Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tábor 2011

Autor Téma: Tábor 2011  (Přečteno 10180 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Jitka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 0
Re: Tábor 2011
« Odpověď #15 kdy: Leden 30, 2011, 00:03:17 »
Jitko, jsou nějaké propozice či více informací na tábor v Lounech?
Máco, na KAČRu v táborech... Ale zaprášilo se, je už jen jedno místo volné...

Jinak ohledně agility a jezevčíků souhlasím s Janou, když to bude jen skákání pro radost, žádné vrcholové zápolení, tak proč ne. Nejdůležitější však je používat rozum.

Offline Nessie

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
Re: Tábor 2011
« Odpověď #16 kdy: Leden 30, 2011, 13:43:39 »
pokud se agi nevenujes na vysoke urovni (2x tydne trenink, intenzivni treninky, soustredeni...), tak tabor by ji urcite neuskodil :) jak psala Petra, u nas na cvicaku dve fenky behaly, byl to ten nejmensi druh jezevciku (kralici nebo trpaslici??). Behaly hodne dobre, rychlosti samozrejme nemaji sanci dosahnout na napr. seltie, pudliky... Ta jedna nakonec nejake problemy s pateri mela (hodne velke, ale tusim po nejakem urazu), ale agility behaly asi 6 let?? Pokud budes mit agi tyden na tabore, tak si uzijes hromadu srandy, pro psa je to neco noveho a vubec nemusis pejsana nechat skakat pres skocky, jednoduse muze bocnice jen probihat, acko muze byt nizsi atd...
Agi vůbec neskáčem. Když si jednou za čas se skočí přes koňksou překážkou za koněm, ale jinak moc ne. Ani neni kde momentálně. Ani čas nebyl, já jsem lítala kvůli škole, teď ještě  přihlášky na střední, bylo toho hodně. Proto chci sní někam jet. Jen mi dvě, jako za starých časů. No uvidíme, možná, že na nějak ten tábor s agi i pojedem...
http://dkmajjia.wbs.cz/
Každé zvíře je fotogenické, jenom se musí přijít jak.

Offline Nessie

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
Re: Tábor 2011
« Odpověď #17 kdy: Leden 30, 2011, 13:44:57 »
Jitko, jsou nějaké propozice či více informací na tábor v Lounech?
Máco, na KAČRu v táborech... Ale zaprášilo se, je už jen jedno místo volné...

Jinak ohledně agility a jezevčíků souhlasím s Janou, když to bude jen skákání pro radost, žádné vrcholové zápolení, tak proč ne. Nejdůležitější však je používat rozum.
Já bych jí nenechala zkákat vysoko. Možná že by to mohla i skočit, ale vím, kde má hranici.
http://dkmajjia.wbs.cz/
Každé zvíře je fotogenické, jenom se musí přijít jak.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: