Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Zlatý retrívr

Autor Téma: Zlatý retrívr  (Přečteno 3229 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Zlatý retrívr
« kdy: Květen 06, 2011, 19:26:43 »
Zdravím,
sice nevím kolik trekových šílenců tu žije poblíž ale dostala se ke mne následující informace,
kousek odtud (Ostrov u Macochy) se nachází jeden fešný zlatý retrívr (neoficiální popis hyperaktivní telátko) cca 3 roky, a rád by nové hodné majitele pokud někdo máte zájem nebo o někom víte dejte vědět, jinak hrozí že psisko skončí v útulku.

Páníčci se museli přestehovat z RD do bytovky a psiska s sebou nemůžou vzít, sice se o nej starají poctivě krmí navštěvují venčí ale není to vono psisko je smutnej a dlouhodobě je tahle situace neudržitelná.

dík
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Re: Zlatý retrívr
« Odpověď #1 kdy: Květen 26, 2011, 10:09:52 »
Ahoj lidi, dnes ráno jsem dostal mail, tak to sem dávám, třeba to pomůže alespoň jednomu...

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Zlatý retrívr
« Odpověď #2 kdy: Květen 26, 2011, 11:28:00 »
Ahoj lidi, dnes ráno jsem dostal mail, tak to sem dávám, třeba to pomůže alespoň jednomu...

HOAX  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: