Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Toulání v okolí Loun

Autor Téma: Toulání v okolí Loun  (Přečteno 3116 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Toulání v okolí Loun
« kdy: Březen 03, 2011, 07:41:08 »
Ahoj, tenhle víkend pořádá KČT další ročník Předjaří v poohří:

http://kct.cz/kalendar-akci/4465/predjari-v-poohri

Je tam víc tras, pro pěší údajně 10, 15 a 30km...

Offline Jitka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 0
Re: Toulání v okolí Loun
« Odpověď #1 kdy: Březen 03, 2011, 21:49:38 »
10, 16 a 30  :P
V Lounech na nástěnce KČT visí i "kudy tudy", tak jsem mohla si to naštudovat.
Tak snad se tam s někým potkáme...

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Re: Toulání v okolí Loun
« Odpověď #2 kdy: Březen 05, 2011, 20:26:32 »
tak jsem dal tu 30, udělal jsem jí za 4 hoďky pohodovou chůzí...zajímalo by mě jakou má KČT toleranci na kilometr, z praxe bych řekl tak 500-1800m  ;D >:D >:D ;D z týhle akce to nevím, protože jsem zapomněl zapnout záznam trasy... ??? doufám že se tenhle komentář nikoho nedotkne, samozřejmě organizace,značení i počasí bylo perfektní  :)

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Re: Toulání v okolí Loun
« Odpověď #3 kdy: Březen 05, 2011, 20:30:49 »
a nebo má KČT míry v pořádku a já jsem tak namakanej 8) v tom případě mě mrzí že Roman už netrečí...bych měl soupeře :D >:D :D

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Toulání v okolí Loun
« Odpověď #4 kdy: Březen 05, 2011, 20:49:49 »
tak jsem dal tu 30, udělal jsem jí za 4 hoďky pohodovou chůzí...zajímalo by mě jakou má KČT toleranci na kilometr, z praxe bych řekl tak 500-1800m  ;D >:D >:D ;D z týhle akce to nevím, protože jsem zapomněl zapnout záznam trasy... ??? doufám že se tenhle komentář nikoho nedotkne, samozřejmě organizace,značení i počasí bylo perfektní  :)
z toho je jasné, že po cestě nebyla žádná hospoda ;)

Offline Jitka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 0
Re: Toulání v okolí Loun
« Odpověď #5 kdy: Březen 05, 2011, 21:18:59 »
Moniko - neřekla bych to lépe  >:D ;D

My přijely pozdě, takže jsme rovnou nahlásily, že do cíle nedojdem, ať nás nečekaj  ;D, cestou jsme našly tři kešky a vůbec si šly tak nějak, jak se nám zlíbilo i mimo itinerář hihi

Další akce od KČT 25. 4. "Pro velikonoční vajíčko na Pravdu" http://kct.cz/kalendar-akci/4467/pro-velikonocni-vajicko-na-pravdu
Chodíme každý rok, přiblížíme se vlakem, dojdem na Pravdu, dostaneme od chlapů na zadek (jak inteligentní počin!! :-X), vyzvedneme vajíčko a pak si jdeme zase podle nás...  O:-)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: