Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Sněžnice

Autor Téma: Sněžnice  (Přečteno 5581 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Sněžnice
« kdy: Březen 21, 2008, 18:32:04 »
Když se nám to počasí tak pěkně vyvrbilo, tak nějaké pěkné zimní téma ;)
Jaké máte, používáte, dopuručíte sněžnice? Rady zkušenosti tipy....

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Sněžnice
« Odpověď #1 kdy: Leden 19, 2010, 18:26:09 »
Zdravím,
nějaké nové zkušenosti?
Ráda bych si koupila nové, zatím jsem si jen půjčovala a jsem ze sněžnic obecně nadšená.

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Sněžnice
« Odpověď #2 kdy: Leden 19, 2010, 20:02:40 »
Zkušenosti? Za naše sněžnice by národní muzeum jistě nabídlo mailant  >:D >:D  8)
   *   www.probarf.cz

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Sněžnice
« Odpověď #3 kdy: Leden 19, 2010, 20:10:16 »
Já jsem takový muzeiní kousek tak 3 roky zpět zlomila ...dřevěný ovál v tom kožený (a částečně už provázkový) výplet a papučový vázání...a zatím jsem se na nový nezmohla...různě pokukuju na Aukru atd, ale zatím byly furt penízky potřeba na něco důležitějšího. :'(
Takže na obhlídky tréninkové trati a na HU k Tlustému Janovi vyrážím na běžkách...k velkému obveselení doprovodných psů (by člověk nevěřil, jakou má pes srandu, když se hrabu ze závěje) a místních sportovců...

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Sněžnice
« Odpověď #4 kdy: Leden 19, 2010, 21:32:48 »
Vygůglovala jsem!   Pak máme bambusové s výpletem, ale k mému překvapení, strejda gůgl našel, že se ještě vyrábějí !?! 
   *   www.probarf.cz

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Sněžnice
« Odpověď #5 kdy: Leden 21, 2010, 08:39:48 »
Vlastníme tyto http://www.hanibal.cz/vybaveni-na-snih/sneznice/5884-tsl-226-easy-rando/
I když uznávám, že na použité k cestě na pivo a obhlídce trati jsou možná zbytečné. Za sebe ale dávám většinou přednost těm běžkám- narozdíl od sněžnic s nimi nemusím běhat i s kopce  ;D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Sněžnice
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 10, 2010, 12:08:51 »
Vlastníme tyto http://www.hanibal.cz/vybaveni-na-snih/sneznice/5884-tsl-226-easy-rando/
I když uznávám, že na použité k cestě na pivo a obhlídce trati jsou možná zbytečné. Za sebe ale dávám většinou přednost těm běžkám- narozdíl od sněžnic s nimi nemusím běhat i s kopce  ;D

A jsou dobrý? Už o nich taky začínám uvažovat!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: