Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Píšťalka

Autor Téma: Píšťalka  (Přečteno 47333 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Píšťalka
« Odpověď #30 kdy: Březen 23, 2011, 18:23:41 »
Nemůžu mluvit za všechny midaře, jenom sama za sebe. Já teda na trati zdravím (longaře i midaře) a jediný kdo mi kdy neodpověděl byla jedna longařka. Na její obhajobu musím uvést, že měla asi kilák do cíle a vypadala víc mrtvá než živá :D . Asi už prostě neměla sílu. Což zcela chápu. Nevšimla jsem si mezi midaři jakékoliv nesnášenlivosti, nebo separace, nebo jak to nazvat.
Z hlediska pořadatele - ze Lvů skutečně odjíždějí předčasně. Nemám pocit, že by to bylo proto, že se jim u nás nelíbí, nebo že se jim celkově nelíbí někde v kempu. Spíš to asi berou tak, že jsou např. v pět hodin v cíli, stihnou to v pohodě domů tak proč by nejeli. Alespoň na mě to tím dojmem působí. Prostě ty midy berou jako jednodenní akce. Já vím, že si pak nemůžou stěžovat, že pro ně nejsou pořádány tématické dýchánky. Jenže když jich většina chce odjet tak těch pár to prostě nevytrhne. A longaři je pořád berou jako něco, co našel jejich pes pod kamenem u cesty :-(

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Píšťalka
« Odpověď #31 kdy: Březen 23, 2011, 18:38:05 »
Vidíš, s tou jednodenní akcí jsi to vysthila. Asi by bylo lepší dělat pro mid vyhlášení v sobotu (všude, vždyť někde je i pro long..), kdo chce, zůstat déle přece může..
O tom zbytku se mi dohadovat nechce. Nemyslím, že "longaři" koukají na všechny "midaře" skrz prsty, tak jak to podáváš.
« Poslední změna: Březen 23, 2011, 18:43:38 od zlatuška & bláha & frištenský »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Píšťalka
« Odpověď #32 kdy: Březen 23, 2011, 18:53:24 »
A ja som zase stretol LONGarov ktori mali na trati hodne vypite

No bodejť, protože:

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Píšťalka
« Odpověď #33 kdy: Březen 23, 2011, 19:35:11 »
Zlatko, já neříkám, že longaři koukají na midaře skrz prsty. Tenhle názor tady padnul odjinud. Já se jen snažím vysvětlit, že midaři můžou mít své důvody proč odjíždějí z akcí dřív. S averzí "longař versus midař" jsem se osobně setkala jen jednou (vůči mé osobě) a tam za tím byla spíš osobní averze, kterou dotyčná maskovala za "dyť je to jenom midař". Pro mě je člověk jako člověk, všichni stejně postižení :p

Offline TomM

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 53
  • Souhlasu: 4
Re: Píšťalka
« Odpověď #34 kdy: Březen 23, 2011, 20:12:21 »
 :o :o :o :'(

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Píšťalka
« Odpověď #35 kdy: Březen 23, 2011, 20:53:58 »
Húúúústý  >:D  >:D Holky neblbněte, já mám taky absťák, ale energii vybíjím, že se jdu projít, nebo proběhnout a vy se tu dohadujete o nějaké píšťalce  ;D

Sportu zdar a dogtrekkingu zvlašť  :P ;D >:D :)

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Píšťalka
« Odpověď #36 kdy: Březen 23, 2011, 20:54:40 »
Ok, uznávám, že "najdi rozdíl" zní možná mnohem hůř, než jsem to myslela. Možná i to s tou píšťalkou, pitvat už to nebudu.. Jana mojí myšlenku přesně rozvedla..

Líbo - "jenom midař"? to jedině že ta osobní averze.. jinak nikdo nekouká na midaře jako na něco míň, protože jdou kratší trasu - fakt nechápu, jak jsi na tuhle myšlenku přišla. Nevšimla jsem si ani žádný reálný averze, jde spíš o legraci - vždyť midařům nic nebrání dělat si srandu z longařů.. vždyť by stačilo už jen "nojo, ti cvoci.." :)

Bára B

  • Host
Re: Píšťalka
« Odpověď #37 kdy: Březen 23, 2011, 20:56:14 »
Zlatko, neumím si dost dobře představit z organizačního hlediska dělat dvě extra vyhlašování. Málo treků vyhlašuje už v sobotu a pokud, bývá to v pozdních hodinách - pamatuju Stezku, kdy to probíhalo v době, kdy by žádný z midařů už domů neodjel... Toto by byla jen další zátěž pro pořadatele. Navíc v současné době je už i dost akcí, kde se jde jen mid (vím cca o třech, ale bude jich víc), tudíž ti co stojí o extra mido-dýchánek mají možnost realizovat se tam >:D

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Píšťalka
« Odpověď #38 kdy: Březen 23, 2011, 21:12:40 »
Báro, já nevím, jen si myslím, že by to vyhovovalo víc, že by na to vyhlášení těch lidí víc zůstalo. Myslím, že vyhlášení midu by nemuselo být v až tak pozdních hodinách. Kdybych dělala trek, asi bych se to tak pokusila udělat.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Píšťalka
« Odpověď #39 kdy: Březen 23, 2011, 21:15:56 »
Zlatuško nikdo ti nebrání... já kdybych dělala trek, MID bych vůbec nedělala.

Offline Jitka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 0
Re: Píšťalka
« Odpověď #40 kdy: Březen 23, 2011, 21:38:29 »
To je zas diskuze...  >:D
Já jsem zřejmě doživotní midař a nestydím se za to. Prostě na to nemám... ani psa, ani vůli... A kdyby MĚ potkala v noci bouřka, tak umřu strachy dřív, než by do mě uhodil blesk  ;D Píšťalku bych asi v puse ani neudržela :-)))
Midy bych určitě nezatracovala, to je jako kdybychom přestali pořádat neofiko závody agility a kategorii začátečníků vůbec... Je to hezký sport, tak ať si to lidi vyzkouší. Však i longaře vidím na trati midové... Někdy mají mladé psy, někdy nemají kondici oni sami, tak co by ne. Hlavně je to o setkání lidí, které spojuje jedna velká věc... a to nezaleží na tom, kolik mají ušlapáno km.
Tak tůůristice zdar! O:-)

Offline Kuželka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: Píšťalka
« Odpověď #41 kdy: Březen 23, 2011, 21:59:58 »
podle mne se vyhlášení dělá pro "účastníky zájezdu" :) Pokud si to chtějí užít a přivézt si něco na památku, rádi zůstanou. Jestli o to nestojí, odjedou stejně dřív, než dojdou ti poslední, tak by sobotní vyhlášení nemělo větší efekt.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Píšťalka
« Odpověď #42 kdy: Březen 23, 2011, 22:13:10 »
Navíc většina pořadatelů je z řad longařů a v sobotu bývají tito pěkně na kaši,případně na šrot, tudíž by vyvstal problémek  >:D
Chlastu zdar  >:D HUHUHUHUHUHU

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Píšťalka
« Odpověď #43 kdy: Březen 23, 2011, 22:19:20 »
Chlastu zdar  >:D HUHUHUHUHUHU
Prej že si vybíjíš energii procházkou  ;D ;D ;D

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Píšťalka
« Odpověď #44 kdy: Březen 23, 2011, 22:31:17 »
Chlastu zdar  >:D HUHUHUHUHUHU
Prej že si vybíjíš energii procházkou  ;D ;D ;D

Au, to byla podpásovka :D

Raději zpět k píšťalkám...
Já bych teda raději pískal .../---/... neboli tytytytátátátytyty, to je podle mě známější :D
« Poslední změna: Březen 23, 2011, 22:34:00 od P. & G. N. R. J. »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: