Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 pomooooc

Autor Téma: pomooooc  (Přečteno 32817 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: pomooooc
« Odpověď #45 kdy: Srpen 28, 2007, 08:45:24 »
Tombru, tady je to horší, to jsou vojáci křížení s myslivcema, tam je i zelená málo zelená a vše co nestojí v pozoru a nesalutuje je špatně...
« Poslední změna: Srpen 28, 2007, 08:47:13 od LenkaB »

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: pomooooc
« Odpověď #46 kdy: Srpen 28, 2007, 08:54:25 »
No to si celkem dovedu představit.

Nám zase v podmínkách napsali, že jestli budou mít nahlášeno nějaké porušení jejich podmínek, případně podmínek CHKO, nebo obecných podmínek chování v lese, příště akci nedoporučí. To v překladu znamená že ji nepovolí, a to by byl konec.

Takže nezbývá než apelovat na svědomí/chování účastníků a modlit se, zaklínat, mnout zaječí pacičky, ověsit se talismany a jiné kouzla, aby se nic takového nestalo...
tombru

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: pomooooc
« Odpověď #47 kdy: Srpen 28, 2007, 16:36:52 »
Tak jo, ukecali jste mě, jdem do toho! Start v 6 hodin od nejpomalejšího, zbytek vysvětlím na mítingu...ÚČAST NUTNÁ!!!!!!!!!!!!!!

Offline janik a fleky

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 79
  • Souhlasu: 0
Re: pomooooc
« Odpověď #48 kdy: Srpen 28, 2007, 19:05:52 »
v tom pripade si zadam jeden specialni meeting pro nas neschopne ridice! i kdyz vyjedu vcas, tak uz ted jsem si temer jista, ze se stejne nekde ztratim a dojedeme buhvi kdy. holt pesky jsme skoro rychlejsi. timto dekuji poradatelce za jeji ochotu :-[ O:-) ;).

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: pomooooc
« Odpověď #49 kdy: Srpen 29, 2007, 02:28:53 »
A co takhle po 16hod uspořádat hon na Myslivce? >:D >:D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: pomooooc
« Odpověď #50 kdy: Srpen 29, 2007, 07:21:30 »
Janík: pro opozdilce bude ještě jeden míting v nočních hodinách.
PaG: Myslivce ne >:D (toho mi nutil teď o víkendu tramp zvaný Vinnetou, a pak pod vlivem tohoto moku tvrdil, že se se mnou okamžitě ožení ::) ;D ;D  :-X ) Ale nějakou prémii za zvládnutí kritického úseku do 16-ti hod asi obdržíte. ;)

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: pomooooc
« Odpověď #51 kdy: Srpen 29, 2007, 07:27:54 »
JÓ jak řiká pan kníže (J.S)  ;) : "nejhorší co nás v minulosti potkalo, byl samozřejmě komunismus, :(  ale DRUHÝ nejhorší je "lidová" myslivost... " ;) :D >:D O0  svatá pravda  ;)

S.

  • Host
Re: pomooooc
« Odpověď #52 kdy: Srpen 29, 2007, 09:09:04 »
A jak budeš určovat nejpomalejší závodníky???? ???

Offline Katka a Hírusa

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 0
Re: pomooooc
« Odpověď #53 kdy: Srpen 29, 2007, 09:52:13 »
Upřímně (ač nerada vzhledem k představě brzkého vstávání) se hlásím mezi ty pomalé - páč bych nerada "přepálila start"   :-X ;D ;D

Jirka alabrdorky

  • Host
Re: pomooooc
« Odpověď #54 kdy: Srpen 29, 2007, 10:16:39 »
Ahoj Lenko, já myslím, že to bude v pohodě.
 Nechci prudit a znám vojenský lesy a statky /jsou to naši přímí sousedi/, ale jestli pudeme po turistický cestě tak si za to odpovídají stejně oni. Musí zajistit že po dobu naháňky jim nikdo nevleze do rány. Ty přece nemůžeš ručit za ostatní turisty a houbaře. Tak nevím jestli je to turistická cesta nebo nějakej jejich uzavřenej prostor. Pokud je to turistická cesta tak to teda budou muset páni myslivci moc moc  moooc hezky poprosit, abych jim schválně nevlez do rány.
Startovat by podle mně mělo stačit v 7 hodin od nejpomalších k nejrychlejším 9 hodin na 30 km by mělo stačit i při bloudění a kdyby se někdo o půl hodinky spozdil tak se gumyvraždící nepo.......

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: pomooooc
« Odpověď #55 kdy: Srpen 29, 2007, 10:23:21 »
Jirko, jedná se o vojenský prostor (hromada omezení od vojáků) + ještě je třeba souhlas Voj. lesů a statků a ti si dali do podmínek (mimo jiné) že pohyb v polesí jen do 16-ti hod. (Houbaři ani turisti tam nemají bez povolení co dělat!)  Nejde ani tak o to, že by vás postříleli, ale spíš, že panáček co to povoluje bydlí cca 1 km od kritického místa a 100% se půjde v 16 hod projít... Takže by mě asi neminula mastná pokuta + další ročník Oderáku by byl tím pádem v pr...!

jirka alabrdorky

  • Host
Re: pomooooc
« Odpověď #56 kdy: Srpen 29, 2007, 10:42:04 »
No když je to ve vojenském prostoru tak to je jiná. O vojenských lesích a statcích ti budu vyprávět, teď jsem s nima na pokraji soudní pře o metr čtvereční půdy.
Jinak ještě k tomu povolení  či nepovolení. Ono jestli nejsme jako dogtrekaři moc měkoučcí. V tomhle státě, kde nikdo nic nedodržujeme, jén naši pořadatelé běhají jak pito... a škemrají o tuny papírů a povolení. Co by nám mohli udělat, kdybychom se na to vykašlali a dělali to nadivoko. Žádný zákon nikomu nemůže zakázat běhat po lese se psem na vodítku. A že Vám někdo měří čas, no co je na tom, a že těch lidí je na procházce 100, no co s tím mám já dělat, to je ale divná náhoda že, no  já ty lidi vůbec neznam. Podívejte se na černé závody na silnicích a kdo stím může co dělat.
To cyklokrosaři ti když začínali to byli jiní kolíci, bez povolení vedli tratě i přes soukromé pozemky, často i přes oplocené zahrádky a lidi nestačili koukat co jim to leze přes plot za vola s kolem na ramenou.
Tak by Vám pořadatelům spíš měli být ti ouřadové  a myslivci vděční, že jim pomáháte tu divokou smečku držet na vodítku.
Pokud to budeš muset odpískat tak vyzývám všechny neposlušné, pojdmě a udělejme černou vzdoroakci, vyrazíme ve čtyři ráno, budeme troubit na trumpety, budit lidi, rozštěkávat venkovské psi, honit zvěř, kácet posedy a kazatelny, rozdělávat ohně, těžit rašelinu, nadávat veverkám a svádět nadlesnímu tchýni.
To je samozřejmě sranda, i když .....
No vkaždym případě já to určitě zvládnu splnit, ale né kvuli těm zelenejm pitomcum, ale výhradně pro tebe. To těm pánum vyřiď, že to všichni splní, protože tě mají rádi a kdyby ti to chtěli zakazovat, tak jim na just budeme běhat po lese i ve vojenském prostoru. Ať jsou rádi, že nás někdo zvládne usměrnit a má u nás autoritu.

Offline přemnožená

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: pomooooc
« Odpověď #57 kdy: Srpen 29, 2007, 14:00:56 »
Taková moje malá zkušenost vlastně 2. Za prvé ve vojenském prostoru jsem žila 3 roky a moc dobře vím, že i jako civilista jsem musela poslouchat náčelníka vojenského prostoru, každá soukromá návštěva měla povolení ke vstupu, i když na druhou stranu žádné přepadovky nebyly, takže doporučuji neremcat a poslouchat jestli si to chceme užít, vždyť se jedná o nějakých 10km. Za druhá už dvě desetiletí žiju s HAJNÝM, což je zelený mužík na druhou, mám povolení k loveckému výcviku i k treninku v honitbách v okolí a stejně si netroufnu jít po nevyznačených trasách nebo svážnicích. Když hodlám bivakovat v CHKOŠ poctivě svůj výskyt hlásím fořtovi. Nevidím v tom žádné problémy, když mi řeknou  ne máme akci, tak tě tam nepustíme nebo zmizíš v tolik a v tolik hodin, tak jednoduše zmizím nebo tam v ten den nejdu a nijak to neberu jako újmu. Lidi neblázněte a nedělejte schválnostma organizátorům problémy už tak jich mají až nad hlavu
Monča

jirkaalabrdorky

  • Host
Re: pomooooc
« Odpověď #58 kdy: Srpen 29, 2007, 14:21:44 »
Když Moniko ty seš moc hodná a ukázněná to mi just budeme zlobit a chytat v lese divočáky za ocásky a pouštět sovám prasátka do očiček.
Jinak u nás otevřeli vojáci prostor před pár lety, jinak to bylo desítky let /40-50/ hodně přísně zavřeno a za komunistů tam nikdo nestrčil ani nos. Poslední oplocení před vojenským objektem bylo pod proudem. Teď tam dělají nejrůznější zábrany aby tam nejezdilo tolik aut, lidi si kracujou i cestu z hospody autem, mládež pořádá v bývalé vojenské garáži nepřetržité diskotéky, vznikají černé skládky apod. A na takovéto dobytky nikdo nedošáhne. A Lenka se bude bát, aby nikdo neporušil pravidla, aby nedostala pokutu. Ono ručit za sto lidí to musí být člověk opravdu trochu cvok /promiň Lenko/. Proto teď už bez nadsázky říkám né kvůli vojákům a myslivcům, ale pro Lenku to musíme všichni do 16 hodin zvládnout v pohodě. Aby všichni viděli, že my jsme ti hodní.
Jo a proti myslivcům a vojákům nic nemám, ani pŕoti tchyni, jenom mně sere ten jejich vymaštěnej právnik z JulisKy.

Offline přemnožená

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: pomooooc
« Odpověď #59 kdy: Srpen 29, 2007, 16:36:06 »
Jiříku teď velice rychle a potom soukromě můžeme neomezenou dobu, ty za mě nic neříkej, z mého profesního hlediska jsi velice problémový člověk. A kdejaký úředník si může tyto stránky najít, přečíst tvé rádoby vtipné ponoukání k občanské neposlušnosti a už nic nepovolí,jestli si to uvědomuješ a jestli máš něco k mé osobě zítra se uvidíme a můžeme probrat z očí do očí a ne se schovávat za PC.
Monča

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: