Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Díky za FR2010

Autor Téma: Díky za FR2010  (Přečteno 7206 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Díky za FR2010
« kdy: Říjen 17, 2010, 14:47:28 »
Tak začnu...

Chtěl bych poděkovat Broňovi a jeho organizačnímu teamu za super akci na závěr sezóny. Stejně jako loni nebylo o zábavu nouze. Sice jsem nebyl na trase oficiálně, takže nemůžu hodnotit skalní úseky (kterými jsem nešel...), ale i tak díky alespoň za ten kousek, co jsme s Pedy šli.
Gábině děkuji za odvoz a dovoz :), Slávkovi a Juniorovi díky za sobotní pěvecké výkony, které pobavily nejen mě, ale určitě i Honzu Šedu :)

Všechno super, prostě díky. Fotky budou v průběhu na netu
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #1 kdy: Říjen 17, 2010, 20:54:10 »
I my chceme poděkovat celému organizačnímu týmu za krásný a alespoň pro mě docela náročný trekk :) První část, na kterou bylo vidět, byla krásná. Druhou lze hodnotit těžko, protože na tu jsme neviděli :) Ale Pulčinské skály neměly chybu ani po tmě.
A nesmím zapomenout poděkovat živé kontrole za vynikající koláčky a teplý čaj, který mě postavil na nohy.
Zkrátka a dobře, úžasné zakončení trekkové sezóny. Už zase se mi stýská :)

Jana a Uzi
Honza a Wendy
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #2 kdy: Říjen 17, 2010, 22:01:49 »
Taky chci poděkovat pořadatelskýmu týmu...škoda že nevyšel ten sníh >:D ...vloni jsem ho propásnul.P.S. už se těšim příští rok na tu skálu v protisměru...Broňo, beru lana ;)

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #3 kdy: Říjen 17, 2010, 22:08:20 »
jo a taky chci poděkovat Danovi na K1 že už konečně vim jakej energiťák mám příště koupit......ten s plachetnicí ;D

Offline Gábina+Divis

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #4 kdy: Říjen 18, 2010, 07:58:03 »
I já se přidávám s poděkováním. Bylo to super!!! Škoda, že jen nebyl sníh jako loni  >:D

Offline Bára_

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #5 kdy: Říjen 18, 2010, 08:06:33 »
Díky celému organizačnímu teamu a všem příjemným lidičkám okolo za krásně strávený víkend  8)
Bára a Nero

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #6 kdy: Říjen 18, 2010, 11:35:21 »
...je to chudej kraj...lidi tam nemají co dělat a po odpolednách nosí na hromady kameny, až vzniklají takové útvary, jako jsou Pulčínské skály a ten kopeček za nima, co jsme s Honzou Prášilem překřtili na Filcku  >:D
Podezřívám místní, že se schovávají v okolním křoví a chechtají turistům, co se hrabou do vrchu  ;D
Nálada je tam nakažlivá a příchozí odjinud potom po večerech vymýšlejí podivné písně  :o ;)
Broňa je místní a dokazuje tohle mé tvrzení - umí vymyslet vždycky něco, co pobaví - tu půl metru sněhu, tam zase fešácký základní tábor s ruční pumpou na sprchování... :)
Díky - za rok zase rád zvědavě přijedu se přesvědčit, jaké další kulišárny na nás ta partička pořadatelská vymyslela. A mezitím se budu těšit a vzpomínat na prima koláčky a slivovici ^-^

Offline floriska

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 12
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #7 kdy: Říjen 18, 2010, 14:26:45 »
...i my staré báby midařky děkujeme za výborný zázemí,bezva organizaci,fajn lidi a super trať, moc se nám tam líbilo!!! Zdravíme všechny a těšíme se, že se příští rok sejdeme ve zdraví zase na tratích dogtrekkingu!!!   Šárka a Šárka

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #8 kdy: Říjen 18, 2010, 15:22:40 »
díky všem z Fryštáku za pohostinný a "přítulný" trek, bahýnko mám opravdu všude  :) ale hojnost všeho ostatního tohle hravě srovná. Závěrečná "schůzka uličního výboru" byla prímová  ;)

Offline Brona

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 46
  • Souhlasu: 0
  • pište na e-mail
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #9 kdy: Říjen 18, 2010, 16:18:11 »
ahoj tak jsem vám stvořil hlasováni  o nej podařenější akci sezóny 2010 na (seriál MČR) tak až se vám to rozleží v hlavách můžete si zahlasovat ahoj Broňa
« Poslední změna: Říjen 18, 2010, 16:21:22 od Brona.R.+Hanka.N »

Brzánecká smečka

  • Host
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #10 kdy: Říjen 18, 2010, 20:44:36 »
Také Jindráci a celá Brzánecká smečka moc děkují za krásné ukončení sezóny!!!! Lezení po tmě po Pulčínských skalách,drápání se na úděsný kopec "Filcka",vybírání nekonečného množství smyků v bahnitých cestách a večerní kulturní vložka v podobě úžasných originálních písní Juniora - tohle vše zůstane v našich vzpomínkách hodně dlouho  :D :D Jsem moc ráda,že se letos neurodily téměř žádné hrozny a že jsme díky tomu nemuseli na této suprové akci chybět!!!! Broňo a celý pořadatelský týme,ještě jednou moooc díky!!!!

Offline Maya

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 62
  • Souhlasu: 2
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #11 kdy: Říjen 18, 2010, 21:03:31 »
I my děkujeme Broňovi a jeho týmu za parádní závěrečný trek - tentokrát na rozdíl od loňska opravdu "barvami podzimu" ;) Pro nás pražáky zas jednou příležitost podívat se do končin, kam bychom se jinak asi nedostali, kde člověk občas i na nějakého toho medvěda narazí >:D Pulčínské skály taky stály za to - i když, člověk tu krásu neocení, když se drápe nahoru :D to až teď zpětně na fotkách...parádní trasa, zázemí, občerstvovačka s koláčkama a slivovicí - takže děkujem!!! a těšíme se zase za rok ;)

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #12 kdy: Říjen 18, 2010, 22:05:46 »
Nám se taky líbilo, děkujeme za parádní trek :) Sníh byl (před Vsetínem v noci padal) to byste Fryštáčanům křivdili, jen narozdíl od loňska stihnul roztát než dopadl na zem :D Ale ona ho taková mlha na Končinách skoro vynahradila, kdo bivakoval, o hodně přišel ;D Takové kufrovačky "na blatech"... :D Dlouho budem mít na co vzpomínat ;) ;D

Offline Brona

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 46
  • Souhlasu: 0
  • pište na e-mail
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #13 kdy: Říjen 19, 2010, 08:56:52 »
ahoj lidičky tak zatím moc děkujeme za ohlasy a jen až budete mít ty slibované fotky tak budem rádi za ně a díky patří aj vám jste super bez vás byto také nešlo  brona

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Díky za FR2010
« Odpověď #14 kdy: Říjen 19, 2010, 23:09:57 »
I my děkujeme za bezva prodloužený víkend, i když jsme šli jen mid. Skvěle jsme si to se psem užili a já jsem doufám přesvědčila i pár lidí, že basset není jen gaučák  ;) :D i když je pravda, že long by nedal.
« Poslední změna: Říjen 19, 2010, 23:11:59 od Monika+bágl »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: