Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 pořadí ve výsledcích Lvi 2011

Autor Téma: pořadí ve výsledcích Lvi 2011  (Přečteno 15831 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« kdy: Červen 05, 2011, 22:24:43 »
Trvám na tom, že podle pravidel má Jana taky 14 bodů - došla ve stejném čase jako já. Pokud to pořadatel nehodlá respektovat, pak nedodržuje pravidla MČR.

Offline Brona

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 46
  • Souhlasu: 0
  • pište na e-mail
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #1 kdy: Červen 06, 2011, 10:27:10 »
ahoj Petro podle jakého pravidla trváš natom že Jana má mít také 14 bodů.Javím že došla za tebou a přešný čas určuje pořadatel tak jako třeba u Gejzy na Šeráku tam je to jasně dané kdo dojde dřív je lepší a ten co dá kartu později je horší
čau

Loganka 1

  • Host
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #2 kdy: Červen 06, 2011, 10:33:10 »
Petro, podle oficialnich pravidel MCR jsi stejne diskvalifikovana, nechapu co resis, protoze o dodrzovani oficialnich pravidel doktrekiingu Tebou ( a samozrejme kazdym) by se dalo taky dost polemizovat, takze se uklidni a neohanej se s pravidly jen kdyz se Ti to hodi..... (ja myslim, ze kdyby jsi se ozvala v klidu, ze by Ti to Biluska taky opravila i bez tehle sceny) mimochodem podle me - Jane je to stejne u zadku jestli ma 14 nebo 13 bodu ;-)

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #3 kdy: Červen 06, 2011, 12:53:15 »
Par suchých technických poznámek zlého admina:

- soutěžní řád a ani systém bodování MČR nijak nepředepisuje jakým způsobem má pořadatel akce určit pořadí. Předpokládá se, že podle toho kdo dřív přijde, respektive pořadí podle času. Jakým způsobem to provede není určeno a je třeba možný i poměrový systém vzdálenost (min 80km)/čas nebo i jiné podmínky (třeba kdo bude mít víc nějakých bonusových kontrolních bodů). Myslím, že už se to tak u nějakého treku použilo a nebyl s tím problém.

- pro bodování MČR je směrodatné pořadí dodané pořadatelem akce. Veškeré opravy, námitky, nebo protesty je potřeba řešit s ním. To se samozřejmě netýká případných překlepů ve jménech, ty lze hlásit přímo zpracovateli bodování MČR.

- jestliže postupuje pořadatel proti pravidlům MČR a není jiné řešení, můžete podat protest na jeho postup písemně na e-mail: tvdt@dogtrekking.info a já se to pokusím vyřešit.


Hlavně chladné hlavy v tomto horkém počasí  O:-) >:D
tombru

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #4 kdy: Červen 06, 2011, 18:07:37 »
Loganko, diskvalifikovaná prosím proč??? Pokud máš důkaz že jsem nějaké pravidlo porušila, dodej toto pořadateli a ten mě jistě s radostí diskne  >:D

S Broňou jsem to probrala po telefonu - pořadatelka mu vysloveně lhala, když mu řekla že Jana vycházela přede mnou a došla za mnou. Ve skutečnosti start i cíl byl "noha vedle nohy" a čas nás obou je opravdu na vteřinu stejný. Tedy je stejný i čas na kilometr, stejný počet kontrolních bodů, prostě všechno.

Ano, Janě je to u pozadí, je natolik slušná že se se mnou nehodlá tahat o bodík, výhry si mezi sebou stejně dělíme podle toho co se které hodí. Mě to vadí. Takže je-li nutná oficiální žádost, ráda ji podám.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #5 kdy: Červen 06, 2011, 18:17:57 »
Petro, buď tak hodná a alespoň nelži, ano? Jediná pořadatelka Lvů jsem já a já jsem s Broňou mluvila naposled před rokem. Teď určitě ne :p . Mluvil s ním Tomáš (čili pořadatel, jeho pohlavím jsem si naprosto jistá :D ) . Tvůj a Janin start možná byl "noha vedle nohy", ale příchod do cíle určitě ne. Ve chvíli kdy ty jsi byla u kuchyně byla Jana cca na začátku chodníku u stanů. A cíl byl až u té kuchyně. Protest si klidně podej, na jeho řešení se fakt těším. Škoda, že není v pravidlech, že musí být zpoplatněný jako třebas na výstavě, nebo agility. Tombru by ty tvoje broskovinky alespoň nemusel řešit zadarmo.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #6 kdy: Červen 06, 2011, 18:22:09 »
cože??? děláš si srandu? Ty jsi v cíli vůbec nebyla když jsme tam došly my a jestli Jana docházela kus za mnou, tak vedle šel asi její duch či čo. Měly jsme se v cíli vyfotit abys nám věřila? Ano, nevím která z nás první vešla do kuchyně (tipuju pořadí ve stylu Janin pes, já, Jana, můj pes nebo tak nějak), ale došly jsme spolu.
Na pohlaví telefonujícího jsem se Broni neptala, pardon, v každém případě ovšem mluvil "za pořadatele".

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #7 kdy: Červen 06, 2011, 18:31:19 »
Já jsem v cíli nebyla? Jsi si tím jistá? Tak to byl asi můj duch, nebo můj dvojník, nebo, že by mé druhé já? Každopádně čas je zapsaný mojí rukou. Myslím, že nejlepší bude když poslechneš radu Petra Dvořáka a dáš to k soudu do Štrasburku :D :D :D . Výsledkovky s mým písmem (aby nebylo pochyb kdo ti psal čas při příchodu do kuchyně) klidně poskytnu ke grafologickému rozboru :D :D :D

Loganka 1

  • Host
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #8 kdy: Červen 06, 2011, 18:33:23 »
Petro, nemam za potrebi nekoho bonzovat za pip.... poradateli, aby ho disknul, ale u Tebe by to bylo vcelku snadne, pousteni psa na trati z voditka myslim nejak zvlast neresis, zrovna tak ja uznavam, ze v tomhle slepe pravidlo nedodrzuju, kdyz si chci psa vyfotit nebo se mi mota na uzky ceste do kocaru, tak ho odlozim bez voditka nebo jde chvili u nohy, ale rozhodne si pak nedovoluju se dovolavat dodrzovani pravidel...a pak ty spolecne fotky, kde je vice nez jeden dogtrekkar, kolik lidi by pak trekk zvladlo bez diskvalifikace, kdyby se nasel uchyl, co na zaklade tehle fotek poda protest ;-)
PS: nejde o to, ze nekdo kritizuje, spis o to jakym stylem...prosimTe usporadej nekdy nejaky dogtrekking, ty s tvym vyctem pozadavku na dogtrekking snu by jsi jiste byla schopna vytvorit neco naprosto jedinecneho...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #9 kdy: Červen 06, 2011, 18:45:59 »
Máš důkaz? Jestli ne, tak máš smůlu, to bych stejně tak mohla říct já o komkoliv jiném. A za celou dobu jsme nepotkaly jediného dogtrekaře, takže o chůzi ve více lidech nemůže být řeč ani omylem. Většinou chodím sama, tentokrát jsme šly dvě, což pravidla povolují.
Nejde o bodík, jde o princip, o vyhrožování diskvalifikací za nic (od tebe i od pořadatelky) a lži. Holt jsem si dovolila říct že se něco nepovedlo.

Pořádat DT tady je pitomost, to by byl další asfaltový. Chřiby i Hostýnky už jsou "obsazené" a pořádat trek někde kde to neznám je nesmysl. Uvažovala jsem o pořádání když jsem bydlela v Plzni, tam jsou nádherné trasy s minimem asfaltu, nerozhoupala jsem se najít dobré zázemí a odsud to organizovat fakt nebudu.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #10 kdy: Červen 06, 2011, 18:57:44 »
Hele, ty Božská, už mě napadlo řešení. V agi, když čirou náhodou mají dva naprosto stejný čas tak se dělá rozstřel a ti dva běží znova. Kontroly jsou zatím pořád na trati....

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #11 kdy: Červen 06, 2011, 19:03:49 »
Abys měla radost, došly bysme opět stejně. Ale když dovolíš, půjčila bych si nějakého psa od tebe, ať vidíš sama jak je asfalt pro psy příjemný.
A rozstřel v agi se většinou dělá na slalomu nebo na krátké sekvenci, ne na celé trati  ;)
« Poslední změna: Červen 06, 2011, 19:07:46 od Petra + Barry »

Loganka 1

  • Host
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #12 kdy: Červen 06, 2011, 19:07:17 »
Petro uklidni se, nikdo Ti nevyhrozuje, psala jsem Ti, ze to opravdu nemam za potrebi, ty jsi byla prvni, kdo se ohanel pravidly a podavanim protestu, ja jsem jen konstatovala, aby jsi se kontrolovala, ono by se Ti to mohlo vratit a v Tvem pripade by pro Tebe diskvalifikace a ztrata kyticky v serialu evidentne hranicilo se zdravim, mam o Tebe spis strach ;-) kdyz Te tak posloucham, tak si spis rikam, jake mam stesti, nez ze bych mela smulu...jinak se doufam budeme zdravit dal  a ze ten trek nekdy usporadas, prijedu rada :-) Loganka

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #13 kdy: Červen 06, 2011, 19:12:18 »
Lenko fakt neuspořádám, opravdu nemám kde a než pořádat špatně, to radši vůbec.
Proč myslíš že chodím na flexině? Protože má pět metrů a nemusím psa odepínat ani do vody - právě proto, že nehodlám riskovat aby mě náhodou někdo nechtěl disknout za to že pes je v potoku bez vodítka. Chodím sama, povinnou výbavu nosím, baterky jsem měla dvě, botičky čtyři, trať jsem dodržela opravdu až otrocky, kontroly mám všechny... fakt mě nedisknete...

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
pořadí ve výsledcích Lvi 2011
« Odpověď #14 kdy: Červen 06, 2011, 19:12:35 »
Moji psi tu trať šli. Dokonce několikrát při trasování a značení. Někteří z nich i běželi mid (záměrně píšu běželi, nikoliv šli). Ale TOBĚ bych nepůjčila psa ani plyšového.

Rozstřel v agi jsem za celou kariéru viděla jenom jednou a běžel se na celém parkuru :p Kolikrát jsi ho viděla ty?

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: