Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Last Minute Info

Autor Téma: Last Minute Info  (Přečteno 22488 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Last Minute Info
« kdy: Srpen 25, 2007, 18:10:40 »

Aktuální informace k letošní Stezce vlka:

Příjezd:
Vzhledem k tomu, že severní strana Červenohorského sedla je uzavřená, je možný příjezd do místa konání pouze ze strany od Šumperka (příjezd z jihu a západu republiky), nebo ze směru Rýmařov-Sobotín(z východu republiky). Cestou minete několik upozornění, že cesta na Jeseník dál nepokračuje a je slepá, to se vás ale nebude týkat. Poslední taková cedule je v půlce vozovky v Loučné n. Desnou, tak se jí vyhněte a pokračujte dál.
V Koutech n. Desnou odbočíte za železničním přejezdem po 100m doleva nahoru směrem k Hotelu Dlouhé stráně. Cesta povede do kopce, na druhé odbočce se dáte doleva a po pravé straně uvidíte penzión Annín.

Pokud přijedete vlakem, vystopíte ve stanici Kouty n. Desnou (nemusíte se bát že přejedete, vlak zde končí), vyjdete po železných schůdkách za staniční budovou k hlavní silnici a vlevo přes ní uvidíte poutač na Hotel dlouhé stráně. Vydáte cestou podle něj, pujdete po modré značce do kopce a na druhé odbočce se dáte doleva k penziónu Annín.

Pro ty postižené navigací GPS  O:-) máme i souřadnice penziónu Annín - 50°6'4.8"N, 17°6'16.52"E


Bivak:
Povinný bivak mezi první a druhou etapou se bude konat na vyhrazeném místě pod širým nebem, žádné přístřešky (autobusové zastávky, seníky, velké košaté stromy) nejsou k dispozici. Pokud nehodláte strávit noc v restauraci  >:D, tak se na něj dobře přípravte.

Někdo se již ptal jak daleko je bivak (pivak), v duchu pravidel není blíž jak 40km... O:-) No zkrátka je o něco dál  ;).

Pěkné počasí je objednané s největší možnou přesností +/- 5dnů tak se máte na co těšit  ^-^


tombru

Offline Lenik+Azorek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 12
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #1 kdy: Srpen 27, 2007, 09:29:40 »
A jak je to s občerstvením na b(p)ivaku? O:-) Bude možné zde případně doplnit i nějaké drobné zásoby na cestu? ( aspon suchej krajíček chleba ;D nebo kapku vody ^-^ :D )

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Last Minute Info
« Odpověď #2 kdy: Srpen 28, 2007, 08:57:11 »
A jak je to s občerstvením na b(p)ivaku? O:-) Bude možné zde případně doplnit i nějaké drobné zásoby na cestu? ( aspon suchej krajíček chleba ;D nebo kapku vody ^-^ :D )

Jídlo a pití, to je to poslední co by vás mělo na bivaku trápit  :D
tombru

Offline Katka a Hírusa

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #3 kdy: Srpen 29, 2007, 12:35:26 »
Lidičky!

Kde jste kdo? Dříve to tu vždy před trekem "hučelo" - jak se kdo chystá, těší, nestíhá . . . Teď to tu jen "šmírujeme" a s nikým se o pocity nepodělíme . . .  ???

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: Last Minute Info
« Odpověď #4 kdy: Srpen 29, 2007, 13:04:27 »
Katka a Hírusa: my se moc netěšíme, protože začly obě čuby hárat a ikdyž jsme sehnali náhradu, tak jsem si v neděli v Tatrách zrakvil patu a tím pádem nejedem nikde :'(
takže všem trochu závidím, ale hlavně přeju, ať se vám to maximálně vydaří a odvezete si spousty dobrých zážitků  :)

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: Last Minute Info
« Odpověď #5 kdy: Srpen 29, 2007, 13:12:24 »
Tak poslední pocity jsou: nic nemám připravené, boty mám špinavé ještě z posledního treku, pes není učesanej, nějaké oblečení ještě potřebuje vyprat a ještě ke všemu nějaké pohovory kvůli nové práci...  ^-^ ať už sedim v autě a jedeme....

karel+pony

  • Host
Re: Last Minute Info
« Odpověď #6 kdy: Srpen 29, 2007, 13:42:37 »
ahojda
nám se to taky pěkně se..tři neděle běhám po doktorech a furt se cejtim jako spráskanej pes.dneska jsem se dozvědel že pudu pod kudlu,ale naštěstí aš 14.9.tak rozhodně jedééém :D
akorát doufám že venca s lenkou nebudou moc balážovat

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Last Minute Info
« Odpověď #7 kdy: Srpen 29, 2007, 13:46:42 »
Tak teď nevím  :o - jde to přijet Žamberk- Králíky- Hanušovice- Jindřichov-Rejhotice- Kouty n/D. ? na seznamu na mapách nic o uzavírce není.. :-X ;) :P, páč jedu s Přemnoženou do Phy pro saně a tohle mě vyhodilo jako ideál. trasu... :( ;)
to poník : tos mě vyděsil :-X, jdeme spolu >:D, ať si ženský balážujou jak chtěj... :D zdravím Mací ;)

karel+pony

  • Host
Re: Last Minute Info
« Odpověď #8 kdy: Srpen 29, 2007, 14:26:57 »
venca:OK
HU zakázaný nemám >:D

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: Last Minute Info
« Odpověď #9 kdy: Srpen 29, 2007, 14:28:09 »
Našla jsem toto:
Doba platnosti: od 2. dubna 2007 07:00 do 31. října 2007 18:00
Rychlostní silnice 44
Popis: Úplná uzavírka silnice I/44 v úseku křiž. silnic I/44 a II/450
- Červenohorské sedlo z důvodu relizace celkové rekonstrukce vozovky.
Objízdná trasa: od křiž. II/446 a I/11 v Šumperku po sil. II/446 Šumperk-Kopřivná-Hanušovice, II/369 Hanuš.-Branná-Ostružná-Lipová,I/60 Lipová-Jeseník. Pro vozy vyšší jak 3,9 m sil. I/11 Šumperk-Bruntál, II/452 Bruntál-Karlovice-Vidly,II/450 Vídly-Bělá p.P.a I/44 Bělá p. P. - Jeseník.

Ale podle toho co psal Tombru, je to od šumperka průjezdné, takže i od Hanušovic, ale tam bude asi dost šílená cesta  ??? jede se tam po místních silnicích.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Last Minute Info
« Odpověď #10 kdy: Srpen 29, 2007, 15:00:32 »
to Věrka a Andry: Díkes, >:D takže by to asi mělo bejt v poho... nám místní komun.(a je to jen cca 18 km) nevadí my se kocháme i autem ;) a nebudou tam TIRáci.. navíc z Jindřichova se dostanem na 44 až v Rejhoticích a to je taky O.K.  ;D ;) :P

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Last Minute Info
« Odpověď #11 kdy: Srpen 29, 2007, 15:19:44 »
Tak teď nevím  :o - jde to přijet Žamberk- Králíky- Hanušovice- Jindřichov-Rejhotice- Kouty n/D. ? na seznamu na mapách nic o uzavírce není.. :-X ;) :P, páč jedu s Přemnoženou do Phy pro saně a tohle mě vyhodilo jako ideál. trasu... :( ;)
to poník : tos mě vyděsil :-X, jdeme spolu >:D, ať si ženský balážujou jak chtěj... :D zdravím Mací ;)


Tato cesta je průjezdná, jen se v Loučné při napojování na silnici č.44, kdy na ni budete odbočovat doleva, nenechte odradit značkou na silnici, klidně ji objeďte a pokračujte dál směrem na Červenohorské sedlo - Jeseník.
« Poslední změna: Srpen 29, 2007, 15:21:21 od tombru »
tombru

Offline Katka a Hírusa

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #12 kdy: Srpen 29, 2007, 15:58:40 »
To Kryštof a Naru:
Jejda - to se vám to tedy pěkně zhatilo - tak až na Oderáku ahojda!  ;)
My - teda já a Híra jedeme - teda nejedeme v poloviční sestavě. Híruska si rozřízla packu a tak zůstává doma. Stále jsem doufala, že by to šlo alespoň s botičkou, ale nechci ji táhnout za každou cenu, protože stále pajdá.

To Věrka a Andry:
Já budu mít na sbalení zítra slabou hodinku (možná stěží půl) . . . ale nějak to dopadne - chtěla jsem říct, že jen nezapomenout psa  ;D, ale toho vlastně nakonec neberu  :'(

Lidiškyyyyy!  Už se nám to krátí! HUrá

Milena, Jacky a Andy

  • Host
Re: Last Minute Info
« Odpověď #13 kdy: Srpen 29, 2007, 16:20:49 »
Ahojky, taky se moc těšíme, hlavně Andy, ta kvůli Jeseníkům odložila hárání, doufám, že jí to vydrží aspoň do neděle. Asi se nemůže dočkat, až se na tři dny zbaví toho vlastního pětiměsíčního nevycválaného otravného výrostka. Snad jsem to nezakřikla a nezačne ještě zítra ráno. :o

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #14 kdy: Srpen 29, 2007, 17:38:45 »
jeden deň tu nie som a nemôžem sa prelúskať toľkými príspevkami....

neviete aké hlásia počasie? u nás sa teda dosť schladilo, tak som zapriahol osmičku a užil si konečne zúradný tréning na štvorkolke... až na pár psov a stádo pasúcich sa kráv to bolo v pohode, no zvládli sme aj tieto nástrahy...  ;)

Kryštof: idem cez Rožnov, ak by bolo pekne, tak by som si vyšlapal na Radhošť, nemám mapu, tak mi, prosím, poraď, ako sa tam nejjednoduhšie a najrýchlejšie dostanem a kam by som mal prísť autom, díky...
peppo

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: