Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Díkec

Autor Téma: Díkec  (Přečteno 10102 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Díkec
« kdy: Září 12, 2010, 18:57:07 »
Celé Loganovic smečce velké poděkování za krásný trek, krásnou trasu a všechno co se podařilo chtěně i nechtěně  ;) vymyslet. Já si to užil opravdu ze všech stran  :o a myslím že odměnu za sběr psích hovínek včetně origoše diplomu už asi těžko někdy dostanu.
Pořadatelský dotaz: kde jste objednávali počasí?

Offline Johule

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 55
  • Souhlasu: 1
Re: Díkec
« Odpověď #1 kdy: Září 12, 2010, 20:07:44 »
taky bych chtěla moc poděkovat za krásnej trek. Počasí bylo dokonalý, příroda krásná...škoda jen těchpuchýřů, co se mi udělaly už na desátým kilometru. Prostě moc díky, bylo to bezvadný:)

Offline Blanka + štěklouni

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 157
  • Souhlasu: 3
Re: Díkec
« Odpověď #2 kdy: Září 12, 2010, 20:30:07 »
Za naši smečku také velké DÍKY, DÍKY, DÍKY! Bylo to prostě super od začátku až do konce: trasa, lidi, počasí, "nebezpečná" kontrola K5  >:D, vyhlášení zvláštních cen,... Prostě fajnový prodloužený víkend. Už se těšíme na Logana II., nebo Otu III., jak jste slíbili  ;)
Až se prokoušu fotkama, dám odkaz  :)

Offline floriska

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 12
  • Souhlasu: 0
Re: Díkec
« Odpověď #3 kdy: Září 12, 2010, 21:10:20 »
Taky Šárka a Šárka MOOOOC děkují, super kemp,bezproblémová organizace, krásné dárky i pro staré báby midařky!!! :) Díky za radu, kde najít kleště, zrak slábne :(  ....je vidět,že jste všichni tomu obětovali spoustu čau i peněz!!!...ale fakt se Vám to povedlo!!!

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Díkec
« Odpověď #4 kdy: Září 13, 2010, 07:26:50 »
Jako co dodat...prostě BOMBA!!!!!!!

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Díkec
« Odpověď #5 kdy: Září 13, 2010, 09:42:41 »
Já ani nevím co vám mám napsat  ;D bylo to nej, takže díky za krásnou trasu (na těch posledních 10ti km jsem myslela, že vás v cíli zabiju), super počasí, báječná starostlivá živá = nebezpečná kontrola, díky Romanovi za odvoz Zelí a Dibinky neboli invalidy a důchodkyně  :-* Prostě díky za celý víkend  :-*

Radka a Brzánecká smečka

  • Host
Re: Díkec
« Odpověď #6 kdy: Září 13, 2010, 14:01:13 »
Celá Brzánecká smečka se připojuje s poděkováním za bezva akci.Jinak mám podobné pocity jako Verča.Trasa krásná-pořád bylo co fotit,organizace super,počasí vyšlo na jedničku,K5 neměla chybu a posledních 10km.....až jsem se sama divila jaká všechna slova znám  ;D ;D

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Díkec
« Odpověď #7 kdy: Září 13, 2010, 14:18:58 »
jo a prosím Brzáneckou smečku, aby se příště nesmála mému kulichovi, vykukujícímu na bivaku ze spacáku  ;D  ;) ale zase jsem ráda, že jste se pobavili  ;)

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Díkec
« Odpověď #8 kdy: Září 13, 2010, 14:23:29 »
...škoda jen těchpuchýřů, co se mi udělaly už na desátým kilometru. Prostě moc díky, bylo to bezvadný:)
Tak už vim, odkud je mám! Desátej kilometr byl začarovanej :o
Ale přesto díky. Skláním se před uměním pořadatelů udělat trať 90 km, která se motala pořád ve vzdálenosti 6 - 10 km kolem Karlštejna a přitom skrývala tolik zálodností i krásných míst.
Tentokrát jsem si zahrál roli Toho, Jenž Pořád Přichází Zezedu, ale nevadí - viděl jsem toho víc a k tomu jsem ještě ohromně pobavil Elinu s Miriam ;D
Jo, a hlásím se do soutěže o nejlepší puchejř 2010! Doufám, že ji Lenka Ježková zase vypsala  ::)
Tak ještě jednou DÍKY!

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Díkec
« Odpověď #9 kdy: Září 13, 2010, 14:26:32 »
Co máte s těma posledníma 10 km? Až na to, že Jezírko bych nečekala že bude na vrcholu krpálu jako kráva, byly nádherný...
Jo o puchýře byste chtěli závodit...tak teda jo...vypíšu zas tu zvrhlou soutěž, čekám kdo mi zas bude nadávat ;D

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Díkec
« Odpověď #10 kdy: Září 13, 2010, 14:30:31 »
Toho, Jenž Pořád Přichází Zezadu

tak to je přesný  ;D  ;D  ;D myslím, že víckrát mě nikdy nikdo nedošel


Offline mimuscha

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 2
Re: Díkec
« Odpověď #11 kdy: Září 13, 2010, 14:32:31 »
...tak vazeni...aj za nasu slovensku posadku etablovanu v Prahe...hlboka poklona...vymysleli ste to dokonalo :-))...az teda na tie posledne dva kopce...sa vam mohlo stikutat :-DDD...ale inak - organizacia, chatky, prostredie, K5, kamarati, darceky...vsetko vyborne...DAKUJEME :-)...Peto, Ajko, Dibinka, Letynka, Mima

Offline Maya

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 62
  • Souhlasu: 2
Re: Díkec
« Odpověď #12 kdy: Září 13, 2010, 15:01:05 »
Taky se připojujeme s poděkováním pořadatelům za tenhle krásný trek! Trasa nádherná, málo asfaltu, občerstvení na K5, prostě nemělo to chybu. Ten krpál na Jezírko potmě byl sice docela masakr, ale to už k tomu patří :D Díky moc ;) Majka a Bonie

Erája1

  • Host
Re: Díkec
« Odpověď #13 kdy: Září 13, 2010, 15:46:57 »
Taky děkuji za super trek - první polovina dokonalá, absolutně. Kontrola večer vlila sílu, ale turisti a jejich značení ji zase sebrali, tak jsme radši zalehli do pelechů. Ještě že tak... No a druhá půlka.... to už jsem vám nadávala - samá cyklostezka a tedy asfalt - ten moje nožičky nemaj opravdu, ale opravdu rády :-( a kolečkáře taky ne, vrrrr člověk aby se furt zastavoval, uhybal.... Kopečky mi vyjímečně ani nevadili nějak moc. Prostě vážně bezva. Tak za rok se těším zase!

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Re: Díkec
« Odpověď #14 kdy: Září 13, 2010, 16:31:33 »
Taky Vám Logani děkujeme za nádhernej trek, stejně jako na Otovi se ukázalo že ty samý místa může člověk projít víckrát a vždycky je na co koukat...jen těch posledních 10 kiláků…vrrr zlatej asfalt! Divim se že se Ježura diví :) buď to přeletěla na koštěti, bumbala redbul nebo už měla chodidla v úplnym bezvědomí  ^-^

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: