Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nejčastější dotazy

Autor Téma: Nejčastější dotazy  (Přečteno 39662 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #45 kdy: Září 20, 2007, 15:08:58 »
Čemu se řehniš  ;D ;D ;D Ty si všeho schopná viz úplatky 2000.- za zneškodnění Baláže v Radíkově čaj -rum-bum a 6.místo jak vyšitý... :'( ;D
« Poslední změna: Září 20, 2007, 15:10:32 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #46 kdy: Září 20, 2007, 15:12:17 »
to je pocit viď, 6 lidí tě předběhlo a některý i předešli  >:D  >:D  >:D a neboj, to já i zadara  :P

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #47 kdy: Září 20, 2007, 15:21:27 »
Jenom pět ...jenom pět mě předběhlo na tom si trvám.Oni fakt někteří chodí nějak rychle že?Viz ty poslední km v Radíkově...jdeš naplno :o  a někdo tě ještě rychlejší chůzi fikne že? >:(
P.S. Lepšejší je 6.místo než být čtvrtý :-[ tkz. podbednový.... ;D
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #48 kdy: Září 20, 2007, 15:27:52 »
Jsou tu i tací mezi náma :o  :-X co nemají eště mapu na Oderský plyskýř  :P k.č.t.60 a to startují už za 38 hod. Nechci touto zprávou nikoho stresovat ???  a taky bonzovat,ale moje mapa 60 se už hřeje v baťůžku. O:-)
« Poslední změna: Září 20, 2007, 15:29:27 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #49 kdy: Září 20, 2007, 15:33:06 »
Pokud by se ještě taký našel, tak mám ještě 5 map na prodej, tak nemusíte shánět. Ale pošlete mi mailíka nebo sms, ať vás na 5 map není nakonec 15 zájemců!

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #50 kdy: Září 20, 2007, 15:40:23 »
Beru je všechny bo razím heslo soupeř bez mapy je jako bez nohy a soupeře je třeba likvidovat už v počátků.
Ale teď vážně:Nemůžu sehnat nikde tu druhou povinnou mapu k.č.t.58 Oderské Rudohoří a Oderské Karpaty 2. :'(
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #51 kdy: Září 20, 2007, 15:45:46 »
jakou druhou mapu, vždyť je povinná jenom kčt. 60  :o

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #52 kdy: Září 20, 2007, 16:07:45 »
Bo říkám že bez k.č.t.58 neujdeš ni krok tak kupujte mám jich jen 6 a dnes mimořádná sleva 2% takže to máme za 179,-
Mě někdo asi brzo zabije. :P
Ne že mě tam Lenko dáte na startu nějaké to projímadlo,ikdyž to taky by nebylo naškodu bo by se mě pročistili za těch 100.499 km solidně střeva.Bo razím:za vším zlým :P hledej něco dobrého.Jo ještě hajzlák nemám zbalený.... :-*
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #53 kdy: Září 20, 2007, 18:19:59 »
Tak máme první co dojeli na Mariaštajn ve čtvrtek večer! ;D ;D ;D >:D

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #54 kdy: Září 20, 2007, 21:00:59 »
Tož tak napište něco aktualního na ON-LINE zpravodajství:Kdo má už kolik piv a panáků(např. kdo bivakuje už pod stolem) a tak něco kdo tedy přijel tak brzo a určitě nadržený-tedy nažhavený.Stejně vás v těch pivech doženem i v jiném chlastu a někteří se dokonce připravují překonat absolutní Český rekord v kuřbě cigaret těsně po Dogtreku v cíli,který drží asi ale nepřekonatelný Jaroslav Drtina z letošních Šlapanic a to počtem 58 cigaret.I ty jeho doplňky v itineráři jsou nepřekonatelné viz. letošní Radíkov:,,za bagrem ve vesnici hned doleva "kdo ví jak to bylo pak na druhý den tak se teď už valí pod stolem že jo? ;D ;D. A kdo tam tedy nebyl tak jen tady čumí   :o a valí očima ::) že?
Ještě sem si vzpoměl na jeden rekord...no není tedy čím se chlubit,ale asi ho držím JA a to 15 půllitrových kofol  :P :P :P v cíli po závodě opět ve Šlapanicích....ble :P ...ale omlouvá mě to horko.....ble... :P
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #55 kdy: Září 21, 2007, 06:57:42 »
Tož aktuální on-line zpravodajství z Brna: za chvilku nakopu čubu, věci a sebe do auta a vyrážím směr Klokočůvek... :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #56 kdy: Září 21, 2007, 07:12:03 »
hm... sa niekto má...
ja som ešte v práci, nemám nič zbalené a ani nakúpené...  :-\
peppo

Offline peFO

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Souhlasu: 5
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #57 kdy: Září 21, 2007, 07:17:39 »
Tak brzo a tady už 2 příspěvky.....copak nemůžete už dospat :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #58 kdy: Září 21, 2007, 07:18:56 »
Tak to já tady sedím nad hromadou věcí a přemýšlím kolikrát budu muset otočit žigula, abych všechno pobrala :o

Offline peFO

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Souhlasu: 5
Re: Nejčastější dotazy
« Odpověď #59 kdy: Září 21, 2007, 07:26:41 »
Neboj se toho.....věříme ti a budu tě ze školní lavice psychicky podporovat  ;)a myslí už budu v basecampu. Už se těšíme!!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: