Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Boty po sté...

Autor Téma: Boty po sté...  (Přečteno 4208 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pupy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Boty po sté...
« kdy: Červenec 11, 2011, 17:43:00 »
Ahoj lidi, potřebovala bych poradit jaké koupit boty. Chodím skoro celý den po venku a koupila jsem si klasický boty v krámě asi za 800 (skejtácký typ) a už po 14 dnech mám na obouch patách díry. To samé se mi předtím udělalo i u bot od vietnamců. A vy tu jste takový zkušení, nevim jaké boty si mám tedy vyvrat. Hlavně já je často sundavám, takže bych potřebovala boty na sucháč nebo prostě kde se dají nechat tkaničky jakoby povolené abych mohla botu hned zout a nazout. Nevíte o něčem? Nemusí být i trekové, jakýkoliv. Já se bojím kupovat zase nové boty že je hned zničím
ps. myslíte že mi jako reklamaci vezmou ty díry v patách? mám to v obou a já se bojim že mi řeknou že reklamaci neuznají z důvodu upotřebení.

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Boty po sté...
« Odpověď #1 kdy: Červenec 11, 2011, 21:15:39 »
zdravím,
tak já poslední dobou rezignoval, a boty jsem vyrazil koupit do pracovní obuvi,
jak polobotky na nošení do práce, tak pořádné kotníkové boty pro běžné toulání po venku jsem objevil a jsem spokojenej
polobotky jsou od firmy DOG
a ty druhé nevím ale označené byly jako farmářské ;-p
a oboje toho vydržely dost, rozhodně víc než jsem čekal ;-p a ani nebyly drahé

Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Ivoxxl

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re:Boty po sté...
« Odpověď #2 kdy: Červenec 13, 2011, 09:41:41 »
Boty do hor kupuji podle toho jak tvrdou mají podrážku(abych necítil každý šutr), jak festovně vypadají, jakou mají konstrukci (aby podpořila nohu, udržela klenbu). Nekoukám po nějakém goretexu nebo membránách (ty se během pár měsíců stejné vydrolí a celé je to jen obchodní trik). Taky nemá cenu spoléhat na značku. Všechny boty se šijou v Číně a okolí (já letos vrátil už troje značkové boty). Je dobré kupovat v nějakém osvědčeném obchodě (obchody s pracovními oděvy nevyjímaje). Hlavně, pečlivě schovat účet.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: