Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Bambusové ponožky

Autor Téma: Bambusové ponožky  (Přečteno 17781 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #15 kdy: Únor 23, 2011, 13:04:30 »
Ptala jsem se na ponožky, netahejte do toho sedaky a boticky a jine kraviny. Opasek mam za 5,- koženy plus za 10,- vyztuzeny popruhem na sánky, mam ho asi 6 let. O:-).

Když porovnam dva treky co jsem koupila pár puchyru s těma kde jsem nemela ani jeden, jsem rozhodne pro to, chodit bez puchyru. Proto dotaz na ponozky, mmch ty bambusovy stoji 60,- jedny.
Na treku jsem potkala pár lidicek, co meli jedny boty a jedny ponozky a zhruba od 30 km byl pro ne kazdy dalsi km utrpeni. Nektreří vzdali, nekdo trpel az do konce a co nepochopim, dalsi trek vyrazil v tech stejnych botach a jednech ponozkach.

Jo, ten ruffwear mi prijde taky predrazena blbost.

Od toho je forum, aby se lidi zeptali ne? >:( >:

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #16 kdy: Únor 23, 2011, 17:07:23 »

ty mě chceš zabít  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Jasně že chci >:D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #17 kdy: Únor 23, 2011, 18:30:14 »
Šárko, tak ty bambusové kup a vyzkoušej, za ty prachy bych do nich určitě šla.
Rozdíl v ponožkách je velký - komu se nedělají puchýře ve vietnamských, tomu závidím a je jasné že nemá co řešit. Ale většině lidí z nich nějaký ten puchýř naroste a když pak vyzkouší trekovky, zjistí že ty puchýře byly zbytečné. A zrovna pár ponožek nikoho finančně nepoloží. Jdu spáchat to nové fórum, bude sranda  >:D

Psymorf1

  • Host
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #18 kdy: Únor 23, 2011, 19:29:01 »

Na treku jsem potkala pár lidicek, co meli jedny boty a jedny ponozky a zhruba od 30 km byl pro ne kazdy dalsi km utrpeni. Nektreří vzdali, nekdo trpel az do konce a co nepochopim, dalsi trek vyrazil v tech stejnych botach a jednech ponozkach.


njn některým to trvá déle než se poučí no a nekteri jsou nepoučitelní

Offline svetlana

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #19 kdy: Březen 01, 2011, 17:36:11 »
Jsem tady nová a taky bych chtěla letos zkusit první mid. Jelikož jsem jsem pořád zmrzlá, pořizuji si funkční věci průběžně a to v outletech - např. ve Freeportu (mám ho asi 60km) je Hannah a nepromokavou větrovku s rozepínacíma membránama v podpaží mám za necelých 500,-, můj manžel tam loni koupil boty Trezeta (nebo jak se to píše) za 600,- přičemž v Intersportu byli ty stejné ve slevě na 2700,-, ponožky kupuji Voxx - šijí je v Třebíči a když si koupíte "kazový" - např. špatně vyšité číslo, vyjdou vás na 20-35 Kč. Jen člověk musí hledat a kupovat průběžně...
Ještě jsem se chtěla zeptat na ten Ruffwear - mám ho z Ameriky za podstatně jinou cenu a mé fence pěkně sedí, navíc něco takhle vypolstrovanýho jsem zatím jinde neobjevila. Je pravda, že mám poměrně malého křížence JRT, takže o nějakém tahu nemůže být ani řeč, to jsou ty věci opravdu tak nefunkční a nadogtrek nepoužitelné, nebo tam hlavní roli hraje ta cena?

Offline Olina+Aiken

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 44
  • Souhlasu: 3
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #20 kdy: Březen 01, 2011, 17:55:43 »
sarko,
zkusila jsem ponozky bambus a aloe vera - pro me nepouzitelne, protoze "klouzou". Jakmile se mi jen trosku zpotila noha, tak jsem zacala klozat po bote. rozhodne to neni botkou - moje zkusenost je takova, ze preferuji silnejsi ponozky - i v lete nosim teple levronky.  Z dogtreku jsem vzdy dorazila bez puchyru, a za dogtrek jsem max menila 1x.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #21 kdy: Březen 01, 2011, 19:36:50 »
Svetlana - u ruffwearu urcite cena - v CR neskutecne drahe a malokdo objedna z Ameriky. K funkcnosti toliko - kazdemu psovi sedne neco jineho - nekteremu ruffwear, druhemu manmat, treti jedine zerodc. A nektere veci z ruffwearu me osobne pripadaji jen jako na paradu - trekove boticky pro psa - nosit je muzes leda ve meste a jeste si hlidas, abys je za tu cenu nekde neztratila... Na trekk si nasijes boticky za 5kc/ks a pak pripadnou ztratu neresis...Jeste se tu kdysi resily brasny ruffwear a opet - na jednom psovi neustale klouzaly, druhemu sedely bez problemu... chce to zkouset, zkouset a zkouset...

Offline svetlana

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #22 kdy: Březen 01, 2011, 20:15:21 »
Tak to jo, já myslela, že jsou konstrukčně nevhodný. Taky je výhoda, že Angee je malinká (má cca 27 cm v kohoutku a necelých 5 kg), takže máme velikost XXS (za 37 dolarů) a vodítko s gumicukem (za 20 dolarů) plus poštovný cca 10. Je to celkem dost peněz, ale s cenami u nás se to nedá srovnat. Botičky jsem zatím vůbec neřešila, protože ťapky má pesa maličký a pochybuji, že by jí něco sedlo. Asi budu muset poprosit mamku, aby mi nějaké vyrobila.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #23 kdy: Březen 01, 2011, 20:19:57 »
me to teda i tak prijde docela palka na takovyho prcka :) si nedovedu predstavit, kolik by to stalo v Kc. Jinak me se pro tyhle krecky (mam dve seltie - 33cm a 35cm) osvedcil "norsky postroj" - doma usito za 50kc s polstrovanim i reflexni upravou. Nevim, jestli ma cenu na takovyho malickyho pejska vubec mit voditko s gumicukem - neni to moc tezky?? Nebo je to neco spesl pro mini pejsky??

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #24 kdy: Březen 01, 2011, 20:41:10 »
Šárko - mě se teda zatím dost osvědčili ponožky se stříbrem. Šla jsem v jedněch ponožkách a jedněch botách 82,5km v Jizerkách. Problém nebyl, tak jsem nepřezouvala. Jestli to bylo ponožkama anebo zázrak  ;D to ti dodneška ale nějak nevím ???

Offline svetlana

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #25 kdy: Březen 01, 2011, 21:04:35 »
Jana - vodítko s gumicukem je fajn, zvykla jsem si na něj a po sídlišti mi přijde lepší než flexi vodítko. Navíc když cukne, neveme s sebou i mého mladšího syna, kterej je tintítko:-) Velikost vodítka je pro malé psy a když je to připnutý na zádech, tak nevadí, že je to trochu masivnější než bych si pro takhle malou pesu představovala.
Co se týče ruční výroby - na to moc nejsem. Musela bych se domluvit s mamkou a vím, když mi ségra šila z popruhů náhubek, co to bylo zkoušení, než to alespoň trochu sedlo.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #26 kdy: Březen 24, 2011, 13:37:14 »
Kdyby to nahodou nekoho zajimalo- tak bambusove fusky žadny zazrak, da se v nich chodit to jo, ale poprve jsem kápla na trekove ponozky co mi vyhovuji. Mam zn. Coolmax, - chladivy efekt. Mela jsem je o minulym vikendu na Bystrici. Je sice fakt že misty byl snih, takže horko nebylo, ale osvedcily se.

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: Bambusové ponožky
« Odpověď #27 kdy: Březen 25, 2011, 21:21:31 »
Sarko, Coolmax neni znacka ponozek, ale material, ze kteryho jsou vyrobeny. Je to stoprocentni polyester, ale vlakno ma specialni prurez, diky kterymu lip odvadi vlhkost jenom po povrchu vlakna (nenasakava) a rychlejc schne. Patent na nej ma spolecnost DuPont - stejne jako napr. na Kevlar, Teflon, Lycru a dalsi. Ty moudra pro tebe asi dulezity nejsou, ale vyplyva z nich, ze ponozky s Coolmaxem muze vyrabet temer kdokoliv - krome drahejch zahranicnich firem i treba uz zminenej trebicskej VoXX, Vavrys a dalsi domaci, na ktery si ted zrovna nevzpomenu...
Zbyněk + Ārya

Jana22588

  • Host
Re:Bambusové ponožky
« Odpověď #28 kdy: Říjen 04, 2016, 03:18:21 »
Ja kukupi nejen bambusove ponozky, ale i sportovni, normalni a i se srandovnimi motivy na https://www.kupujem.cz/ . Urcite mrknete a verim, ze si kazdej najde nejake originalni ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: