Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Spondyloza

Autor Téma: Spondyloza  (Přečteno 16780 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Lenka a Ginni

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 59
  • Souhlasu: 5
Re: Spondyloza
« Odpověď #15 kdy: Červen 15, 2011, 15:16:53 »
Báro to je mi líto.
Micinka občas "zakopla", jiné neurologické problémy neměla, jen bolest. Když jsem jí chtěla udělat radost, vzala jsem ji do auta, dovezla do lesa (400m) tam jsme někde sedli, ona si čuchala a byla šťastná, že je na výletě. Milovala návštěvy, které si jí všímaly, v tu dobu byly děti malé, tak se ráda uložila někde poblíž a dělala jim společnost, když si hrály, hodně jsem ji třeba kartáčovala - prostě jakoukoli pozornost. Jestli jsem pochopila, Baltík zůstal u rodičů sám. V tom je výhoda, protože se nesnaží vyrovnat mladšímu psovi. To mi rvalo srdce, když jsem šla ven s Fancy a ona by tak ráda šla taky a nemohla...
Jestli si ubrušuje drápy, tak botičky.
Hodně štěstí.

Bára B

  • Host
Re: Spondyloza
« Odpověď #16 kdy: Červen 15, 2011, 19:55:19 »
Dík, boty mu dovezu od mladých. Já mu tam vždycky na pár dní vozila Andulu s tím, že za chvíli zase musela pryč, protože z ní byl poslední 2 roky utahanej (ale když přijela tak první tři dny nadšenej). Balto je individualista, nikoho krom Anduly nepřijal a naši by bez psa nezústali, takže takhle mu to vyhovovalo. Takže zkusíme zkrátit procházky a snad zaberou prášky.  ::)  Asi taky cítí jenom bolest a určitou ztuhlost. Dneska se snažil skákat.

Offline Lenka a Ginni

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 59
  • Souhlasu: 5
Re: Spondyloza
« Odpověď #17 kdy: Červen 15, 2011, 21:36:58 »
Ona se taky snažila. Byla schopná se sama odrovnat. Když jsme nedávali pozor, několik dalších dnů bylo krušných. Ach jo...

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Spondyloza
« Odpověď #18 kdy: Červen 20, 2011, 16:06:11 »
Ahoj! Nemáte někdo nějaké zkušenosti se spondylozou  - srůstáním obratlů u psů?   :o


Čau Terko, bohužel máme u Zelí. Srostlých cca 5-6 obratlů, dál jsme to nerentgenovali, ale asi to ještě pokračuje. Kupodivu se to na ní zatím nijak neprojevuje, je tedy už doživotně na Alavisu 5, konec s agility (občas jí nechávám skákat smolíky) a delšíma trekama. Obecně se snažím omezit skákání, takže jedeme stopičky a poslušnost, ale to ty víš, takže ti nic nového neporadím. Jenom snad, že Zelí to má diagnostikované cca rok a půl a není to na ní naštěstí zatím vůbec vidět  ;)

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Spondyloza
« Odpověď #19 kdy: Červen 20, 2011, 22:08:59 »
Dík! Je super, že to na Zelí není poznat! Uvidim , jak to bude s Cedroněm, snad se ještě obejde bez prášků (on má zrovna teď happy hopkací období-o víkendu si hrál s mýma kamarádama na kuželky... a on byl ta koule, dělová :o :'( :-X)

Offline chalibda & běsové

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re:Spondyloza
« Odpověď #20 kdy: Srpen 17, 2011, 19:43:49 »
U boxíka je to obzvlášť na prd, jsou to taková éra skákací. U nás má spondylku nejstarší fena, kříženec NO. je jí asi 10/11 (nalezenec, ne že bych byla debil co neví jak starého má psa :-) ) papkáme tablety proti bolesti, kloubní výživu a mám pocit že ji udělal v poslední době moc dobře Celadrin od Alavisu. Tož tak :-)










Lenka

  • Host
Re:Spondyloza
« Odpověď #21 kdy: Listopad 11, 2011, 22:33:46 »
Ahoj,četla jsem Vaši diskuzi a snad mohu přispět i svými zkušenostmi.Nemám boxera,ale dvě feny NO se spondylozou. Starší (11 let) nález zjištěn ve 2 letech na krční páteři a nyní po celé délce.Část bederky má srostlou. Mladší (4letá) má nález na 7.bederním obratli.Obě berou Alavis kl. výživu+MSM nebo Celadrin.Na bolesti Rimadyl nebo Phen- pred,ale ten dráždí žaludek.Vyzkoušela jsem i Bachovky.Jak tzv. Krizovky tak i míchané na míru. Dokonce zkouším "holkám" svítit na záda BIOPTRONEM.  Nevěřila jsem tomu, ale pomáhá to.Mladší je už 3týdny bez práškú proti bolesti. Doufám,že tohle někomu pomúže.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: