Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Aktivní a veselý kámoš na výlety

Autor Téma: Aktivní a veselý kámoš na výlety  (Přečteno 4037 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Nexxi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Aktivní a veselý kámoš na výlety
« kdy: Červen 01, 2011, 17:02:51 »
Gucci je mladý kříženec velice milé a vstřícné povahy. Je zvyklý venku a z každé procházky má neskutečnou radost. Při troše tréninku fyzičky mu nebude dělat problém jakýkoli výšlap do přírody. Nemá problémy s cizími lidmi ani psy, je to takový ten vítací typ, který se ke každému hrne s tím, co ho bude čekat dobrýho a chce podrbat. Neskutečně z něj vyzařuje životní energie a optimismus. Bohužel mu nedávno zemřel páníček a tak hledá svého nového pána, který klidně může mít i rodinu, protože Gucci miluje i děti. Hlavně ale miluje pohyb a hledá někoho, kdo mu vrátí tu lásku, se kterou on přijímá celý svět. Nedělá mu vůbec problém poslušnost, vůbec netahá na vodítku, navolno stačí písknout a on se zastaví a čeká, jeslti bude moct běžet dál, nebo bude přivolán, nebrání si misku s jídlem

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/10300763/Daruji-do-dobrych-rukou.php

Offline Nexxi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re: Aktivní a veselý kámoš na výlety
« Odpověď #1 kdy: Červen 13, 2011, 21:03:39 »
Tak mám radostnou zprávu, dneska si hafíka odvezl jeden pán, tak doufejme, že je v dobrém domově :) v pátek ho pojedeme zkontrolovat

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Aktivní a veselý kámoš na výlety
« Odpověď #2 kdy: Červen 13, 2011, 23:58:42 »
Nemáte někdo zájem o dalmatina? Nemít už dva hafany, beru ho hned - hledá nové pány už dost dlouho.
Jako bonus mu zdarma ušiju softshellku s rukávky na přední ramena na míru, ať ho můžete tahat po trecích  ;) (já, ne Zuzka, kde je teď):

Chovatelská stanice Petrovický vítr hledá pro svého ročního, černě tečkovaného, pejska s PP, milující a skvělé páníčky.
Přestože je tento pejsek velice citlivý, učenlivý, mazlivý, a za vše velmi vděčný, byl již jednou, bohužel zklamaný.
Je vhodný jak na výstavu, do chovu, na jakékoliv psí sporty, tak i jako skvělý rodinný kamarád do slunce i nepohody.
Vše ho baví. Je to takový malý Úžasňák. Pokud jste to právě Vy, komu chybí takový úžasný puntíkatý kamarád, kontaktujte nás prosím na mail : petrovicky.vitr@seznam.cz nebo http://sweb.cz/petrovicky.vitr
Zuzana Hejtíková, 774 980 727  - Praha

foto viz http://zvirata.bazos.cz/inzerat/10555868/Dalmatin.php
 

Offline Loganka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 34
  • Souhlasu: 0
  • BAF!!!
Re: Aktivní a veselý kámoš na výlety
« Odpověď #3 kdy: Červen 14, 2011, 13:41:32 »
Primlouvam se za dalamánka, jak ho pani popisuje, tak mi pripomina toho meho prvniho psa - dalmatina Ariho - ted se musim smat, kdyz si vzpomenu, jak jsem s nim sla k veterinari, ze asi neslysi a kontrolnimi otazkami pan veterinar dosel k nazoru, ze pes neni hluchej, ale jen neposloucha a pak kdyz jsme tam sli jindy s tim, ze ma casto srajdu, tak pan veterinar, kdyz zjistil, ze nase prumerna denni doba stravena na prochazce je 7 hodin, tak mi doporucil omezit psovi pohyb :-D Uzasnej, neagresivni a neunavitelnej pes, kterej mel se mnou svatou trpelivost, to jsem  mela na psa mnohem vic casu nez dneska, spal se mnou v posteli a vsechno bilo od bilejch chlupu...zamackavam slzu a dalamanka na trekky vrele doporucuju!

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re:Aktivní a veselý kámoš na výlety
« Odpověď #4 kdy: Červenec 13, 2011, 21:32:56 »
Máme na stránkách další pruhatce, kteří by uvítali trekovací páníčky :-) http://www.holandskyovcakvnouzi.wbs.cz/Hledaji-domov.html Mrkněte, popřípadě posuňte dál kamarádům a tak...

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re:Aktivní a veselý kámoš na výlety
« Odpověď #5 kdy: Červenec 29, 2011, 09:27:17 »
Nedá mi z nouzovek nevytáhnout tuhle čubís
A ocitovat, co o ní napsala jedna známá po venčení v útulku . " Je akční, mazlivá s ostatníma psama naprosto v pohodě. Hrozně komunikativní a hravá. "je kastrovaná, tak že ideální slečna k nějakému psímu fešákovi . Fakt nechcete někdo pruhatce????- mimochodem, jsou i dobří tahouni - Lenka Blachová letos dojela na Radíkově v kategorii SCO2 na 2 místě. jedno ze zvířat byla mladá pruhatka sobota průměrka 18,7 km/h, v neděli průměrka 19,6 km/h).
Jinak Ritu najdete tady http://www.nadace-tlapka.cz/nabidka-zvirat/110089
« Poslední změna: Červenec 29, 2011, 15:23:49 od Hyena »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: