Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Krakonošova stovka

Autor Téma: Krakonošova stovka  (Přečteno 8616 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Krakonošova stovka
« Odpověď #15 kdy: Květen 25, 2011, 21:57:41 »
No tak mě to zase letos pěkně láká ;D , jen ještě nevím jestli se urvu z práce. Zatím to mám tak 50 na 50 ;)

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Krakonošova stovka
« Odpověď #16 kdy: Květen 31, 2011, 21:45:41 »
No tak mě to zase letos pěkně láká ;D , jen ještě nevím jestli se urvu z práce. Zatím to mám tak 50 na 50 ;)
Pavle pojeď, alespoň bych měla spolupochodovacího psa (tedy fenu) pro Draka, jinak mi zas bude "nudnou chůzi" sabotovat  ;)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Krakonošova stovka
« Odpověď #17 kdy: Květen 31, 2011, 22:13:20 »
Držím moc a moc palce, jestli vám vyjde počasí, tak si to užijete, já tam byl loni a byla to nádhera, svítání a východ slunce na hřebeni krkonoš je nádherný, ale je to dost drsné ;-) Někde kousek zpátky bude odkaz na moje foto z loňska a na rajčeti pak i fotky z roku 2008

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Krakonošova stovka
« Odpověď #18 kdy: Červen 02, 2011, 20:57:17 »
No snad by to mohlo vyjít, každopádně budu rád, když tam nebudeme jediní dogtrekaři ;D
Jen je to zatím trochu nejisté v práci, oficialně by měla být pracovní sobota >:(
Jako v tom fórku, jestli víte jak se hraje na kokoty? To si vezmete firemní trička a jdete v sobotu do práce ;D

Zatím doufám, že se vykroutím, ale hrozně nerad se na něco těším a když to pak nevyjde...

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Krakonošova stovka
« Odpověď #19 kdy: Červen 10, 2011, 14:40:44 »
Pavle,
půjdu nejspíš jen 55km, Bíba má pořád špatnou packu, ta nejde (vypadá to na osinku) a Dráče sám bez parťáka pořád ještě nechce longa chodit v kuse (prý nuda), tak ať ho nepřetahnu + nestíhali bychom (kdyby stávkoval) časové limity.
Někdo další?  ;)
Cestou bych se chtěla stavit u Pfeifrů, kdyby potřeboval někdo nějakou výbavu - http://www.eurohusky.com/ - sama beru botky ROBUST, vyzkoušené a ode mne s pochvalou. Doprava do Prahy nebo dovezu na trek v červenci.
Nabízím tímto 1 člověkopsí místo z Prahy, odjezd i návrat dle dohody.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Krakonošova stovka
« Odpověď #20 kdy: Červen 10, 2011, 15:54:28 »
Sakra, sakra, už mám zase cuky !!! a jaký je limit na 55km?

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Krakonošova stovka
« Odpověď #21 kdy: Červen 10, 2011, 15:58:22 »
Už jsem si to našla! Ve Vrchlabí je skvělá cukrárna, ve Špindlu maji dobrou svíčkovou, to nestíhám  ;D ;D ;D

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Krakonošova stovka
« Odpověď #22 kdy: Červen 16, 2011, 21:35:24 »
Na 55 je myslím 13hodin, zatím to vypadá, že bych se tam snad mohl letos dostat. Tak přijeďte, večer pokecáme, jestli byla lepší 100nebo 55. ;)

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Krakonošova stovka
« Odpověď #23 kdy: Červen 19, 2011, 21:54:50 »
Tak jsem se nakonec dostal alespoň na 55. Bezva akce ;D, doporučuji :) Ti co šli stovku celou noc mokli, východ slunce na hřebenech se nekonal, takže ani nelituju, že mi stovka nevyšla. V Polsku bylo vyloženě krásně, sluníčko, na Sněžce vichřice, pak chvilku kroupy a mlha, ale celkově bezvadná akce. Snad pro citlivější psy hodně kamenitý terén, ale mojí milou fenečku to nemohlo rozhodit. Byl jste tam někdo? Pár lidí se psy jsem sice viděl, ale spíš neznámé tváře.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: