Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Zvláštní ceny

Autor Téma: Zvláštní ceny  (Přečteno 9976 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Zvláštní ceny
« kdy: Září 05, 2007, 18:19:30 »
Jako každý rok se i letos na Oderáku budou vyhlašovat zvláštní ceny za celoroční snahu, úlety, průšvihy a trapasy....  Prosím všechny nápady na lenkabahulikova@tiscali.cz Fantazii a škodolibosti se meze nekladou, jde o to aby byla sranda ;) 

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #1 kdy: Září 05, 2007, 20:47:15 »
My pionýři(skoro Timurova parta),  ;) na nějakou srandu při závodech MR nejsme zvědaví (V+P+M+L) :D >:D :-X

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #2 kdy: Září 05, 2007, 20:50:52 »
Timure, máš štěstí, že nedojedeš, protože co zatím přišly nápady na ocenění, tak všechny pro tebe... :P
Některý jsou hooodně zlomyslný... :-X

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #3 kdy: Září 05, 2007, 20:58:06 »
jak to, že pionier bude chýbať v Odrách?  :o
peppo

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #4 kdy: Září 05, 2007, 20:59:13 »
Peppo, jenom pionýrskej vedoucí, zbytek oddílu dorazí ;D

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #5 kdy: Září 05, 2007, 21:04:28 »
to lebaHU : Hlavně to neposílej na dobírku  :-X  páč to zásadně nevyzvedávám  :D ;), ale hodnotné věcné dary můžeš přivézt na Janovičky ;) či Kanadu  ;)(možná s mlaďasema zkusíme i Hradec...) ;) O0 :P
to Peppo : páč za ty prachy (co bych tam utratil za kofolu, čaje, iontové nápoje etc.)  koupím mlaďasům obojky, postroje.., rozšířím stake out na 10tku etc. ...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #6 kdy: Září 05, 2007, 21:08:14 »
Nevyzvednuté ceny (zvláště ty hodnotné  ;) ) propadají ve prospěch pořadatele     :P

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #7 kdy: Září 05, 2007, 21:13:06 »
Já to věděl, že to lebaHU nedělá nezištně... ;D  na pionýrech se chce obohatit... ;) :P :-X

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #8 kdy: Září 05, 2007, 21:14:39 »
Jasně, ještě dva tři Oderáčky a budu v balíku :-X ;D ;D ;D >:D
Loni mi zůstaly dvoje sušený uši a hromádka letáků (na topení dobrý), už se těším na letošní výdělek :P
« Poslední změna: Září 06, 2007, 08:26:47 od LenkaB »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #9 kdy: Září 25, 2007, 19:24:55 »
Takže vítězové zvláštních cen:

Miss dogtrekking 2007 byl porotou jednoznačně zvolen Mařenka Šmotek, zíslal korunku a šerpu...

Drsoněm roku byl jmenován René Kazda, jako jediný šel a došel všechny závody seriálu. Získal zvlášť hrubý šmirglpapír pro případ, že by některé oblasti bylo potřeba více zdrsnit.

Řád zlaté palačinky dostal Honza Moravec za nepřekonatelné palačinky na Kruškách, cena byla jedno balení palačinek v prášku značky Vitana.

Cenu pro nejzmatenější trekaře obdrželi Hanka Tycarová a Lukáš Čechura. Do Oder dojeli už ve čtvrtek, tak získali kvalitní brýle, aby příště lépe četli propozice.

Růžovým panterem byla jmenována Veronika Leblová, darem dostala růžového psa vzácné rasy, protože "Zelí" jí vůbec neladí k pleti.

Mistři galaxie v koupání želé se stali Roman Baláž a spol. za zajímavé fyzikální experimenty.

Mladým zoologem se stal René Nykš, získal hodnotný atlas zvířat, aby rozeznal pštrosa, klokana, prase a policajta. Tohle se nedá napsat, koho to zajímá, kupte Balážovi panáka zelené, on vám to povypráví >:D

SBL (slavná běžkařská legenda) je Honza Moravec, získal velice kvalitní lyže, kterými tento zmlsaný sportovec pohrdnul a skončily v popelnici. Kdo neví za co ty lyže má, tak mrkněte na video ze startu http://ricky.mushing.cz/

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #10 kdy: Září 26, 2007, 22:28:46 »
LYŽE? VY JSTE JE NAŠLI? NĚKDO MI JE MUSEL SERVAT ZE STŘECHY!  :'(

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #11 kdy: Září 27, 2007, 06:47:31 »
Jo serval? A ze střechy? Honzíku a to jsem se nedívala, jestli v popelnici skončili i palačinky, pohár a medaile!!! ;D

« Poslední změna: Září 27, 2007, 06:59:44 od LenkaB »

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #12 kdy: Září 30, 2007, 22:20:27 »
Leni,
vážně jsem ty lyže měl už na střeše a motal kolem nich provaz, když kolemjdoucí (nebudu ho radji jmenovat, aby nebyl také veřejně pranýřován jako já) povídá, jestli "to" vážně chci vézt domů. Problesklo mi hlavou, že asi ne a ... a bylo to. :-X
Od té doby si drbu hlavu, že jsem je neměl vyhazovat a měl jsem je raději věnovat jako putovní trofej při nejbližší příležitosti. Ale asi by mi to bylo houby platné a stejně bych upadl v nemilost, že s nevážím tak drahoceného daru. Už jsem do svých nových lyží začal vrtat díry, aby vypadaly jako ty "putovní" a slibuji, že se na nich zase někde ukážu. Ale asi nebudeme závodit, abych opět neupadl v posměch a veřejný pranýř. :-(
Pohár i s medajlí jsou na polici, fantastický krmení vesele hafina baští a palačinky čekají na svojí chvíli v kredenci.

A VY VŠICHNI POSMĚVÁČCI A HANOBIJCI POČKEJTE, CO VÁM PROVEDU NA PŘÍŠTÍ KONTROLE!
Budu vařit z nové houbové kuchařky od Agáty: Vdovou bezpečně a rychle! :-D

Honza a Grini

PS: A už mi, prosím, nedrbejte hlavu za ty lyže - kdybych je přitáhnul domů, tak by mě Ivča už opravdu vyhodila. :-X

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #13 kdy: Září 30, 2007, 22:26:03 »
A dobře by udělala, co s chlapem :o, kterej si neváží za 1)cenných výher  ;) a za 2) radši nedomýšlet... :-X :( ;)

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Zvláštní ceny
« Odpověď #14 kdy: Září 30, 2007, 22:47:19 »
... už si dělám čárky (Venca +1) a sbírám pro vás ty jedule nejjedovatější!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: