Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 rozbite koleno

Autor Téma: rozbite koleno  (Přečteno 11925 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:rozbite koleno
« Odpověď #15 kdy: Červen 28, 2011, 19:58:48 »
Hemagel jsem si nakonec koupila, dokonce uz jsem si i sudnala tu prischlou naplast a ziju >:D ( co by si Esinka beze pocala).

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re:rozbite koleno
« Odpověď #16 kdy: Červen 29, 2011, 11:03:02 »
 :D hele holky, to je fakt ÚŽASNÝ,  co tu všechno vyřešíte  :D
včera jsem si udělal záděrku, no snad nezemřu ... poraďte co dělat  :D  ;)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:rozbite koleno
« Odpověď #17 kdy: Červen 29, 2011, 11:46:24 »
Venco klidek, neco jsem proste potrebovala vedet, tak jsem se zeptala. A kupodivu jsem se narozdil od tvoji odpovedi dockala celkem rozumnych typu. Asi mi to budes muset prijet vytmavit  nekam na trek.

Offline sdat

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 13
  • Souhlasu: 0
Re:rozbite koleno
« Odpověď #18 kdy: Červen 29, 2011, 19:07:57 »
kdyby se ti to sarko nelepsilo mam velkou motorovku :)

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:rozbite koleno
« Odpověď #19 kdy: Červen 29, 2011, 21:00:37 »
to sdat: tak potom prosím koleno poslat na Niklův Vrch, ať mám zas chvíli čím krmit  >:D

Offline Romi2BB

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re:rozbite koleno
« Odpověď #20 kdy: Červen 29, 2011, 22:41:39 »
my teda zájem o koleno nemáme  ;D, ale jen sdělená zkušenost.
Po 5 týdnech packy (psí) zatažené v obvazu zůstaly různé odřeniny a hnisavá místa. Většina se sama vyřešila, ale pořád se nám nelepšila hnisavá rána kolem drápku jednoho prstu. Betadina s Framykoinem nějak nezabírala, možná i proto, že masti vydrží tak 5 minut, než jsou bez dozoru slízány. Tak jsem zkusila ten tea tree oil a po dvou dnech musím zaklepat, rána je bez hnisu a kůže se zatahuje. Kápnu to vždycky než jdeme na procházku a pak už to vůbec nelíže.
Každopádně díky za radu  :)
jo a přeju i rychlé vyzdravení kolena  ;)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:rozbite koleno
« Odpověď #21 kdy: Červen 30, 2011, 11:58:06 »
Sdat-- děkuji za nabídku, ale mám doma takřka profesionála na práci s motorovou pilou, v případě potřeby se toho úkolu ujme s radostí sám ( jak jinak, dnes je to přesně 21  let co jsme se začali vzájemně okupovat).

Baro, máš smůlu, zájemců o krmení mám svých dost

Vždycky jsem si myslela, že strup a rána mají vyschnout,a co jsem si koupila ten Hemagel, tak ten prý pracuje na principu ,,mokré bázi,, že udržuje prostředí rány vlhké a zabranuje vzniku strupu. Patlam to tam a lepi se na to psi chlupy. Vypada to, ze bych byla v nedeli schopna odjet, dekuji za typy.

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:rozbite koleno
« Odpověď #22 kdy: Červen 30, 2011, 13:12:17 »
to mě mrzí, Andulka s Enynkou se včera tvářily nadšeně, když jsem jim vyprávěla o skvělé nové večeři  :( jak jim to teĎ vysvětlím... :o

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re:rozbite koleno
« Odpověď #23 kdy: Červen 30, 2011, 14:25:13 »
to mě mrzí, Andulka s Enynkou se včera tvářily nadšeně, když jsem jim vyprávěla o skvělé nové večeři  :( jak jim to teĎ vysvětlím... :o

Chudáci! Takové dobré, dogtrekkingem osvalené  >:D koleno z Šumavy  ;D Jen by se vytáhly stehy, opláchla desinfekce a ty psí chlupy, aby se to v žaludku nešprajcovalo.  Škoda, no ještě bude ten vejlet k babičce, tak třeba není ještě všechno ztraceno! Kombinace sádla, psích chlupů a nějaké to kleknutí do hnojíčku možná onu specialitu pejskům do Krkonošů zajistí  >:D  >:D  >:D
tombru

Offline filmz

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 1
Re:rozbite koleno
« Odpověď #24 kdy: Červen 30, 2011, 15:14:47 »
Jo, ono to je takový lepivý, ale hodně to zabírá... mmch skvěle léčí i na chodidla zrasený DT (rány se rychle zacelí a nafouklé puchýře není třeba píchat, stačí natřít a během dne splasknou ;) Jinak jsem to matlala i psovi na čumák, když ho ta blbka strkala skrz plot a místnímu psovi se to nelíbilo... měla 3 šrámy v měkké kůži na čumáku, shora, těsně za nosní houbou a trochu i do ní... hemagel a pohoda, nemá ani jizvy a hned začaly růst i chlupy... aby černá černá byla ;)

Sdat-- děkuji za nabídku, ale mám doma takřka profesionála na práci s motorovou pilou, v případě potřeby se toho úkolu ujme s radostí sám ( jak jinak, dnes je to přesně 21  let co jsme se začali vzájemně okupovat).

Baro, máš smůlu, zájemců o krmení mám svých dost

Vždycky jsem si myslela, že strup a rána mají vyschnout,a co jsem si koupila ten Hemagel, tak ten prý pracuje na principu ,,mokré bázi,, že udržuje prostředí rány vlhké a zabranuje vzniku strupu. Patlam to tam a lepi se na to psi chlupy. Vypada to, ze bych byla v nedeli schopna odjet, dekuji za typy.
MonikaZ a beauceronka Arka z Lesovny "Darra"

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:rozbite koleno
« Odpověď #25 kdy: Červen 30, 2011, 15:58:09 »
my teda zájem o koleno nemáme  ;D, ale jen sdělená zkušenost.
Po 5 týdnech packy (psí) zatažené v obvazu zůstaly různé odřeniny a hnisavá místa. Většina se sama vyřešila, ale pořád se nám nelepšila hnisavá rána kolem drápku jednoho prstu. Betadina s Framykoinem nějak nezabírala, možná i proto, že masti vydrží tak 5 minut, než jsou bez dozoru slízány. Tak jsem zkusila ten tea tree oil a po dvou dnech musím zaklepat, rána je bez hnisu a kůže se zatahuje. Kápnu to vždycky než jdeme na procházku a pak už to vůbec nelíže.
Každopádně díky za radu  :)
jo a přeju i rychlé vyzdravení kolena  ;)

Na tea tree je výborný, že psům smrdí, takže si do toho nestrkají rypák. Testováno na gróňákovi, kterej jinak sežere kdeco :-D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: