Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Opava a okolí???

Autor Téma: Opava a okolí???  (Přečteno 3376 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Vilmuše

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 0
Opava a okolí???
« kdy: Červenec 10, 2011, 00:20:20 »
Ahojky, nenašel by se někdo na výlety v okolí Opavy???????? Já pohodářka a můj pesan taky :) Je to bígl a je třeba ho utahat a procházky čím delší tím lepší :))

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Opava a okolí???
« Odpověď #1 kdy: Červenec 10, 2011, 18:47:43 »
Do Opavy to máme sice kus, ale občas se poflakujem s psiskama v oblasti Vítkov, Budišov, Hradec nad Moravicí...

Eliška+Jackie

  • Host
Re:Opava a okolí???
« Odpověď #2 kdy: Červenec 14, 2011, 10:51:13 »
Ahoj my sice nejsme z Opavy, ale z Krnova což je max půl hoďka cesty. Mám  2 a půl ročního PRT a chtěla bych občas udělat pořádnou túru :) takže kdybyste se chtěli domluvit pište na E-mail nebo na webovky: www.jrt-jackie.estranky.cz ;)

vendi

  • Host
Re:Opava a okolí???
« Odpověď #3 kdy: Srpen 03, 2011, 21:11:00 »
Ahoj, ich bin aus Troppau!!! Sice neumím německy, ale mám psa a ráda bych šla třeba tuto sobotu (6.) na "trénink" do hor:-)) Sice neznám žádného bígla, kt. by si rád hrál s jinými psy, ale...
ahoj, Vendula

Offline Monique Merri

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 0
Re:Opava a okolí???
« Odpověď #4 kdy: Srpen 04, 2011, 08:42:18 »
Ahoj my jsme z Ostravy. Což je taky kusček. Zatím začínáme pomalinku trénovat, páč Unýsek je v tomhle štěněcím věku občas k neutahání, i když musíme pomalinku. Teď hlavně rosteme. Takže klidně na nějaké kratší výlety se rádi přidáme  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: