Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ročník 2011 - poděkování

Autor Téma: Ročník 2011 - poděkování  (Přečteno 13635 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Ročník 2011 - poděkování
« kdy: Květen 01, 2011, 17:38:56 »
Velký dík Zuzce a spol. za super akci s nádhernou tratí a skvělým zázemím.  :)
A taky Honzovi za palačinky a všem účastníkům prvního máje za vydařenou taškařici.  ;)
(na fotkách se usilovně pracuje)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Anďa a Ben

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #1 kdy: Květen 01, 2011, 18:53:23 »
Taky děkujeme pořadatelům, že se do toho opět pustili ;).
Jsme rádi že jsme se na tento trek zas po "letech" vydali  ;D, naposledy jsme se na něj vyrazili v roce 07, toto letí... I když na jiné místo..
Pár foteček (nějak se mi nechtělo moc fotit).. Ale kochala jsem se
http://tulakben.rajce.idnes.cz/Krusnohorsky_dogtrekking_VIII._29.4.-1.5.11/

Anďa

Offline Maya

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 62
  • Souhlasu: 2
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #2 kdy: Květen 01, 2011, 19:06:00 »
Taktéž se přidáváme s poděkováním organizátorům i všem účastníkům za bezva akci, "úchylnej" nápad s prvním májem se fakt vyvedl!!! A tady je moje fotodokumentace: http://mayapaya.rajce.idnes.cz/Krusky_2011/

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #3 kdy: Květen 01, 2011, 19:56:54 »
I já děkuji za krásný prodloužený víkend, který jsem mohl strávit v krásné přírodě s pohodovými lidmi. Organizátorům také patří velký dík. Škoda jen, že jsme nemohli ochutnat ty palačinky :'(

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #4 kdy: Květen 01, 2011, 19:59:50 »
Díky, díky, díky...byla to paráda od začátku do konce.
Omlouvám se autorce trati za způsobenou škytavku...těch jmen co jsem jí dala, když jsem lítala po lese a hledala Moravce s palačinkama...nakonec jsme ho našli... po čuchu ;)
« Poslední změna: Květen 01, 2011, 20:02:47 od ježura »

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #5 kdy: Květen 01, 2011, 20:18:47 »
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Annazia

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #6 kdy: Květen 01, 2011, 20:42:05 »
Ráda bych se přidala k poděkování. Byl to můj a Broučkův první trek a myslím si, že tam bylo vše. Prima organizátoři, trocha bloudění, pak naprostá samota, bouření u Milešovky, polední vedro, večerní deštík... a prima lidi v táboře. A skvěle ujetej 1. máj!

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #7 kdy: Květen 01, 2011, 21:11:57 »
Díky pořadatelům a díky Lence že vymyslela skvělou ptákovinu!
PS: nechala jsem v kempu zelenou mikinu - tuhle, tak jestli jste ji někdo našel, vemte mi ji prosím na některý další trek

Offline Arkan, Misha a Terezka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
« Poslední změna: Květen 02, 2011, 20:22:50 od Arkan, Misha a Terezka »

Brzánecká smečka

  • Host
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #9 kdy: Květen 01, 2011, 22:53:37 »
Jindráci se připojují s poděkováním za další super akci!!! :-) Jen za mě jedna prosba,kdyby ten itinerář mohl být příště i s kilometrama ;-) A Wikča prosím o trošku méně kamenů a asfaltu,pacičky pořád hooodně bolí....
Pár fotek od nás
http://awista.rajce.idnes.cz/Krusnohorak_2011/

Offline Jami

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #10 kdy: Květen 01, 2011, 23:41:54 »
Organizátorům a všem lidičkám, kteří pomáhali se všemi přípravami okolo, děkuji za tuhle krásnou akci a budeme se těšit na další ročník ;o) ....
Naše fotodokumentace zde :o) ... https://picasaweb.google.com/JamiraBOT/284152011KrusnohorciVCeskemStredohori8Rocnik#

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #11 kdy: Květen 02, 2011, 12:42:57 »
Povedene...

pravda, itinerar ani znaceni trasy nebylo zadne vodeni za rucicku jako na Slapkach; spis takove - tady mas tri kontroly, trasu, a jdi...
jako kdyz si planuju trasu na trek sam - chci dojit tam a tam, zhruba nekudy tudy...

povedene misto, povedena trasa, povedeny 1. maj :D
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #12 kdy: Květen 02, 2011, 14:32:09 »
Já se fakt omlouvám, ale ty povrchy byly teda hrozný, asfaltová turistika neni můj koníček. Jen prostě přidávám názor..

Ale o mávátko mě okamžitě po příjezdu obralo dítko - takže mnohonásobný úspěch :D některý ty transparenty byly moooc pěkný, to se musí nechat :)

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #13 kdy: Květen 02, 2011, 15:06:13 »
Já se fakt omlouvám, ale ty povrchy byly teda hrozný, asfaltová turistika neni můj koníček. Jen prostě přidávám názor..

Ale o mávátko mě okamžitě po příjezdu obralo dítko - takže mnohonásobný úspěch :D některý ty transparenty byly moooc pěkný, to se musí nechat :)
No nevím, mě to nepřišlo tak hrozné (až na těch cca 10 km ze Štěpánova do Leské, to bylo perné, ta zpevněná lesní cesta). Loni nebo i na jiných trecích bylo asfaltu, co si pamatuji, mnohem víc. Jen kilometráž na itineráři chyběla >:(

A samozřejmě se také přidáváme s poděkováním za trek - počasí bylo fajné (nebo jsme měli "jen" štěstí a před bouřkou jsme vždy utekli nebo včas zahli jiným směrem, než kam šla ona). Kemp (a hlavně sprchy, ve kterých se člověk nemusí bát dotknout čehokoli) byl pohodlný... no prostě bylo moc hezky. A také děkuji všem, kteří dobrovolně podstoupili zkoušku odvahy a podrbali si nervního rasla ovázaného trikolorou!

PS: a palačinky snad nepotřebují komentář! Škoda jen, že mi nebylo dobře a troufla jsem si jen na jednu  :-X :'(
« Poslední změna: Květen 02, 2011, 15:08:03 od Erája »

Offline Jitka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 0
Re: Ročník 2011 - poděkování
« Odpověď #14 kdy: Květen 02, 2011, 15:29:37 »
Byl to můj první long a nemohu si stěžovat.
Terén mi přišel fajn, neměly jsme problém - díky Bohu, že se nešlo na Milešovku a Lovoš, což mě strašilo při pohledu do mapy  ;D
Kilometráž jsme si dopsaly hned po meetingu, který jsme prošvihly  >:D a palačinky? Zabloudily jsme tak, že jsme je ani nenašly, ani necítily, takže jsme byly o hladu. Trošku nás dostali ostatní trekaři, když zvolali: Holky, kam jdete, vždyť jdete v protisměru...  :-X  Je fakt, že jsme zbloudily několikrát (tu odbočku za Žimem jsme prokecaly a podívání se do itineráře přišlo pozdě :-)), ale o tom to je, kdyby nás někdo za ručičku vodil, asi by se nám to tolik nelíbilo.

Zuzko, Andrejko, Fabiánci... díky. Objednané počasí také nemělo chybu ^-^

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: