Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Rozdělávání ohně na "trati"

Autor Téma: Rozdělávání ohně na "trati"  (Přečteno 6405 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Maggie a Keissy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Souhlasu: 0
  • I cesta je cíl
Rozdělávání ohně na "trati"
« kdy: Květen 02, 2012, 20:40:22 »
Ahooj :)
Buď jsem asi slepá, ale nikde jsem neviděla v pravidlech, že se nemůže na trati rozdělávat oheň. Přeci jen třeba takový menší táboráček pod hvězdami je příjemná záležitost :)Tak se chci jen zeptat, jestli je to povolené a nebo opravdu zakázané. Děkuji za reakce :)) Nechci si brát třeba buřty v batohy zbytečně :)

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re:Rozdělávání ohně na "trati"
« Odpověď #1 kdy: Květen 02, 2012, 20:51:29 »
Maggie no ono dle me zalůezi na tom kde jsi, kdyz ten ohen chces delat. napriklad v CHKO je automaticky zakazany, ze.. v lese taky nesmis, musism byt nekolik desitek metru od lesa... To je snad upraveny i v nejakym zakone... a treba ted jak sjou ty vedra, to co chvili hori nejaky les, chyti od cigarety. aji.... takze ja to s ohnem vidim blede, idelane asi kdyz treba nekde na kraji chatkovy osady byva ohniste dle meho skrovneho nazoru....

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re:Rozdělávání ohně na "trati"
« Odpověď #2 kdy: Květen 02, 2012, 20:55:42 »
Ahooj :)
Buď jsem asi slepá, ale nikde jsem neviděla v pravidlech, že se nemůže na trati rozdělávat oheň.
4. Povinnosti účastníka
1. Přihlášení - přihlášením uznává účastník podmínky vypsané pro akci.
----------
Akce je obvykle nahlášena pořadatelem na příslušných institucích. Nad pravidly jsou samozřejmě nadřazeny např. Lesní zákon, režimy CHKO, národního parku, přírodního parku s odpovídajícími zákazy a omezeními.

Offline Maggie a Keissy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Souhlasu: 0
  • I cesta je cíl
Re:Rozdělávání ohně na "trati"
« Odpověď #3 kdy: Květen 02, 2012, 21:02:19 »
Jasně, takže buřty nechat doma :) Děkuji moc :)

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:Rozdělávání ohně na "trati"
« Odpověď #4 kdy: Květen 02, 2012, 21:11:08 »
Jasně, takže buřty nechat doma :) Děkuji moc :)
Kdepak, buřty vzít, ale do kempu ;)

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re:Rozdělávání ohně na "trati"
« Odpověď #5 kdy: Květen 03, 2012, 14:21:34 »
Kniga to napsala dobře, já bych si jen dovolil doplnit toto:

Pokud se budete nacházet na katastrálním území, kde je majitelem určité město (vesnice), která má upravenou vyhlášku, případně doplněnou o další body - nikdo Tě s ní seznamovat nebude. Je jen vyvěšená ve veřejné vývěsce.

Je tvojí povinností si tyto body prostudovat a dodržovat je - viz. Šlapanický vlk a průchod Adamovem, kde místní vyhláška zakazuje konzumaci alkoholických nápojů kdekoliv na veřejnosti - však taky nebyla ani jedna zahrádka. Ano, tohle se dá řešit tím, že si "lahváče" dáš do igelitového pytlíku... Ohýnek v lese do igeliťáku asi nezamaskuješ :).
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:Rozdělávání ohně na "trati"
« Odpověď #6 kdy: Květen 03, 2012, 15:00:14 »
Hm, ono asi nikdy za těch 10 let historie dogtreku nikoho nenapadlo ohenˇ dělat.

Erája1

  • Host
Re:Rozdělávání ohně na "trati"
« Odpověď #7 kdy: Květen 03, 2012, 20:25:53 »
Napadlo, ale síla nebyla :-)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: