Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kolobka

Autor Téma: Kolobka  (Přečteno 21088 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Kolobka
« Odpověď #15 kdy: Květen 19, 2009, 18:07:05 »
Já bych ty krátký čumáky moc nepodceňovala >:(
Samo, že asi nebude tahat a letět vpřed skrz nekonečný pláně, tak jako seveřan, ale krátká nosní partie ho rozhodně nezařazuje mezi paraolympioniky.
Pokud má pes kondičku, pokud to není gaučák, nebude mít s  kolem nebo koloběžkou problém. Ba naopak ještě vymyslí nějakou vychytávku, předvede divadýlko, aby pobavil okolí >:D >:D >:D spotrování s boxerem je bžundáááá >:D zoceluje nejen svaly, ale i nervy >:D

Můj první boxer běhal u kola, teda běhal, jen o letní prázdniny, vyjeli jsme v 10 a vrátili se v poledne, v jednu, to že bylo největší vedro pes ani nezaregistroval! a protože on byl fit a ok, tak já taky ne ;D

Teď mám Cedroňka, je to šikulka - tahá pneumatiky v hubě na delší vzdálenosti, na výlety vyrážíme i ve vedru, kouše ve vedru, cvičí ve vedru...unaví všechny psí kámoše, prostě si s ním nikdo nechce hrát, jelikož ho dlouhý čumáci nestíhaj 8)...i on mě přesvědčil a utvrdil v tom, že krátký čumák zdaleka není taková katastrofa, prostě má-li pes kondici a roztáhlý plíce, krátký čumák jako by neměl >:D ;) A že neni problém dostat boxera do kondice
>:D



Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Kolobka
« Odpověď #16 kdy: Květen 19, 2009, 18:35:18 »
Ja kratky cenichy nepodcenuju a zkusenosti s nima nemam. Jen jsem nekde slysel, ze to pro ne neni vhodny, to je cely.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Kolobka
« Odpověď #17 kdy: Květen 19, 2009, 19:13:11 »
Já to nemyslim nijak zle, jen je mi líto, že maji boxeři-atleti a sportovci-takovou pověst :'(

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Kolobka
« Odpověď #18 kdy: Květen 19, 2009, 19:31:43 »
... jen je mi líto, že maji boxeři-atleti a sportovci-takovou pověst :'(
Bohužel nejen boxeři  :-X Se podívej na toho mýho sportem týranýho gaučáka  >:D  O:-)
   *   www.probarf.cz

Offline chalibda & běsové

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re: Kolobka
« Odpověď #19 kdy: Květen 19, 2009, 21:41:42 »
Ahoj, díky za info. Mně je jasný, že seveřanům nebudeme stačit a popravdě, pokud bych měla seveřanům stačit já, asi by mě to stálo život. Popravdě jsem do nedávna vůbec netušila, že nějaké takovéhle psí sporty existují. Jenže teď jsem zdědila boxeřího pomatence, kterého nikdo necvičil a ještě mu lidi přešli přes psychiku v okovaných botách. Takže hledám možnosti, jak ho vyběhat aniž bych toho rapla pustila z vodítka :-) Máte  nějaké typy na kolobrndu? Se v tom vyznám jak koza  v petrželi.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Kolobka
« Odpověď #20 kdy: Květen 19, 2009, 21:49:42 »
Já se zase bezpečněji cítím na kole...ale bude to spíš o zvyku...na kole (se psama i bez) mám nalítaný moc, kolobku má dcera cca 3 roky, tak ji nemám tolik "ochytanou".
Možná by stálo za to si kolobku napřed od někoho půjčit a vyzkoušet, než za ni uvalíš hříšné peníze.
Jinak o kolobkách atd. je dost na www.mushing.cz ,když pohledáš v diskuzích (staré i nové)
Občas se tam nějaká "ojetina" najde i v inzerci.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Kolobka
« Odpověď #21 kdy: Květen 19, 2009, 21:56:09 »
já se teda přiznám že s nezvládnutým psem bych si na nic takového vlézt netroufla  :-X

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Kolobka
« Odpověď #22 kdy: Květen 19, 2009, 22:04:48 »
A proč ne? Když učím u kola nebo kolobky rozjívený štěňata co je to postroj a co se v něm má (nebo spíš nemá) dělat, tak je to vždycky jízda s nezvládnutým pakoněm. Pokud boxík pochopí co se po něm chce a pomaže před vozidlem, tak je to náhodou výborný způsob jak ho unavit a udělat z něho časem  pakoně zvládnutého.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Kolobka
« Odpověď #23 kdy: Květen 19, 2009, 22:07:47 »
a když se zastaví nebo nezastaví nebo někam zběsile uhne?

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Kolobka
« Odpověď #24 kdy: Květen 19, 2009, 22:08:09 »
Kdo se bojí, nesmí do lesa! (nebo na kolobku)  >:D :D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Kolobka
« Odpověď #25 kdy: Květen 19, 2009, 22:09:51 »
a když se zastaví nebo nezastaví nebo někam zběsile uhne?
Žádný učený z nebe nespadl! (zato pitomce, jakoby shazovali  >:D)
A zastavit jednoho psa na kolobce není nad fyzické možnosti jednoho člověka  >:D (vyzkoušeno)

Edit: to Chalibda: nenech se odradit, kolobka (nebo kolo) je na vyběhání psa absolutně super a když si ho naučíš zatáčet a zastavit na požádání, tak z toho bude časem pohodová projížďka  :)
« Poslední změna: Květen 19, 2009, 22:12:33 od Gwen a Dinulka »
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Kolobka
« Odpověď #26 kdy: Květen 19, 2009, 22:12:52 »
a když se zastaví nebo nezastaví nebo někam zběsile uhne?
Jak nezastaví? A kolo má brzdy od čeho? Totéž platí i pro náhlé zastavení nebo zběsilého uhnutí. Jako neříkám, že bych si nikdy nenabila hubu, ale na to že to provozuju 15 let těch pádů zas tolik nebylo.

Offline chalibda & běsové

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re: Kolobka
« Odpověď #27 kdy: Květen 19, 2009, 22:31:22 »
hele a vám někomu přijde, že kolo je stejně nebezpečné jako koloběžka? já mám pocit, že z kola by mě serval po hlavě, že  z     té kolobky to není zas tak snadný. trochu mě děsíte.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Kolobka
« Odpověď #28 kdy: Květen 19, 2009, 22:32:35 »
hele a vám někomu přijde, že kolo je stejně nebezpečné jako koloběžka? já mám pocit, že z kola by mě serval po hlavě, že  z     té kolobky to není zas tak snadný. trochu mě děsíte.

když nic jinýho, tak z kolobky je to blíž k zemi.... 8)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Kolobka
« Odpověď #29 kdy: Květen 19, 2009, 22:33:24 »
Co by tě servával...ale zbaběle přiznávám, že mám kolo bez štangle, takže na zem došlápnu v případě nouze stejně rychle jako z kolobky.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: