Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 HRÁTKY JARNÍM pOLABÍM

Autor Téma: HRÁTKY JARNÍM pOLABÍM  (Přečteno 2684 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline polmari

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 8
  • Souhlasu: 5
HRÁTKY JARNÍM pOLABÍM
« kdy: Leden 18, 2011, 10:51:07 »
Je to neuvěřitelné, ale po necelém týdnu od zveřejnění propozic máme plně obsazeno. Na všechny z Vás, kdo jste se stihli přihlásit se moc těšíme. S ostatními se snad setkáme na příštím ročníku nebo na některé jiné akci.

Po roce je pro všechny, kdo se potřebují po zimě rozhýbat před závodní sezónou, připraven již třetí ročník neoficiálního závodu HRÁTKY JARNÍM POLABÍM - opět s trasami vycházka (pro malé, mladé, staré psy nebo malé děti), výlet pro všechny bez rozdílu a MID pro trénující "profíky". Závod se koná 26. března 2011 a pohybovat se budeme v okolí soutoku Jizery a Labe. Bližší informace včetně přihlášek najdete na www.zkonymburk.cz
Krásné treky a suchou stezku.
« Poslední změna: Leden 26, 2011, 13:16:02 od polmari »

Offline atram2006

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 36
  • Souhlasu: 3
  • Atilla
Re: HRÁTKY JARNÍM pOLABÍM
« Odpověď #1 kdy: Leden 22, 2011, 15:29:25 »
Ahoj, nejel by někdo na tuto akci z okolí Slaného autem a vzal nás sebou? Nejlépe s čubou, jelikož mám psa. Příspěvěk na pohonné hmoty,je samozřejmostí. atram2006@seznam.cz

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: HRÁTKY JARNÍM pOLABÍM
« Odpověď #2 kdy: Leden 23, 2011, 16:46:42 »
No hele, jestli pojedem, tak se domluvíme na cvičáku a někde nějak vás naberem. Nicméně  u nás je to velká otázka, protože jsem koukala do propozic a ubytování lze pouze na pokoji se psem v kenele či kleci. Ani jedno na Hyenu nevlastním a vzhledem k tomu, že to nepotřebuje ani neplánuju pořídit. Tak že jsem vznesla prosbu k organizátorům a doufám, že se nějak domluvíme.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: HRÁTKY JARNÍM pOLABÍM
« Odpověď #3 kdy: Leden 23, 2011, 18:14:34 »
Tak bohužel na Hrátky nepojedeme :-(

Offline atram2006

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 36
  • Souhlasu: 3
  • Atilla
Re: HRÁTKY JARNÍM pOLABÍM
« Odpověď #4 kdy: Leden 24, 2011, 10:24:45 »
Ahoj, to je škoda, že nejedeš, každopádně já jedu v sobotu ráno, v pátek jsem v práci....a ikdyby jsem do práce nešla, tak si nebudu klec půjčovat a ani kupovat....já by jsem to také nevyužila. Přihlásila jsem se jen na 25km, jsem po operaci, tak se chci jen rozhýbat a okouknout jak to chodí, jedu poprvé, ikdyž je to jen neofic. jsem ráda za každou radu....
Musím se dát nějak do formy, jelikož v dubnu by jsem chtěla jít Krušnohorský trek....
Tak zatím ahojky Marta

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: