Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Volné místo v autě

Autor Téma: Volné místo v autě  (Přečteno 14473 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #30 kdy: Srpen 24, 2011, 22:44:47 »
hmmm, k balení jsem se ještě nepřinutila - venku je i teď 28 stupňů, odmítám se hýbat...
a tohle nařízení co se občas v propozicích objeví mi pije krev už dlouho. Stejně tahle debata jako vždy skončí tím že rozum se nařídit nedá (a tím spíš mi vadí tohle nařizování čehokoliv).

To mi ti to Petro děláme schválně. Se dokážeš tak pěkně rozčilovat, že zkrátka musíme něco vymyslet čím tě zase trochu vytočíme  >:D  >:D  >:D

Tady v Jeseníkách je teď venku suprových 19 stupňů. Škoda že musím sedět u počítače kde je 27 a ne venku v křesílku s knihou v ruce   :(
Zejtra se pojedu podívat do Brna jak vypadá opravdové teplo a pak už se večer kdyžtak uvidíme v Loučné (budu ten zase o trochu víc plešatější u PC).

No nic, jdu krmit počítač vašema osobníma datama a pátrat po keškách podél trasy. Knihu z Plzně si přečtu raději až potom, ať v tom nemám moc chyb  O:-)
tombru

Offline TomM

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 53
  • Souhlasu: 4
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #31 kdy: Srpen 25, 2011, 12:15:46 »
 :) .....Já bych stanovil minimálná hmotnost dogtrekaře třeba cca 90 kg a dovažovalo by se, a ať si každý nese co chce, třeba cihlu  :) :)


Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #32 kdy: Srpen 25, 2011, 16:09:15 »
hmm, zkus si představit padesátikilové Slaměníky s čtyřicetikilovýma batohama...  ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: