Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Loganka je opět volnááá... :-)

Autor Téma: Loganka je opět volnááá... :-)  (Přečteno 6027 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Loganka 1

  • Host
Loganka je opět volnááá... :-)
« kdy: Červen 11, 2011, 10:06:45 »
pratele, je to neuveritelne, ve chvili kdy jsem dopsala svuj predchozi prispevek, mi prisla SMS, ze me tel cislo bylo opet aktivovano (asi po tydnu), vypinam pocitac, bezim ven na slunce a do prirody a uz Vas zde na diskuzi nebudu zahlcovat, slibuji, ze uz budu opet jen tise cas od casu prihlizet :-D Priznejte se, ze tu nekdo z vas, koho uz jsem tocila, pracuje na technicke podpore u O2? ty ty ty!!!!  (Tombru, klidne me nekam presun, zas jsem v jinem tematu, nez odpovida predmetu, za coz se velice omlouvam, ale jsem pocitacovy hajdalak..:-/  pa pa, jsem volna, jsem volna, jsem volnaaaaaaa

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #1 kdy: Červen 11, 2011, 22:37:48 »
Ty vole, Loganka nasávala  >:D >:D

Offline Loganka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 34
  • Souhlasu: 0
  • BAF!!!
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #2 kdy: Červen 12, 2011, 21:35:42 »
no tohle! Tombru, s predmetu, ktery si zvolil po presunu meho prispevku, by si mohl nekdo vyvodit mylny usudek ;-) jsem porad zadana...nicmene postupuju podle Tvych rad a prihlaseni mi vypadlo jen dvakrat, takze dodatecne dekuji za peci o zakaznika :-)
Peto, mylis se! :-) jinak trosku zavislost na diskuzi se asi zacala projevovat....

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #3 kdy: Červen 12, 2011, 22:14:56 »
Hlavně, že jsi volná a šťastná :) Jasně opilá štěstím :)

Loganka 1

  • Host
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #4 kdy: Červen 14, 2011, 13:57:31 »
Ha ! Dr. King aneb dogtrekkingovy král  Svetr Hořák I. na to kápnul! Uz mas na Oravu hermelín z australáka nebo se budes porad vydavat za prostacka?

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #5 kdy: Červen 14, 2011, 22:33:55 »
Tsssa, nějaká drzá  >:D >:D

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #6 kdy: Červen 15, 2011, 00:46:50 »
Tý jo, to jsou mi móresy, Svetře Hořáku :)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #7 kdy: Červen 15, 2011, 10:20:08 »
citace Loganka
tak pan veterinar, kdyz zjistil, ze nase prumerna denni doba stravena na prochazce je 7 hodin

Mě neštvi, jo?? Jsem si vzpomela na doby kdy jsem byla na materske s jednim ditetem a 3+1 starnoucima moc hodnyma haskounkama. Ta pohodicka. Vyjela jsem s kocarem za mesto na louku, mezitim dite usnulo, sebou deku, kaficko a knizku, psy jsem pustila a oni se sami od sebe vysktovali 50 m ode me cuchali si a hrabali mysi atd.. . Pak se decko vzbudilo, tak lozilo po louce no a vecer jsem sla ten asi dva  km domu a sousedi rikali, teda vy jste se za ten den s tema psama ale nabehala, že jo

Kdepak ty časy jsou...Dneska když dam dohromady 1h 45 min  za den kdy jsem v praci, tak si řikam jak všechno pekne stiham

Offline Loganka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 34
  • Souhlasu: 0
  • BAF!!!
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #8 kdy: Červen 15, 2011, 16:12:48 »
Tý jo, to jsou mi móresy, Svetře Hořáku :)
no ne,  ja se uplne zapomnela zminit o poddanych z australskeho kralovstvi, pardon hned to napravim, takze Doktore Kingu nezapomente na Oravu vzit vrchniho pobouchance Hanse Nadranse a hrabenku Hadru Stribrnou, aby tam bylo australaku vic a nebali jste se v kraji Oravy nic ;-)

Offline Loganka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 34
  • Souhlasu: 0
  • BAF!!!
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #9 kdy: Červen 15, 2011, 16:19:53 »
citace Loganka
tak pan veterinar, kdyz zjistil, ze nase prumerna denni doba stravena na prochazce je 7 hodin

Mě neštvi, jo?? Jsem si vzpomela na doby kdy jsem byla na materske s jednim ditetem a 3+1 starnoucima moc hodnyma haskounkama. Ta pohodicka. Vyjela jsem s kocarem za mesto na louku, mezitim dite usnulo, sebou deku, kaficko a knizku, psy jsem pustila a oni se sami od sebe vysktovali 50 m ode me cuchali si a hrabali mysi atd.. . Pak se decko vzbudilo, tak lozilo po louce no a vecer jsem sla ten asi dva  km domu a sousedi rikali, teda vy jste se za ten den s tema psama ale nabehala, že jo

Kdepak ty časy jsou...Dneska když dam dohromady 1h 45 min  za den kdy jsem v praci, tak si řikam jak všechno pekne stiham

Ale Sarko klid, to bylo v dobe kdy jsem chodila na zakladku (takze vlastne docela nedavno :-), dneska nase prumerne stravena doba na prochazce zdaleka nedosahuje takovych rozmeru.
I kdyz je fakt, ze na materske mam casu na psy vice, tolik casu venku zas netravim, ale taky obcas budim pozornost - nedavno pani postacka nevericne koukala, kdyz na me cekala u branky a chtela mi predat postu, jak jsem mela oveseny kocar psama - a to si jeste puvodne chudak myslela, ze mam motorku :-D

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #10 kdy: Červen 15, 2011, 20:43:50 »
...vrchniho pobouchance Hanse Nadranse a hrabenku Hadru Stribrnou, aby tam bylo australaku vic a nebali jste se v kraji Oravy nic ;-)

Boha jeho, ty máš pořád absťák po beznetovém období? :)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #11 kdy: Červen 15, 2011, 21:49:32 »
...vrchniho pobouchance Hanse Nadranse a hrabenku Hadru Stribrnou, aby tam bylo australaku vic a nebali jste se v kraji Oravy nic ;-)

Boha jeho, ty máš pořád absťák po beznetovém období? :)
Absťák hraničící s šílenstvím. Kdyby neplnila mateřské povinnosti, tak řeknu že je zhulená :D ikdyž kdoví...Šimon vypadal taky hodně vesele ;-)

Offline Loganka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 34
  • Souhlasu: 0
  • BAF!!!
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #12 kdy: Červen 17, 2011, 08:56:04 »

Boha jeho, ty máš pořád absťák po beznetovém období? :)
[/quote]

no pomaloucku to dozniva, ale pockej!?....jo dobry, uz, uz to bude skoro dobry myslim :-) uvidime ;-)

Šárka Mik

  • Host
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #13 kdy: Červen 17, 2011, 10:01:38 »
Loganko,
když te tak posloucham, že bych sla na stara kolena jeste jednou na materskou?? ;D O:-) >:D

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Loganka je opět volnááá... :-)
« Odpověď #14 kdy: Červen 19, 2011, 10:58:58 »
Motýlí vílo, proboha, změň dýlera, tohle zboží ti evidentně nesedne :D :D :D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: