásit...

To Verča: Jestli už Ti oblečky přišly, můžeš prosím poreferovat? Sice se mi vůbec nelíbí vzhledově, ale pokud by s nimi byla spokojenost, tak už bych snad slevila ze všeho. Sehnat obleček na velkého psa z kvalitního materiálu s dobrým střihem pod dva tisíce a aby se na něj dalo ještě ke všemu koukat, je prostě nemožné.

Jana Janáková

  • Host
Re:Oblečky pro psy
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 05, 2011, 10:05:12 »
Ahoj,
chtěla bych svému maltézáčkovi pořídit zimní bundu pro psy . Co myslíte nehrozí, že se mu po promočení bundy obarví srst?

Karolína

  • Host
Re:Oblečky pro psy
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 05, 2011, 20:48:19 »
Dobrý den. Dobrý deky na zimu a za příjemný ceny se daj sehnat taky v jezdeckých potřebách. Deky jsou z odolnýho materiálu a i hezký. Mám ji dva roky a jsem spokojená. http://www.equiservis.cz/cz/eshop/katalog-zbozi/3518-deky-na-psy/

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:Oblečky pro psy
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 06, 2011, 09:23:14 »
Ahoj,
chtěla bych svému maltézáčkovi pořídit zimní bundu pro psy . Co myslíte nehrozí, že se mu po promočení bundy obarví srst?

Netuším a je mi to jedno, jestli se mu obarví srst nebo ne. Mě ale jedno rozhodně není, že by se měla bunda pro psa promočit! K čemu pak je?! To už mu bude líp bez ní! ;-)


Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re:Oblečky pro psy
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 13, 2011, 19:12:58 »
Tak deky z equiservisu rozhodně nebrat- jsou hezký na pohled, ale ne na účel.  Myslím, že pokud se pes hýbe a chodí pravidelně ven dýl než jen okolo bloku, tak  obleček nepotřebuje pro pohyb, ale spíš, když nekdě čeká. Uvědomte si, že jakýmkoliv pravidelným oblečkováním zbavujete psa vlastní schopnosti termoregulace a zvyšujete riziko, že pak nastydne.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: