Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 ploché nohy

Autor Téma: ploché nohy  (Přečteno 5743 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
ploché nohy
« kdy: Únor 25, 2012, 12:30:43 »
Zkoušel jsem prohnat téma vyhledáváním a prej nic ;-p

Šel jsem okolo pedikúrky a ty prohlásila že mám ploché nohy a že by bylo potřeba s tím něco dělat,
jinak že blbě došlapuji a ty přední polštářky, co já vím jak se to jmenuje odborně, budou bolet, načež jsem si uvědomil že při dostatečně dlouhé cestě 40 více km fakt bolí jak potvora a vždy jsem to sváděl na boty a ono možná je chyba někde jinde.

Prej mám vyrazit na podiatrii, tam mně změří chodidlo a vymyslí co s tím, máte s tím někdo nějaké zkušenosti ?
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:ploché nohy
« Odpověď #1 kdy: Únor 26, 2012, 17:44:33 »
take mam ploche nohy, zaplat Pan Buh s tim problem nemam, nohy me nikdy nebolely na slapkach. Slysel jsem ale hodne o vyhodach specialnich vlozek pro ploche nohy, ze velmi ucinne funguji.
Pokud te to boli, asi bych s tim neco zacal delat, pac za cas by mohlo byt pozde a pak by to mohlo mrzet.
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

vencan od jinud

  • Host
Re:ploché nohy
« Odpověď #2 kdy: Únor 26, 2012, 18:20:56 »
počkej na "zdravé nohy" - ježuru

vencan od jinud

  • Host
Re:ploché nohy
« Odpověď #3 kdy: Únor 26, 2012, 18:22:15 »
od jinud = z knihovny

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:ploché nohy
« Odpověď #4 kdy: Únor 26, 2012, 21:52:38 »
vy máte do knihuvny zavedenej net?  :o Kam ten svět spěje, místo mariáše dědkové klupou do počítače...

"Zdravé nohy" mají taky rozvezlou příčnou i podélnou klenbu. Do bot na normální nošení nosím ortopedický vložky,  na trek (tak od 20 km) je nesnesu, bolí to víc jak bez nich.
Takže radu nemám...prostě jsem si na tu bolest zvykla :'(
« Poslední změna: Únor 26, 2012, 21:54:59 od ježura »

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re:ploché nohy
« Odpověď #5 kdy: Únor 27, 2012, 09:28:22 »
Já mám též ploché nohy jednu trošku vlastnoručně víc  :'( . Na trekách jsem měl poměrně velké potíže s kolenem. A ortoped vysvětlil že je to tím a naordinoval vložky dělané na míru podle nohy. ze začátku nic moc pocit a teď nemám žádné problémy  ;D. Když jsem řek přičem mě to koleno bolí tak se zařazil a řek a to vás bolí jenom tohle  ;D. Takže bych to zkusil vyplatí se.
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline Alena+Ori+Chilli

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re:ploché nohy
« Odpověď #6 kdy: Únor 27, 2012, 15:21:33 »
Ahoj,
nejsem zrovna velký psavec, proto posílám rovnou odkaz na vložky do bot "Hanák"  http://www.botyhanak.cz/ osvědčily se mi ze všech "pomůcek" nejvíc  :) Dá se říct, ortopedické vložky jsem nosila cca od 10 let s různou pravidelností, posledních 10 let pouze ty dělané na míru s výsledkem viz předchozí příspěvky... Na ty vložky Hanák si člověk musí zvyknout, chvilku trvá, než se vytvoří znova klenba (u mě to byl cca 1 měsíc) - DOPORUČUJU VŠEM PLOCHONOŽCŮM 
http://www.botyhanak.cz/
Alena

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: