Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 doprava na Šerák 2011

Autor Téma: doprava na Šerák 2011  (Přečteno 15264 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline trektomik

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 2
doprava na Šerák 2011
« kdy: Červen 09, 2011, 23:44:16 »
jooo,díík za odpovědi......se nějako porvem...a lidi ...scháním spolujízdu na dogtrek v jeseníkách....Cestou strejdy šeráka...22.-24.7.2011..pokud jede někdo od zlína nebo blízkého okolí....a má misto budu rád...nebo pokud znáte někoho kdo jede ze zlínského kraje tak ať se ozve.....deertom@email.cz...moooc dík...jsem nějako teď nešofér.......nebo varianta B...auto mám...tak pokud je tu někdo kdo řídí a nemá car tak ať se taky ozve....díííík...vlak je únavný...no já to dám...ale pesan musí spočinout před trekem podle předpovědi víc než teploučkém :-D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
doprava na Šerák 2011
« Odpověď #1 kdy: Červen 10, 2011, 12:52:15 »
Ahoj, jedem Zdounky+Kroměříž, jenom by museli vydržet v kufru tvůj pes a maliňák (a nesmíš se bát když řídím já  >:D )

Loganka 1

  • Host
doprava na Šerák 2011
« Odpověď #2 kdy: Červen 10, 2011, 23:00:08 »
S Tebou bych se Peto jet urcite nebala, verim, ze pojedes rychle, ale zarucene podle predpisu (a pozor na nesmyslene objizdky) ;-) tak snad na Serakovi cus :-)

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
doprava na Šerák 2011
« Odpověď #3 kdy: Červen 11, 2011, 09:29:46 »
prosim nejakeho dobrovolnika, aby se k nam vesel, abych tuto jizdu mohla absolvovat na zadnim sedadle se zavazanyma ocima a spuntama v usich :D :D :D

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
doprava na Šerák 2011
« Odpověď #4 kdy: Červen 11, 2011, 09:32:03 »
omylem poslano z Radkovo uctu, ale myslim, ze i Radek by se pridal :D :D (tak, a ted jdu na Seraka v lepsim pripade pesky i s objizdkama :D)

Loganka 1

  • Host
doprava na Šerák 2011
« Odpověď #5 kdy: Červen 11, 2011, 09:56:13 »
neboj Jano, ver ze vse se v dobre obrati, vzdyt i dogtrekkar ma sve dny, mam videni, ze Petra Te nejen sveze, ale na dukaz pratelstvi Ti nabidne i sve prvenstvi v serialu, na diskuzi zavladne dogtrekkingovy mir, vsichni se budeme mit radi, ctit organizatory, soutezni rad, nechame poradatelum volnou ruku v napadech na sve akce aniz by se menila tradicni pravidla, nebudeme se urazet, budeme schopni si ze sebe udelat prdel a az to tady zase totalne vytuhne, tak zavolam Romanovi Balazovi, at se stavi na diskuzi, ze se tu nudime, at pomuze :-) ale v te dobe uz doufam, ze budu mit opet svuj telefon, budu moct vypnout pocitac a dalsi epizody na tema "jak ma tedy vypadat ten idealni dogtrekking, co to je a kdo ma pravdu" se nezucastnim, tedy uprimne, ne ze bych nechtela :-) a co na to Monte, je pro volne starty ci nikoliv, vzdal by to?

Pája a Ája

  • Host
Re: doprava na Šerák 2011
« Odpověď #6 kdy: Červen 15, 2011, 09:01:37 »
Ahoj pojedu z Mladé Boleslavi, mám krátkou fabii, fenu - slovenského čuvače a místo v autě, tak kdyby měl někdo zájem, tak určitě není problém abych někoho někde cestou nabrala...  :)

Pája a Ája

  • Host
Re: doprava na Šerák 2011
« Odpověď #7 kdy: Červen 15, 2011, 09:03:49 »
Ahoj pojedu z Mladé Boleslavi, mám krátkou fabii, fenu - slovenského čuvače a místo v autě, tak kdyby měl někdo zájem, tak určitě není problém abych někoho někde cestou nabrala...  Jsem ještě zapomněla na sebe napsat kontakt: Pavlina.J@seznam.cz, nebo tel.: 605824372  ;D

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: doprava na Šerák 2011
« Odpověď #8 kdy: Červen 20, 2011, 22:42:41 »
Zdravím všechny.
Já jedu z Bystřice n. Pernštejnem přes Jimramov, Poličku, Svitavy a dále na Štíty. Tak pokud by měl někdo zájem mám volné místo :-). Milan Ch.
Kontakt: mysamis@seznam.cz nebo tel. 603 349 269

Offline vašek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re:doprava na Šerák 2011
« Odpověď #9 kdy: Červenec 05, 2011, 16:01:06 »
Jedu z Brna na LONG. Rád se z někým svezu nebo eventuálně můžeme jet mým autem. 776 613 771

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:doprava na Šerák 2011
« Odpověď #10 kdy: Červenec 05, 2011, 19:25:42 »
Zdravím jedu z holštejna směr vysočany protivanov lipová konice luká litovel uničov tak kdyby se našel spolujezdec nebylo by to špatné.

otázka je co psiska Charles (labrador / NO) s přehledem zabere celej kufr, tak leda psiska co zvladne lezet spolujezdci mezi nohama, co já vím nějak praxi v cestování s více psama nemám, ale vím že místní banda jezdí po všech čertech na výstavy klidne se trema psiskama a čtyrma lidma v jednom autě.

ješte oprava jedu na LONG
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:doprava na Šerák 2011
« Odpověď #11 kdy: Červenec 07, 2011, 09:09:05 »
Nazdárek, nabízím místo v autě, jedu z K. Varů - Praha - H. Králové a dál, takže napříč celou naší matičkou zemí...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:doprava na Šerák 2011
« Odpověď #12 kdy: Červenec 10, 2011, 19:44:05 »
Svezu jednoho až dva člověky + psů co se vejde.
Trasa Hranice-Olomouc-Zábřeh-Hanušovice-Lipová

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re:doprava na Šerák 2011
« Odpověď #13 kdy: Červenec 10, 2011, 21:08:14 »
Pojedu Slavkov u Brna (kolem Vyskova, Prostejova...) - Lipova, mohu to vzit i pres Brno, kdyby nekdo potreboval svezt.
email: mbaumruk@seznam.cz

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:doprava na Šerák 2011
« Odpověď #14 kdy: Červenec 15, 2011, 13:24:13 »
Zdravim, už nebudu do Šeráka na netu, tak kdyby někdo chtěl vzít od západu nebo z Prahy tak na tel 737 679 436

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: