Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ročník 2011 - poděkování

Autor Téma: Ročník 2011 - poděkování  (Přečteno 13596 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #15 kdy: Květen 02, 2011, 16:05:10 »
Mě se to taky moc asfaltový nezdálo (a že jsem na něho alergická fest), byl pokud vím jenom přes civilizaci a nějaká ta cesta před "Kostohryzem". Se šutrama v lese holt nikdo nic nenadělá, když les roste na skále.
Nemám žádnej puchejř, psi v pohodě.
A kilometráž...lepší kdyby byla, ale zas jsme v každé hospodě všichni brejlili do map a hádali se, kolik nám ještě chybí domů ;)

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #16 kdy: Květen 02, 2011, 16:19:30 »
No já řikám, že je to jen můj názor. Já mám prostě spálený chodidla a Bláha poprvé za "kariéru" ošmajdaný tlapky a puchýř.. Nad mapou jsem napočítala přes 40% asfaltu. To mi přijde teda hodně.

Kilometráž je fajn, ale spočítat se to dá, aspoň člověk na tom treku taky trošku přemejšlí ;)

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #17 kdy: Květen 02, 2011, 18:04:20 »
I já s Báglem děkujeme pořadatelům za pěkný víkend a tady je pár fotek: http://momonka1.rajce.idnes.cz/Krusnohorsky_dogtrekking_28.4.-1.5.2011/

Offline H+A

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 0
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #18 kdy: Květen 02, 2011, 21:24:31 »
Ahooj, i midaři děkují za pěknou akci a těšíme se na příští ročník. Díííky

Offline H+A

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 0
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #19 kdy: Květen 02, 2011, 21:36:40 »

Offline Blanka + štěklouni

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 157
  • Souhlasu: 3
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #20 kdy: Květen 02, 2011, 21:44:04 »
K fotkám jsem se ještě nedokopala, snad zítra...
Za naši smečku také děkujeme pořadatelům za hezký víkend a také za zapůjčení mapy, kterou jsme zapomněli "chytře" doma.
Přidávám se ale ke Zlatce, i naši pesani měli asfaltu a asfaltu podobných cest plné zuby. Pár longů už jsme ušli, ale poprvé druhý den po treku chodili tak nějak po špičkách, i když odřeniny, ani puchýře neměli. Čekala jsem, jestli někdo nezačne dodatečně kulhat, kupodivu nezačal.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #21 kdy: Květen 02, 2011, 22:00:04 »

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #22 kdy: Květen 02, 2011, 22:22:03 »
Taktéž díky od šílených tasmánců  >:D za příjemnou a pohodovou akcičku  :) Pár fotek zde: http://vulpesvulpes.rajce.idnes.cz/Krusnohorsky_dogtrekking_2011/#

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #23 kdy: Květen 02, 2011, 22:33:39 »
I Žufrik měl dost rozehřáté asfaltky, šotolina to pak už jen dodělá... noční pochod ho v podstatě zachránil před nejhorším, i když stejně pro jistotu došel v botičkách. Mně tedy v tomhle kraji spíš chyběl kyslík... raději bych Krušky v Kruškách  8)
Fotky http://www.zufrikteam.cz/foto/index.php?/category/43
   *   www.probarf.cz

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #24 kdy: Květen 03, 2011, 00:01:50 »
Akce se mi líbila - počasí, trať i organizace. Fotoreportáž z trati na http://petsoudku.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_Krusnohorci_v_Ceskem_stredohori/
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #25 kdy: Květen 03, 2011, 06:19:50 »

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #26 kdy: Květen 03, 2011, 08:04:01 »
Protože poděkování a chvály není nikdy dost, tak se taky přidám se svojí troškou do mlýna :)
Jako midař si na asfalt stěžovat nemůžu, trasa krásná, počasí perfektně objednané, teplá sprcha příjemným překvapením ;) Trocha toho nervózního přešlapování v poli po "ostře doleva" patří k věci, čekala jsem že při prvním treku bude "práce s mapou" větší problém ;D
Jen mě mrzí že jsme díky akci "jdeme všichni sborem za tim prvnim volem" minuli tu nejhezčí část cesty, poučení pro příště - ne vždy dav ví kam jde ;D

Šárka Mik

  • Host
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #27 kdy: Květen 03, 2011, 08:55:48 »
Taktéž děkuji za pohodový trek. Asfalt když byl v lese mi nevadil, co jsem ale protrpela byla ta cesta nad Labem, železnicema a hlavni silnicí. To byl pro mě nejhorší usek, padly na to dva brufeny na boleni hlavy. ( Chlap se tomu doma smal a rikal-- a to jses rodily pražak??--

Mam pocit že lonské Krusky nasadily mooc vysokou latku co se tyce kopecku ( Sedlo, to kamenny pole atd). Takze ja jsem cekala že pujdem pres vsechny možne kopce a ono nic. Tolik  dispicliny jako jini, co si na Lovos a Milesovku odskocili z trate jsem nemela. ;D

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #28 kdy: Květen 03, 2011, 22:14:37 »
Taky se přidávám k poděkování za povedenou akci a super počasí - osvěžení nakonec nebylo na škodu... :)

pár fotek tu:
http://hannnz.rajce.idnes.cz/Krusnohorci_v_Ceskem_stredohori_2011/
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline JanaMaFík

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 13
  • Souhlasu: 0
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #29 kdy: Květen 04, 2011, 13:19:55 »
Přidávám něco fotek ze startu, z trati - Dolní Zálezly, Soudný vrch, Palačinkárna pod Kletečnou, nedělní vyhlášení a výšlap na Lovoš. Nepodařilo se mi přidat popisky fotek, jen načítání trvalo cca 3 hodiny. Nevím jestli je to technikou nebo obsluhou...?   ;)
http://janamafik.rajce.idnes.cz/Krusky_2011_Oparno/

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: