Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Volné místo v autě

Autor Téma: Volné místo v autě  (Přečteno 14457 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #15 kdy: Srpen 23, 2011, 22:18:59 »
mě počasí sice taky docela zdvíhá ze židle, ale máme naplánováno šnečí tempo, zavodńování, klidně bivak na 20.km a na sobotu taky jen co půjde. Chodit přes ráno a večer, přes vedro zalízt do stínku. haskouni ani jinak nebudou moci chodit.
ono se ten terén takhle moc odhadnout nedá. Bývaly přechody přs lesy i přes otevřené louky, přes vrcholy jeseníků atd. - dost různorodý.


Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #16 kdy: Srpen 23, 2011, 22:39:07 »
Co cesta z KM - Maruško, nebo někdo? Je mi jedno jestli já k někomu nebo někdo ke mně.

Offline katule a arga

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Souhlasu: 0
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #17 kdy: Srpen 23, 2011, 23:16:09 »
Bohužel se mi tyto teploty zdají děsivé. Vyčkám do čt.co řeknou počasologové.. :(

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #18 kdy: Srpen 24, 2011, 07:42:38 »
to katule:
s českýma "počasologama" je to letos takový, že mají 89% úspěšnost, že se netrefí ;) :).
Já být na místě Vás všech, hážu slunko za hlavu, vezmu si příklad z Boudičky (den bivak - noc 60km) a jedu! Co bych za to dal, kdybych mohl jet s Váma :(

31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #19 kdy: Srpen 24, 2011, 08:22:29 »
Vidím to stejně, vyjdem ráno, přes den to někde zalomíme a vyrazíme zase večer... bude to chtít náhradní baterky do čelovky :o) Hurá, po čtyřech letech zase na treku, tak mi to počasí snad nezkazí. Spíš mám strach z bouřek...

Offline Viktor V.

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 12
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #20 kdy: Srpen 24, 2011, 08:32:58 »
K vodě:
nechci si hrát na všeználka, ale pokud povede trasa ± tak, jak je popsaná v propozicích a taky co jsem viděl na fotkách z trasování, 2/3 znám. Problém bude jen na hlavním hřebeni a to i se stínem, ovšem to je otázkou několika kilometrů, max. desetina trasy. Kdo si vzpomene na na letošního Šeráka, tak Pásmo Orlíka bylo celkem zavlažované  ;). Pro psy bude voda max. co 5km a to přeháním. Proto jsem nepochopil propozice, kde je psána litrovka na psa.
Nehažte flintu do žita, vedro asi bude, ale mission: impossible to rozhodně nebude. Osobně se nejvíc bojím bouřek.
Těším se na všechny, tak se ukažte!


Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #21 kdy: Srpen 24, 2011, 08:42:12 »
Viktor: take nieco som si chcel precitat (potok kazdych 5km), vdaka  ;)

Offline Ivoxxl

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #22 kdy: Srpen 24, 2011, 08:48:28 »
Jeseníky jsou kromě části hlavního hřebene docela hustě zalesněny, se spoustou potoků a studánek. Podle fotek z trasování se půjde přes Švýcárnu /to je část holého hřebene/. Je to ale dost vysoko, kolem 1400, tak snad výška ztlumí to vedro. Pro pejska to bude chtít přesto více vody s sebou. V tom vedru, když bude uřícený mu nemusí udělat dobře přírodní ledová voda

Gwen z hokny

  • Host
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #23 kdy: Srpen 24, 2011, 09:28:50 »
....... Kdo si vzpomene na na letošního Šeráka, tak Pásmo Orlíka bylo celkem zavlažované  ;)......

Co si tak vzpomínám na letošního Šeráka, tak ten byl důkladně zavlažený nejen v Pásmu Orlíka....  :D :D :D

Offline Viktor V.

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 12
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #24 kdy: Srpen 24, 2011, 09:31:58 »

Co si tak vzpomínám na letošního Šeráka, tak ten byl důkladně zavlažený nejen v Pásmu Orlíka....  :D :D :D

To byl. Já jen že dle mého úsudku se přes Pásmo Orlíka půjde i teď. Klidně napíšu itinerář a troufám si tvrdit, že se na 3/4 trefím  ;)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #25 kdy: Srpen 24, 2011, 18:41:42 »
ta voda v propozicích je postavená na hlavu - pro malamuta jedno napití, pro jezevčíka voda na celý den...

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #26 kdy: Srpen 24, 2011, 20:51:46 »
A to bys Petro chtěla na startu odměřovat při kontrole příslušný objem vody dle hmotnosti psa????   ;D ;D
Malamut s litrem vody v krosně žízní nezemře, jezevčík může část darovat páničkovi  :P

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #27 kdy: Srpen 24, 2011, 20:59:23 »
no, představ si Alenu s pinčí smečkou... kteří dohromady vypijí pořád míň než ten jeden mamut

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #28 kdy: Srpen 24, 2011, 22:10:14 »
Uuuuuž jsem si zoufal, že na tyhle polemiky nedojde  :o  :(  Co kdyby jste si raději šli balit než polemizovat nad nesmrtelností chrousta  >:(  >:D

Ti co mají místo psů velbloudy tak holt budou ve jménu většiny morálně trpět, že musí nést tu zbytečnou vodu a ti co mají žíznivé psy snad budou mít rozum...
tombru

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Volné místo v autě
« Odpověď #29 kdy: Srpen 24, 2011, 22:33:34 »
hmmm, k balení jsem se ještě nepřinutila - venku je i teď 28 stupňů, odmítám se hýbat...
a tohle nařízení co se občas v propozicích objeví mi pije krev už dlouho. Stejně tahle debata jako vždy skončí tím že rozum se nařídit nedá (a tím spíš mi vadí tohle nařizování čehokoliv).

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: